• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Vanilla, wanilia, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Vanilla, wanilia, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB208
pojutrze u Ciebie
8,99 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w torebkach Dilmah, Moroccan Mint Green Tea, mięta, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w torebkach Dilmah, Moroccan Mint Green Tea, mięta, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB377
pojutrze u Ciebie
13,79 zł brutto
(0,69 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w kopertach Dilmah Pure Green Tea, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona w kopertach Dilmah Pure Green Tea, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB380
pojutrze u Ciebie
15,39 zł brutto
(0,77 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Tetley Classic, 25 sztuk x 1.5g

Herbata czarna w torebkach Tetley Classic, 25 sztuk x 1.5g

kod: HB481
pojutrze u Ciebie
3,49 zł brutto
(0,14 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kabel USB C - USB A Hama Extreme, 1.5m, czarno-czerwony

Kabel USB C - USB A Hama Extreme, 1.5m, czarno-czerwony

kod: LW325
pojutrze u Ciebie
44,99 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Lipton Classic, lemon, 25 sztuk x 1.6g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Lipton Classic, lemon, 25 sztuk x 1.6g

kod: HB195
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
(0,73 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekoladki Mieszko Espresso, kawowy, 1.6kg

Czekoladki Mieszko Espresso, kawowy, 1.6kg

kod: PK474
pojutrze u Ciebie
99,09 zł brutto
(6,19 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata zielona smakowa w kopertach Teekanne Ginger Lemon, imbir i cytryna,  20 sztuk x 1.75g

Herbata zielona smakowa w kopertach Teekanne Ginger Lemon, imbir i cytryna, 20 sztuk x 1.75g

kod: HB360
pojutrze u Ciebie
7,88 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa NC, CD, 200x175mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, CD, 200x175mm, 10 sztuk, biały

kod: KE198
pojutrze u Ciebie
-59%
12,53 zł brutto
5,19 zł brutto
(0,52 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 12,53 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki krystaliczne Bantex, na 8 zdjęć 10x15cm, 10 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne Bantex, na 8 zdjęć 10x15cm, 10 sztuk, transparentny

kod: KO213
pojutrze u Ciebie
18,99 zł brutto
(1,90 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Mechanizm ściągający Durable,  z uchwytem do identyfikatorów, 10 sztuk, antracytowy

Mechanizm ściągający Durable, z uchwytem do identyfikatorów, 10 sztuk, antracytowy

kod: IT54
pojutrze u Ciebie
89,99 zł brutto
(9 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa NC, D/14, 200x275mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, D/14, 200x275mm, 10 sztuk, biały

kod: KE199
pojutrze u Ciebie
-54%
14,87 zł brutto
6,79 zł brutto
(0,68 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 14,87 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, B12, 140x225mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, B12, 140x225mm, 10 sztuk, biały

kod: KE433
pojutrze u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,57 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Gilotyna Wallner GB 320, A4, 10 kartek, czarny

Gilotyna Wallner GB 320, A4, 10 kartek, czarny

kod: GL72
pojutrze u Ciebie
171,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety do segregatorów Esselte, wsuwane, 30x158mm, 10 sztuk, biały

Etykiety do segregatorów Esselte, wsuwane, 30x158mm, 10 sztuk, biały

kod: EK576
pojutrze u Ciebie
13,69 zł brutto
(1,37 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka do podpisu Barbara, A4, 10 kart, granatowy

Teczka do podpisu Barbara, A4, 10 kart, granatowy

kod: SL850
pojutrze u Ciebie
30,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Cosi, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Cosi, 10 sztuk

kod: KW104
pojutrze u Ciebie
-13%
33,59 zł brutto
29,09 zł brutto
(2,91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Segafredo Selezione Arabica 100%, 1kg

Kawa ziarnista Segafredo Selezione Arabica 100%, 1kg

kod: KW543
pojutrze u Ciebie
91,09 zł brutto
(9,11 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, G17, 250x350mm [W7], 100 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, G17, 250x350mm [W7], 100 sztuk, biały

kod: KE420
pojutrze u Ciebie
81,99 zł brutto
(0,82 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, H18, 290x370mm [W8], 100 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, H18, 290x370mm [W8], 100 sztuk, biały

kod: KE423
pojutrze u Ciebie
95,48 zł brutto
(0,95 zł/szt.)
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson, 100x100mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 100x100mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS54
pojutrze u Ciebie
3,19 zł brutto
(0,03 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki krystaliczne Herlitz, A4, 45 µm, w kartonie, 100 sztuk, przezroczysty

Koszulki krystaliczne Herlitz, A4, 45 µm, w kartonie, 100 sztuk, przezroczysty

kod: KO142
pojutrze u Ciebie
37,55 zł brutto
(0,38 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Karteczki samoprzylepne Bantex, 125x75mm, 100 karteczek, żółty

Karteczki samoprzylepne Bantex, 125x75mm, 100 karteczek, żółty

kod: NS385
pojutrze u Ciebie
4,10 zł brutto
(4,10 zł/100 kartek)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Donau, A4, 100mm, do 1000 kartek, niebieski

Organizer na dokumenty Donau, A4, 100mm, do 1000 kartek, niebieski

kod: PC76
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperty kurierskie/kangurki/przylgi Bong, C5, 1000 sztuk, przezroczysty

Koperty kurierskie/kangurki/przylgi Bong, C5, 1000 sztuk, przezroczysty

kod: KE651
pojutrze u Ciebie
-14%
319,98 zł brutto
273,99 zł brutto
(0,27 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 319,98 zł
opak
1 opak
Czekolada Milka Oreo, 100g

Czekolada Milka Oreo, 100g

kod: PK729
pojutrze u Ciebie
7,59 zł brutto
(7,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata zielona liściasta Dilmah Green Tea Natural, 100g

Herbata zielona liściasta Dilmah Green Tea Natural, 100g

kod: HB449
pojutrze u Ciebie
13,69 zł brutto
(13,69 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Grand, 100mm, 1kg, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 100mm, 1kg, mix kolorów

kod: BP20
pojutrze u Ciebie
29,35 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pojemnik z białymi karteczkami Durable Trend, 100x105x100mm, 800 karteczek, czarny

Pojemnik z białymi karteczkami Durable Trend, 100x105x100mm, 800 karteczek, czarny

kod: PB531
pojutrze u Ciebie
30,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawa pod monitor Fellowes Standard, 102x340x340mm, grafitowy

Podstawa pod monitor Fellowes Standard, 102x340x340mm, grafitowy

kod: PO24
pojutrze u Ciebie
81,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Chusteczki  do czyszczenia ekranów, tabletów i laptopów Durable Screenclean Duo, 10x2 sztuki (suche i mokre), biały

Chusteczki do czyszczenia ekranów, tabletów i laptopów Durable Screenclean Duo, 10x2 sztuki (suche i mokre), biały

kod: SC993
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
(0,91 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, słony karmel, 110g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, słony karmel, 110g

kod: KW656
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
(5,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Velvet, 3-warstwowy, 12 rolek, delikatnie biały

Papier toaletowy Velvet, 3-warstwowy, 12 rolek, delikatnie biały

kod: PT142
pojutrze u Ciebie
27,29 zł brutto
(2,27 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka z przegródkami D.Rect 5590, A4, 12 przegródek, miętowy

Teczka z przegródkami D.Rect 5590, A4, 12 przegródek, miętowy

kod: TH121
pojutrze u Ciebie
28,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki groszkowe Viking, "L", A5, 120µm, 25 sztuk, transparentny

Ofertówki groszkowe Viking, "L", A5, 120µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO256
pojutrze u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,24 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.