• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK860
6 paź u Ciebie
  • smak: owocowy
  • waga: 180 g
  • rodzaj: piernik
  • klasa produktu: Standard
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g
Torcik Piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie,  180g
smak: owocowy
Wybierz wielopak
13,19 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
Dostępnych
46 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

Zanurz się w doskonałym połączeniu długo dojrzewającego piernika i owocowego nadzienia, zwieńczonego pyszną czekoladą deserową

Torcik Piernikowy Kopernik (owocowy w deserowej czekoladzie, 180g) to ciasto idealnie nadające się dla miłośników korzennych smaków.

To wyjątkowe ciasto składa się z długodojrzewającego piernika, który połączony jest z warstwą owocowego nadzienia. Całość przykryta została wyśmienitą, deserową czekoladą, która dodaje mu niepowtarzalnego smaku i aromatu. Przekładany słodkim owocowym nadzieniem z przecieru jabłkowego i kroplami aroniowego soku, zapewnia intensywny i wyjątkowy smak.

Torcik Piernikowy Kopernik to doskonały wybór dla miłośników tradycyjnych smaków w nowoczesnym wydaniu.

Torcik Piernikowy Kopernik Premium, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

Unikalnie ukształtowane, ręcznie robione ciasto piernikowe z Fabryki Kopernik o wadze 180 g

Torcik Piernikowy Kopernik (owocowy w deserowej czekoladzie, 180g) to słodka gratka dla miłośników klasycznych smaków.

Ta słodka przekąska pochodzi z serii "Z serca fabryki" marki Kopernik, która słynie z najwyższej jakości i tradycyjnego podejścia do wypieków. To dzieło mistrzów z Fabryki Cukierniczej Kopernik, gdzie część etapów przygotowania ciasta jest wykonywana ręcznie, co nadaje mu niepowtarzalnego, nieregularnego kształtu.

W opakowaniu znajduje się aż 180 g torciku piernikowego, co stanowi idealną ilość na poczęstunek dla rodziny, przyjaciół lub dodatek do przerwy podczas konferencji lub spotkania biznesowego.

Specyfikacja

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

smak
owocowy
waga
180 g
rodzaj
piernik
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 w 100g
wartość energetyczna1495 kJ/534 kcal
tłuszcz5.5g
kwasy tłuszczone nasycone3.4g
węglowodany70g
cukry50g
białko4.2g
sól0.09g

 

 

Składniki

Składniki: nadzienie 40 % [ przecier jabłkowy 65%, cukier, zagęszczony sok aroniowy 1%, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), mąka pszenna, czekolada 15% [cukier, miazga
kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat], mąka żytnia, cukier, barwnik (karmel), substancja spulchniająca: węglany amonu, przyprawy, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). 

Może zawierać: mleko, orzeszki arachidowe, orzechy, jajka.

Inne tej marki
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

kod: PK417
6 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
(6,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

kod: HT234
6 paź u Ciebie
11,89 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK861
6 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
(5,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

kod: PK858
6 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(4,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki uszatki Kopernik, 153g

Pierniki uszatki Kopernik, 153g

kod: HT271
6 paź u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

kod: HT313
6 paź u Ciebie
13,89 zł brutto
(10,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

kod: PK724
6 paź u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

kod: PK854
6 paź u Ciebie
15,49 zł brutto
(16,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

kod: PK659
6 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

kod: HT233
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
(8,96 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

kod: PK660
6 paź u Ciebie
4,81 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

kod: PK859
6 paź u Ciebie
12,50 zł brutto
(9,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

kod: HT280
6 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

kod: PK658
6 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK1104
6 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g

kod: PK589
6 paź u Ciebie
5,55 zł brutto
(4,63 zł/100 g)
szt.
1 szt.