• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Gumki recepturki Office Products, 130mm, 1kg, zielony

Gumki recepturki Office Products, 130mm, 1kg, zielony

kod: BP62
pojutrze u Ciebie
25,69 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 30mm, do 140 kartek, 4 ringi, biały

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 30mm, do 140 kartek, 4 ringi, biały

kod: SG246
pojutrze u Ciebie
25,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator Esselte Colour'Breeze, A4, szerokość grzbietu 25mm, do 140 kartek, 2 ringi, niebieski

Segregator Esselte Colour'Breeze, A4, szerokość grzbietu 25mm, do 140 kartek, 2 ringi, niebieski

kod: SG1085
pojutrze u Ciebie
22,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls, z kremem śmietankowym, 144g

Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls, z kremem śmietankowym, 144g

kod: HT333
pojutrze u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki antybakteryjne Cleanic Antybacterial, 15 sztuk

Chusteczki antybakteryjne Cleanic Antybacterial, 15 sztuk

kod: CH67
pojutrze u Ciebie
4,59 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Segregator ringowy VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 25mm, do 150 kartek, 2 ringi, zielony

Segregator ringowy VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 25mm, do 150 kartek, 2 ringi, zielony

kod: SG434
pojutrze u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, czerwony

Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, czerwony

kod: MK2432
pojutrze u Ciebie
18,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Czekonatki, czekoladowy z czekoladą, 165g

Herbatniki Krakuski Czekonatki, czekoladowy z czekoladą, 165g

kod: HT309
pojutrze u Ciebie
8,59 zł brutto
(5,21 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Leitz Wow 180°, 80mm, do 600 kartek, czarny

Segregator A4 Leitz Wow 180°, 80mm, do 600 kartek, czarny

kod: SG861
pojutrze u Ciebie
35,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki Leitz tytanowe, 18cm, czarny

Nożyczki Leitz tytanowe, 18cm, czarny

kod: NC69
pojutrze u Ciebie
55,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Professional Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Astra Professional Espresso, 1kg

kod: KW619
pojutrze u Ciebie
80,20 zł brutto
(8,02 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Kimbo Espresso Bar Extra Cream, 1kg

Kawa ziarnista Kimbo Espresso Bar Extra Cream, 1kg

kod: KW625
pojutrze u Ciebie
96,40 zł brutto
(9,64 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Gustro Raffinato, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Gustro Raffinato, 1kg

kod: KW512
pojutrze u Ciebie
72,29 zł brutto
(7,23 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Emerson, 50mm, 1kg, biały

Gumki recepturki Emerson, 50mm, 1kg, biały

kod: BP45
pojutrze u Ciebie
26,09 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Gumki recepturki Grand, 75mm, 1kg, 70% kauczuk, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 75mm, 1kg, 70% kauczuk, mix kolorów

kod: BP13
pojutrze u Ciebie
27,85 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Eduscho Caffé Crema, 1kg

Kawa ziarnista Eduscho Caffé Crema, 1kg

kod: KW216
pojutrze u Ciebie
74,29 zł brutto
(7,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Costa Professional Signature Blend Dark, 1kg

Kawa ziarnista Costa Professional Signature Blend Dark, 1kg

kod: KW764
pojutrze u Ciebie
92,53 zł brutto
(9,25 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l

kod: SC1276
pojutrze u Ciebie
31,19 zł brutto
(31,19 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywak kuchenny celulozowy Eco Natural by York, 2 sztuki, beżowy

Zmywak kuchenny celulozowy Eco Natural by York, 2 sztuki, beżowy

kod: GK45
pojutrze u Ciebie
7,69 zł brutto
(3,85 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator ringowy Vaupe, A5, szerokość grzbietu 40mm, 2 ringi, turkusowy

Segregator ringowy Vaupe, A5, szerokość grzbietu 40mm, 2 ringi, turkusowy

kod: SG1034
pojutrze u Ciebie
10,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, dzika róża, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, dzika róża, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB421
pojutrze u Ciebie
-28%
7,79 zł brutto
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Irving, malina z granatem, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach Irving, malina z granatem, 20 sztuk x 2g

kod: HB679
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g

kod: HB969
pojutrze u Ciebie
-12%
13,99 zł brutto
12,29 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki do higieny intymnej Bella Sensitive, 20 sztuk

Chusteczki do higieny intymnej Bella Sensitive, 20 sztuk

kod: CH142
pojutrze u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach BiFix Zimowa, 20 sztuk x 2g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach BiFix Zimowa, 20 sztuk x 2g

kod: HB426
pojutrze u Ciebie
-28%
9,09 zł brutto
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 9,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, niebieski jasny

Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, niebieski jasny

kod: SL1793
pojutrze u Ciebie
3,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, żółty

Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, żółty

kod: SL675
pojutrze u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Office Products, A4, do 200 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy bez oczek Office Products, A4, do 200 kartek, granatowy

kod: SL1482
pojutrze u Ciebie
-29%
2,09 zł brutto
1,49 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, szary

Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, szary

kod: SL1812
pojutrze u Ciebie
1,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, A4, 200mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Donau, A4, 200mm, brązowy

kod: PA418
pojutrze u Ciebie
9,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki Leitz, ze stali nierdzewnej, 20cm, czarny

Nożyczki Leitz, ze stali nierdzewnej, 20cm, czarny

kod: NC197
pojutrze u Ciebie
35,68 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, szary

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, szary

kod: SL321
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Stojak na katalogi Durable Trend, 215x165x210mm, czarny

Stojak na katalogi Durable Trend, 215x165x210mm, czarny

kod: PB522
pojutrze u Ciebie
66,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Strong, 24/6 5M, 5000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Strong, 24/6 5M, 5000 sztuk, srebrny

kod: ZW14
pojutrze u Ciebie
27,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Stojak na wizytówki Durable, na 240 wizytówek, 4 przegródki, transparentny

Stojak na wizytówki Durable, na 240 wizytówek, 4 przegródki, transparentny

kod: PB280
pojutrze u Ciebie
36,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.