• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata funkcjonalna w torebkach Big-Active Burn Spalanie, 20 sztuk x 2g

Herbata funkcjonalna w torebkach Big-Active Burn Spalanie, 20 sztuk x 2g

kod: HB651
pojutrze u Ciebie
10,49 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-różowy

Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-różowy

kod: NC119
pojutrze u Ciebie
59,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, jasnozielony

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, jasnozielony

kod: SG1110
pojutrze u Ciebie
15,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Reklamówki HDPE Bagstar, 30x55cm, 200 sztuk, biały

Reklamówki HDPE Bagstar, 30x55cm, 200 sztuk, biały

kod: TS53
pojutrze u Ciebie
27,20 zł brutto
(0,14 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, zielony

kod: SL674
pojutrze u Ciebie
-14%
2,19 zł brutto
1,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,19 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Kawa Inka, zbożowa o smaku czekoladowym, 200g

Kawa Inka, zbożowa o smaku czekoladowym, 200g

kod: KW218
pojutrze u Ciebie
11,49 zł brutto
(5,75 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Lindt Lindor Pistacja, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 200g

Praliny Lindt Lindor Pistacja, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 200g

kod: PK836
pojutrze u Ciebie
48,02 zł brutto
(24,01 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Sprężone powietrze Durable Powerclean, 200ml

Sprężone powietrze Durable Powerclean, 200ml

kod: SP35
pojutrze u Ciebie
26,79 zł brutto
(133,95 zł/l)
szt.
1 szt.
Wkład z kalendarzem na rok 2026/2027 Durable, do podkładu na biurko 41x57cm

Wkład z kalendarzem na rok 2026/2027 Durable, do podkładu na biurko 41x57cm

kod: PU6
pojutrze u Ciebie
38,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Tassimo Morning Cafe Strong & Intense XL, 21 sztuk

Kapsułki do ekspresu Tassimo Morning Cafe Strong & Intense XL, 21 sztuk

kod: KW725
pojutrze u Ciebie
-28%
40,31 zł brutto
29,09 zł brutto
(1,39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 40,31 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt zawieszany Esselte, do akt osobowych, A4, 348x268mm, 230g/m2, brązowy

Skoroszyt zawieszany Esselte, do akt osobowych, A4, 348x268mm, 230g/m2, brązowy

kod: PM70
pojutrze u Ciebie
19,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zawieszki do kluczy Durable Key Clip, 24 sztuki, mix kolorów

Zawieszki do kluczy Durable Key Clip, 24 sztuki, mix kolorów

kod: ZK41
pojutrze u Ciebie
-8%
92,99 zł brutto
85,99 zł brutto
(3,58 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 92,99 zł
opak
1 opak
Podkładka pod mysz i nadgarstek Kensington, ErgoSoft, do standardowych myszy, 240x195x21mm, czarny

Podkładka pod mysz i nadgarstek Kensington, ErgoSoft, do standardowych myszy, 240x195x21mm, czarny

kod: PZ120
pojutrze u Ciebie
118,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, czarny

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, czarny

kod: SL1937
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w kopertach Lipton Relax, Peppermint (mięta pieprzowa), 25 sztuk

Herbata ziołowa w kopertach Lipton Relax, Peppermint (mięta pieprzowa), 25 sztuk

kod: HB274
pojutrze u Ciebie
17,49 zł brutto
(0,70 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana NC, B4, z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana NC, B4, z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

kod: KE629
pojutrze u Ciebie
-22%
225,90 zł brutto
175,90 zł brutto
(0,70 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 225,90 zł
opak
1 opak
Herbata Earl Grey w kopertach Dilmah, 25sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w kopertach Dilmah, 25sztuk x 2g

kod: HB376
pojutrze u Ciebie
-17%
34,49 zł brutto
28,79 zł brutto
(1,15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 34,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Spinacz Durable, okrągły, 26mm, 500 sztuk, mix kolorów

Spinacz Durable, okrągły, 26mm, 500 sztuk, mix kolorów

kod: SN92
pojutrze u Ciebie
18,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wkładki higieniczne Bella Bio Based Normal, ultracienkie, 28 sztuk

Wkładki higieniczne Bella Bio Based Normal, ultracienkie, 28 sztuk

kod: HK37
pojutrze u Ciebie
13,09 zł brutto
(0,47 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miotła z naturalnym włosiem York Lux, 28x120cm, kij+końcówka

Miotła z naturalnym włosiem York Lux, 28x120cm, kij+końcówka

kod: MY91
pojutrze u Ciebie
34,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, czarny

kod: SL1453
pojutrze u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker do flipchartów 2x3, okrągła, 4 sztuki, mix kolorów

Marker do flipchartów 2x3, okrągła, 4 sztuki, mix kolorów

kod: MK640
pojutrze u Ciebie
28,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Dziurkacz Leitz Wow NeXXt, do 30 kartek, metaliczny różowy

Dziurkacz Leitz Wow NeXXt, do 30 kartek, metaliczny różowy

kod: DK11
pojutrze u Ciebie
111,91 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz nożycowy Leitz 5548, do 30 kartek, niebieski

Zszywacz nożycowy Leitz 5548, do 30 kartek, niebieski

kod: ZA21
pojutrze u Ciebie
120,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, fioletowy

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, fioletowy

kod: SG24
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, bordowy

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, bordowy

kod: SG23
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Interdruk Pastel,  A5+, 300g/m2, mix kolorów pastelowych

Teczka z gumką Interdruk Pastel, A5+, 300g/m2, mix kolorów pastelowych

kod: SL1873
pojutrze u Ciebie
3,54 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Spray do usuwania etykiet Label Killer, 300ml

Spray do usuwania etykiet Label Killer, 300ml

kod: SC1133
pojutrze u Ciebie
19,89 zł brutto
(66,30 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka owsiane Sante, żurawinowy, 30g

Ciastka owsiane Sante, żurawinowy, 30g

kod: PK51
pojutrze u Ciebie
1,89 zł brutto
(5,73 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka preszpanowa z narożną gumką Esselte, A4, 330g/m2, 4mm, niebieski

Teczka preszpanowa z narożną gumką Esselte, A4, 330g/m2, 4mm, niebieski

kod: SL677
pojutrze u Ciebie
12,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 350 g/m2, biały

Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 350 g/m2, biały

kod: SL23
pojutrze u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafel Prince Polo Classic, kakaowy, 35g

Wafel Prince Polo Classic, kakaowy, 35g

kod: HT162
pojutrze u Ciebie
3,29 zł brutto
(9,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Office Products, A4, 390g/m2, preszpanowa, zielony

Teczka z gumką Office Products, A4, 390g/m2, preszpanowa, zielony

kod: SL589
pojutrze u Ciebie
6,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karteczki samoprzylepne Bantex, 50x40mm, 3x100 karteczek, żółty

Karteczki samoprzylepne Bantex, 50x40mm, 3x100 karteczek, żółty

kod: NS387
pojutrze u Ciebie
4,10 zł brutto
(1,37 zł/100 kartek)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Akumulator Panasonic Eneloop Pro, AAA, 930mAh, 4 sztuki

Akumulator Panasonic Eneloop Pro, AAA, 930mAh, 4 sztuki

kod: BT191
pojutrze u Ciebie
89,69 zł brutto
(22,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.