• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Zszywacz Leitz NeXXt Recycle, do 25 kartek, niebieski

Zszywacz Leitz NeXXt Recycle, do 25 kartek, niebieski

kod: ZA403
pojutrze u Ciebie
46,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Lipton Yellow Label, 25 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Lipton Yellow Label, 25 sztuk x 2g

kod: HB1
pojutrze u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,25 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, czerwony

Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, czerwony

kod: TX5
pojutrze u Ciebie
4,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, granatowy

Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, granatowy

kod: TX2
pojutrze u Ciebie
5,79 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa mielona Maxwell House, 250g

Kawa mielona Maxwell House, 250g

kod: KW41
pojutrze u Ciebie
22,99 zł brutto
(9,20 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Płyn do czyszczenia monitorów Durable Screenclean, 250ml

Płyn do czyszczenia monitorów Durable Screenclean, 250ml

kod: SC55
pojutrze u Ciebie
20,49 zł brutto
(81,96 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 25mm, 4 ringi, turkusowy

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 25mm, 4 ringi, turkusowy

kod: SG1055
pojutrze u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki Leitz tytanowe, 26cm, czarny

Nożyczki Leitz tytanowe, 26cm, czarny

kod: NC75
pojutrze u Ciebie
89,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Biurfol Panorama, A4, szerokość grzbietu 65mm, do 280 kartek, 4 ringi, czarny

Segregator prezentacyjny Biurfol Panorama, A4, szerokość grzbietu 65mm, do 280 kartek, 4 ringi, czarny

kod: SG318
pojutrze u Ciebie
-29%
33,15 zł brutto
23,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 33,15 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Ahmad Tea Classical, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Ahmad Tea Classical, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB294
pojutrze u Ciebie
34,59 zł brutto
(0,58 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, różowy

Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, różowy

kod: SL1059
pojutrze u Ciebie
-7%
8,99 zł brutto
8,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz New NeXXt, duży, do 30 kartek, czarny

Dziurkacz Leitz New NeXXt, duży, do 30 kartek, czarny

kod: DK25
pojutrze u Ciebie
105,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g, ziemia

Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g, ziemia

kod: SL1574
pojutrze u Ciebie
4,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna ecoBoards, lakierowana, 30x40cm

Tablica suchościeralna magnetyczna ecoBoards, lakierowana, 30x40cm

kod: TA103
pojutrze u Ciebie
-17%
65,69 zł brutto
54,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 65,69 zł
szt.
1 szt.
Pudło uniwersalne Leitz Click&Store, rozmiar L (320x310x360mm), biały

Pudło uniwersalne Leitz Click&Store, rozmiar L (320x310x360mm), biały

kod: PA673
pojutrze u Ciebie
112,93 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło uniwersalne Leitz Click&Store, rozmiar L (320x310x360mm), czarny

Pudło uniwersalne Leitz Click&Store, rozmiar L (320x310x360mm), czarny

kod: PA674
pojutrze u Ciebie
112,93 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton proteinowy Sante Go On Nutrition Protein Bar 33%, panna cotta i truskawka , 50g

Baton proteinowy Sante Go On Nutrition Protein Bar 33%, panna cotta i truskawka , 50g

kod: PK1206
pojutrze u Ciebie
5,09 zł brutto
(10,18 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik do przechowywania Curver, 39.5x34.2x34.3cm, 33l, przezroczysty

Pojemnik do przechowywania Curver, 39.5x34.2x34.3cm, 33l, przezroczysty

kod: PA153
pojutrze u Ciebie
35,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ptasie Mleczko Wedel, śmietankowy, 340g

Ptasie Mleczko Wedel, śmietankowy, 340g

kod: PK433
pojutrze u Ciebie
20,49 zł brutto
(6,03 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka tekturowa z gumką Barbara, A4, 350g, biały

Teczka tekturowa z gumką Barbara, A4, 350g, biały

kod: SL22
pojutrze u Ciebie
3,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Sante raw, 35g orzech i chia

Baton Sante raw, 35g orzech i chia

kod: PK535
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(6,83 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel MW85, okrągła, 4.4mm, czerwony

Marker suchościeralny Pentel MW85, okrągła, 4.4mm, czerwony

kod: MK158
pojutrze u Ciebie
5,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel MW85, okrągła, 4.4mm, zielony

Marker suchościeralny Pentel MW85, okrągła, 4.4mm, zielony

kod: MK160
pojutrze u Ciebie
4,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, niebieski

Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, niebieski

kod: MK141
pojutrze u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zegar ścienny Hama PG-400 Jumbo Aruba, średnica 40 cm, tarcza kolor biały, obudowa kolor czarny

Zegar ścienny Hama PG-400 Jumbo Aruba, średnica 40 cm, tarcza kolor biały, obudowa kolor czarny

kod: AB130
pojutrze u Ciebie
160,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Crunchy Sante, orzechowo-migdałowy w czekoladzie, 40g

Baton Crunchy Sante, orzechowo-migdałowy w czekoladzie, 40g

kod: PK528
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(5,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, czerwony

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, czerwony

kod: SL572
pojutrze u Ciebie
15,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, niebieski

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, niebieski

kod: PD057
pojutrze u Ciebie
11,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa VauPe, A4, 40mm, na rzep, jasnoróżowy

Teczka skrzydłowa VauPe, A4, 40mm, na rzep, jasnoróżowy

kod: SL1331
pojutrze u Ciebie
15,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, biały

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, biały

kod: SL1776
pojutrze u Ciebie
15,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton proteinowy Sante Go On Protein Crisp, pistacjowo- ciasteczkowy, 45g

Baton proteinowy Sante Go On Protein Crisp, pistacjowo- ciasteczkowy, 45g

kod: PK1205
pojutrze u Ciebie
4,09 zł brutto
(9,09 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Tesa Standard Solvent, 48mmx66m, transparentny

Taśma pakowa Tesa Standard Solvent, 48mmx66m, transparentny

kod: TC155
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zakreślacz Pelikan 490, ścięta, żółty

Zakreślacz Pelikan 490, ścięta, żółty

kod: ZL320
pojutrze u Ciebie
5,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5S, okrągła, 4mm, czarny

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5S, okrągła, 4mm, czarny

kod: MK434
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywak kuchenny York Bacteria Stop, 5 sztuk

Zmywak kuchenny York Bacteria Stop, 5 sztuk

kod: GK46
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
(1,26 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.