• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa rozpuszczalna Eduscho Family, 100g

Kawa rozpuszczalna Eduscho Family, 100g

kod: KW6
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
(15,69 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Gold Drop Attis, Creamy, mleko i miód, 100g

Mydło w kostce Gold Drop Attis, Creamy, mleko i miód, 100g

kod: MD74
pojutrze u Ciebie
2,79 zł brutto
(2,79 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, do luźnych dokumentów, 100mm, szary

Pudło archiwizacyjne Donau, do luźnych dokumentów, 100mm, szary

kod: PA69
pojutrze u Ciebie
-13%
5,99 zł brutto
5,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawa pod monitor Fellowes Designer Suites, 111.2x406.4x238.2mm, czarny

Podstawa pod monitor Fellowes Designer Suites, 111.2x406.4x238.2mm, czarny

kod: PO75
pojutrze u Ciebie
124,53 zł brutto
szt.
1 szt.
Karton do przeprowadzki Leviatan Carry IH, wzmocniony, 431x333x294mm, 12 sztuk, brązowy

Karton do przeprowadzki Leviatan Carry IH, wzmocniony, 431x333x294mm, 12 sztuk, brązowy

kod: PA1041
pojutrze u Ciebie
99,89 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka z przegródkami Q-Connect, A4, 12 przegródek,  czarny

Teczka z przegródkami Q-Connect, A4, 12 przegródek, czarny

kod: TH154
pojutrze u Ciebie
22,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Herlitz, 60mm, 125g, czerwony

Gumki recepturki Herlitz, 60mm, 125g, czerwony

kod: BP24
pojutrze u Ciebie
12,79 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pendrive Hama Fancy, 128GB, USB 2.0, srebrno-czarny

Pendrive Hama Fancy, 128GB, USB 2.0, srebrno-czarny

kod: DD331
pojutrze u Ciebie
47,51 zł brutto
szt.
1 szt.
Korektor w piórze Pentel ZLC31, 12ml

Korektor w piórze Pentel ZLC31, 12ml

kod: KD7
pojutrze u Ciebie
15,89 zł brutto
(132,42 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Hit, czekoladowy, 134g

Ciastka Hit, czekoladowy, 134g

kod: HT251
pojutrze u Ciebie
-6%
5,45 zł brutto
5,12 zł brutto
(3,82 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 5,45 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podpaski Bella Perfecta Ultra Night, extra soft, ze skrzydełkami,14 sztuk

Podpaski Bella Perfecta Ultra Night, extra soft, ze skrzydełkami,14 sztuk

kod: CH125
pojutrze u Ciebie
10,89 zł brutto
(0,78 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki szkolne Plus, zaokrąglone, 14.5cm, mix kolorów

Nożyczki szkolne Plus, zaokrąglone, 14.5cm, mix kolorów

kod: ZS1158
pojutrze u Ciebie
-10%
8 zł brutto
7,22 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik na 15 teczek zawieszanych Leitz Click&Store, A4, 370x356x282mm czarny

Pojemnik na 15 teczek zawieszanych Leitz Click&Store, A4, 370x356x282mm czarny

kod: PM67
pojutrze u Ciebie
135,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy oczkowy Barbara, A4, do 150 kartek, 280g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy oczkowy Barbara, A4, do 150 kartek, 280g/m2, biały

kod: SL1145
pojutrze u Ciebie
2,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne VauPe, do luźnych dokumentów, 150mm, zielony

Pudło archiwizacyjne VauPe, do luźnych dokumentów, 150mm, zielony

kod: PA514
pojutrze u Ciebie
-8%
8,29 zł brutto
7,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8,29 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tampony z aplikatorem Tampax Compak Superplus, 16 sztuk

Tampony z aplikatorem Tampax Compak Superplus, 16 sztuk

kod: CH161
pojutrze u Ciebie
13,59 zł brutto
(0,85 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

kod: KW44
pojutrze u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Flat White, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Flat White, 16 sztuk

kod: KW636
pojutrze u Ciebie
-13%
29,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Leitz Wow 180°, 50mm, do 350 kartek, czarny

Segregator A4 Leitz Wow 180°, 50mm, do 350 kartek, czarny

kod: SG863
pojutrze u Ciebie
39,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK860
pojutrze u Ciebie
13,19 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Reklamówki plastikowe Sarantis, 18x30cm, 200 sztuk, bezbarwny

Reklamówki plastikowe Sarantis, 18x30cm, 200 sztuk, bezbarwny

kod: TS19
pojutrze u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,03 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Praliny Mieszko Klejnoty Coffee&Cream, czekoladowy z nadzieniem kawa i śmietanka, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Coffee&Cream, czekoladowy z nadzieniem kawa i śmietanka, 1kg

kod: CK175
pojutrze u Ciebie
57,59 zł brutto
(5,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Office Products, 70mm, 1kg, czerwony

Gumki recepturki Office Products, 70mm, 1kg, czerwony

kod: BP106
pojutrze u Ciebie
26,19 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Gumki recepturki Emerson, 40mm, 1kg, biały

Gumki recepturki Emerson, 40mm, 1kg, biały

kod: BP38
pojutrze u Ciebie
22,69 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Segafredo Speciale Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Segafredo Speciale Espresso, 1kg

kod: KW271
pojutrze u Ciebie
92,99 zł brutto
(9,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1kg

kod: KW312
pojutrze u Ciebie
108,90 zł brutto
(10,89 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji powierzchni w gastronomi Tenzi DS1 GT, 1l

Płyn do dezynfekcji powierzchni w gastronomi Tenzi DS1 GT, 1l

kod: SC1281
pojutrze u Ciebie
25,39 zł brutto
(25,39 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kabel USB C - USB C Hama, 1m, biały

Kabel USB C - USB C Hama, 1m, biały

kod: LW327
pojutrze u Ciebie
29,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Wkład do rolki do ubrań York, 20 listków, 2.8m, 2 sztuki

Wkład do rolki do ubrań York, 20 listków, 2.8m, 2 sztuki

kod: BW1
pojutrze u Ciebie
5,29 zł brutto
(2,65 zł/szt)
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida Top Automatic Maxi, 2-warstwowy, w roli, 240m, 6 rolek, biały

Ręcznik papierowy Merida Top Automatic Maxi, 2-warstwowy, w roli, 240m, 6 rolek, biały

kod: RP191
pojutrze u Ciebie
245,90 zł brutto
(40,98 zł/rolkę)
opak
1 opak
Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, pionowy, A4, zestaw 2 sztuk, czarny

Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, pionowy, A4, zestaw 2 sztuk, czarny

kod: PC363
pojutrze u Ciebie
99,59 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 2.5kg

Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 2.5kg

kod: CK183
pojutrze u Ciebie
96,19 zł brutto
(3,85 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata funkcjonalna w torebkach Big-Active Burn Spalanie, 20 sztuk x 2g

Herbata funkcjonalna w torebkach Big-Active Burn Spalanie, 20 sztuk x 2g

kod: HB651
pojutrze u Ciebie
10,49 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, aronia, 20 sztuk x3.5g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, aronia, 20 sztuk x3.5g

kod: HB622
pojutrze u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,35 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Dilmah Jasmine Green Tea Exceptional, jaśmin, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona smakowa w piramidkach Dilmah Jasmine Green Tea Exceptional, jaśmin, 20 sztuk x 2g

kod: HB266
pojutrze u Ciebie
17,79 zł brutto
(0,89 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.