• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Niszczarka do papieru Fellowes 6M, ścinek 4x12mm, 6 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Fellowes 6M, ścinek 4x12mm, 6 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

kod: NR326
pojutrze u Ciebie
293,02 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety cenowe Studio Cen, 45x30mm, 400 sztuk, rolka, żółty

Etykiety cenowe Studio Cen, 45x30mm, 400 sztuk, rolka, żółty

kod: EU88
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawka pod notebook Hama Carbonoptik, 400x298x80mm, czarny

Podstawka pod notebook Hama Carbonoptik, 400x298x80mm, czarny

kod: PO50
pojutrze u Ciebie
54,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Batonik Dumle Snacks, czekolada mleczna z chrupkami ryżowymi i piankowym nadzieniem karmelowym, 40g

Batonik Dumle Snacks, czekolada mleczna z chrupkami ryżowymi i piankowym nadzieniem karmelowym, 40g

kod: PK731
pojutrze u Ciebie
3,89 zł brutto
(9,73 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Crunchy Sante, żurawina i malina w polewie waniliowej, 40g

Baton Crunchy Sante, żurawina i malina w polewie waniliowej, 40g

kod: PK552
pojutrze u Ciebie
2,19 zł brutto
(5,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, czerwony

Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, czerwony

kod: SL686
pojutrze u Ciebie
4,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, żółty

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, żółty

kod: SL1043
pojutrze u Ciebie
17,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep VauPe, skrzydłowa, A4, 40mm, szary

Teczka na rzep VauPe, skrzydłowa, A4, 40mm, szary

kod: SL347
pojutrze u Ciebie
15,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, czarny

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, czarny

kod: SL1730
pojutrze u Ciebie
14,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ściągaczka do wody podłogowa York, 45cm, niebieski

Ściągaczka do wody podłogowa York, 45cm, niebieski

kod: MP78
pojutrze u Ciebie
13,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopaki kurierskie Emerson, 45x55cm, 50 sztuk, biały

Foliopaki kurierskie Emerson, 45x55cm, 50 sztuk, biały

kod: KE758
pojutrze u Ciebie
38,49 zł brutto
(0,77 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier nawilżany Velvet Pure, 48 sztuk

Papier nawilżany Velvet Pure, 48 sztuk

kod: PT128
pojutrze u Ciebie
9,89 zł brutto
(0,21 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Grand Wonder, cicha, 48mmx50m, brązowy

Taśma pakowa Grand Wonder, cicha, 48mmx50m, brązowy

kod: TC300
pojutrze u Ciebie
8,25 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, Grand, 48mmx50m, pomarańczowy

Taśma pakowa, Grand, 48mmx50m, pomarańczowy

kod: TC78
pojutrze u Ciebie
4,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa MemoBe, akryl, 48mmx50yd, brązowy

Taśma pakowa MemoBe, akryl, 48mmx50yd, brązowy

kod: TC276
pojutrze u Ciebie
4,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Naboje do pióra wiecznego Herlitz My Pen, 5 sztuk, niebieski

Naboje do pióra wiecznego Herlitz My Pen, 5 sztuk, niebieski

kod: BE449
pojutrze u Ciebie
11,69 zł brutto
(2,34 zł/szt.)
opak
1 opak
Płyn do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus Peppermint, 70% alk., 5 l

Płyn do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus Peppermint, 70% alk., 5 l

kod: SC909
pojutrze u Ciebie
78,59 zł brutto
(15,72 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw 5 półek na dokumenty Durable Varicolor, A4, plastikowy, szary

Zestaw 5 półek na dokumenty Durable Varicolor, A4, plastikowy, szary

kod: PB415
pojutrze u Ciebie
161,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Ristretto Intenso, 50 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Ristretto Intenso, 50 sztuk

kod: KW187
pojutrze u Ciebie
133,90 zł brutto
(2,68 zł/szt)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nespresso Forte, 50 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Forte, 50 sztuk

kod: KW114
pojutrze u Ciebie
133,90 zł brutto
(2,68 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Płyn do płukania jamy ustnej Listerine Cool Mint, miętowy, 500 ml

Płyn do płukania jamy ustnej Listerine Cool Mint, miętowy, 500 ml

kod: SC1071
pojutrze u Ciebie
24,69 zł brutto
(49,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A5 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, czerwony

Segregator A5 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, czerwony

kod: SG338
pojutrze u Ciebie
14,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A5 VauPe FCK, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, szary

Segregator A5 VauPe FCK, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, szary

kod: SG315
pojutrze u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, żółty

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, żółty

kod: SG978
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Poznańska Crema, 500g

Kawa ziarnista Poznańska Crema, 500g

kod: KW676
pojutrze u Ciebie
38,70 zł brutto
(7,74 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Krem do rąk Merida, silikonowo-glicerynowy, 500g

Krem do rąk Merida, silikonowo-glicerynowy, 500g

kod: ME11
pojutrze u Ciebie
-12%
33,89 zł brutto
29,79 zł brutto
(5,96 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 33,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka owsiane serduszka musli Inka, z jabłkiem, 50g

Ciasteczka owsiane serduszka musli Inka, z jabłkiem, 50g

kod: DJ64
pojutrze u Ciebie
3,89 zł brutto
(7,78 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka owsiane serduszka musli Inka, z kokosem, 50g

Ciasteczka owsiane serduszka musli Inka, z kokosem, 50g

kod: DJ62
pojutrze u Ciebie
3,89 zł brutto
(7,78 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Sante Go On, waniliowy, 50g

Baton Sante Go On, waniliowy, 50g

kod: PK352
pojutrze u Ciebie
-6%
4,90 zł brutto
4,59 zł brutto
(9,18 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 4,90 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo Premium "Extra mocna", 50mm x 66m, brązowy

Taśma pakowa Dalpo Premium "Extra mocna", 50mm x 66m, brązowy

kod: TC156
pojutrze u Ciebie
6,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, zielony

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, zielony

kod: SL362
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, czarny

Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, czarny

kod: SG1048
pojutrze u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dyspenser do taśmy pakowej Tesa Comfort, 50mmx66m, czerwono-niebieski

Dyspenser do taśmy pakowej Tesa Comfort, 50mmx66m, czerwono-niebieski

kod: TZ13
pojutrze u Ciebie
165,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie, antybakteryjne,  glicerynowy, biały, zapas, 5l

Mydło w płynie, antybakteryjne, glicerynowy, biały, zapas, 5l

kod: MD136
pojutrze u Ciebie
27,39 zł brutto
(5,48 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Gold Drop Flower Orchidea, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Gold Drop Flower Orchidea, zapas, 5l

kod: MD161
pojutrze u Ciebie
37,88 zł brutto
(7,58 zł/l)
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.