• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Mechanizm ściągający Durable Jojo Style, metalowe zapięcie - karabińczyk, linka 80cm, czarny

Mechanizm ściągający Durable Jojo Style, metalowe zapięcie - karabińczyk, linka 80cm, czarny

kod: IT110
pojutrze u Ciebie
20,49 zł brutto
(20,49 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik na długopisy Durable Eco, 80x102mm, czarny

Pojemnik na długopisy Durable Eco, 80x102mm, czarny

kod: PB544
pojutrze u Ciebie
14,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma Dymo D1, 9mmx7m, nadruk czarny, taśma biała

Taśma Dymo D1, 9mmx7m, nadruk czarny, taśma biała

kod: ED11
pojutrze u Ciebie
-13%
101,91 zł brutto
89,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 101,91 zł
szt.
1 szt.
Teczka aktowa Biznes Jan-Pol , A4, skóropodobna, czarny

Teczka aktowa Biznes Jan-Pol , A4, skóropodobna, czarny

kod: AT26
pojutrze u Ciebie
89,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel Energel BL-77, 0.7mm, turkusowy

Pióro kulkowe automatyczne Pentel Energel BL-77, 0.7mm, turkusowy

kod: PE182
pojutrze u Ciebie
-7%
11,25 zł brutto
10,49 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,25 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Przekładki kartonowe D.Rect, 1/3 A4, A4, 100 kart, żółty

Przekładki kartonowe D.Rect, 1/3 A4, A4, 100 kart, żółty

kod: PL1174
pojutrze u Ciebie
10,89 zł brutto
(1,09 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Donau, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, niebieski

Przekładki do segregatora Donau, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, niebieski

kod: PL112
pojutrze u Ciebie
15,99 zł brutto
(1,60 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wieszak plastikowy obrotowy York, 9+1 sztuka, mix kolorów

Wieszak plastikowy obrotowy York, 9+1 sztuka, mix kolorów

kod: AD156
pojutrze u Ciebie
15,99 zł brutto
(1,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata zielona smakowa w kopertach Lipton Classic Green Tea Citrus, cytrynowa, 100 sztuk x 1.3g

Herbata zielona smakowa w kopertach Lipton Classic Green Tea Citrus, cytrynowa, 100 sztuk x 1.3g

kod: HB312
pojutrze u Ciebie
56,59 zł brutto
(0,57 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, malina, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, malina, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB243
pojutrze u Ciebie
8,89 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah Strawberry, truskawka, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah Strawberry, truskawka, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB831
pojutrze u Ciebie
11,09 zł brutto
(0,55 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 60 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 60 sztuk x 1.5g

kod: HB912
pojutrze u Ciebie
12,90 zł brutto
(0,22 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Cinnamon, cynamon, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Cinnamon, cynamon, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB940
pojutrze u Ciebie
11,09 zł brutto
(0,55 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Big-Active Ceylon, 100 sztuk x 1.5g

Herbata czarna w torebkach Big-Active Ceylon, 100 sztuk x 1.5g

kod: HB962
pojutrze u Ciebie
15,49 zł brutto
(0,15 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek D.Rect, A4, 10 sztuk, mix kolorów

Skoroszyt plastikowy bez oczek D.Rect, A4, 10 sztuk, mix kolorów

kod: SL1934
pojutrze u Ciebie
14,78 zł brutto
szt.
1 szt.
Podpaski Bella BIO Based Ultra Normal, ze skrzydełkami, 10 sztuk

Podpaski Bella BIO Based Ultra Normal, ze skrzydełkami, 10 sztuk

kod: HK41
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
(1,57 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nespresso Stockholm Lungo, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Stockholm Lungo, 10 sztuk

kod: KW221
pojutrze u Ciebie
33,30 zł brutto
(3,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki groszkowe Donau, z klapką, A4, 100µm, 10 sztuk, transparentny matowy

Koszulki groszkowe Donau, z klapką, A4, 100µm, 10 sztuk, transparentny matowy

kod: KO53
pojutrze u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,55 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki groszkowe D.Rect, z klapką, A4, 100µm, 10 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe D.Rect, z klapką, A4, 100µm, 10 sztuk, transparentny

kod: KO167
pojutrze u Ciebie
4,99 zł brutto
(0,50 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Uchwyt do telewizora LCD/LED Hama FIX XL, do 75kg, VESA 800x600mm, 100", czarny

Uchwyt do telewizora LCD/LED Hama FIX XL, do 75kg, VESA 800x600mm, 100", czarny

kod: SX308
pojutrze u Ciebie
133,26 zł brutto
szt.
1 szt.
Koszulki krystaliczne D.Rect, A5, 50µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne D.Rect, A5, 50µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO449
pojutrze u Ciebie
8,09 zł brutto
(0,08 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Apex light, 216x303mm, A4, 80 µm, błyszcząca, 100 sztuk

Folia do laminowania Apex light, 216x303mm, A4, 80 µm, błyszcząca, 100 sztuk

kod: OD082
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
(0,26 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Folia do laminowania Argo, 216x303mm, A4, 2x100 µm, samoprzylepna, 100 sztuk

Folia do laminowania Argo, 216x303mm, A4, 2x100 µm, samoprzylepna, 100 sztuk

kod: FL12
pojutrze u Ciebie
153,90 zł brutto
(1,54 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ofertówki groszkowe Viking, "L", A4, 120µm, 100 sztuk, transparentny

Ofertówki groszkowe Viking, "L", A4, 120µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO115
pojutrze u Ciebie
34,78 zł brutto
(0,35 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna w kopertach Dilmah Ceylon Gold, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w kopertach Dilmah Ceylon Gold, 100 sztuk x 2g

kod: HB532
pojutrze u Ciebie
53,49 zł brutto
(0,53 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Teekanne Black Label, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Teekanne Black Label, 100 sztuk x 2g

kod: HB353
pojutrze u Ciebie
18,09 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w kopertach Dilmah, 100 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w kopertach Dilmah, 100 sztuk x 2g

kod: HB153
pojutrze u Ciebie
66,09 zł brutto
(0,66 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Loyd Ceylon, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Loyd Ceylon, 100 sztuk x 2g

kod: HB154
pojutrze u Ciebie
17,79 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Tet The British Empire, 100 x 2g

Herbata czarna w torebkach Tet The British Empire, 100 x 2g

kod: HB460
pojutrze u Ciebie
20,59 zł brutto
(0,21 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Touch Trend, B5, w kratkę, 100 kartek, okładka kartonowa, mix kolorów

Kołonotatnik Oxford Touch Trend, B5, w kratkę, 100 kartek, okładka kartonowa, mix kolorów

kod: ZS845
pojutrze u Ciebie
24,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Napój czekoladowy Mokate, o smaku marcepanowym, 120g

Napój czekoladowy Mokate, o smaku marcepanowym, 120g

kod: KW743
pojutrze u Ciebie
-27%
6,69 zł brutto
4,90 zł brutto
(4,08 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 6,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, 120mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Donau, 120mm, brązowy

kod: PA582
pojutrze u Ciebie
7,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka owsiane Sante, naturalny, 138g

Ciasteczka owsiane Sante, naturalny, 138g

kod: PK50
pojutrze u Ciebie
-25%
6,89 zł brutto
5,19 zł brutto
(3,76 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 6,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, czarny

Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, czarny

kod: SG435
pojutrze u Ciebie
14,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 190g

Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 190g

kod: PK202
pojutrze u Ciebie
-7%
28,17 zł brutto
26,19 zł brutto
(13,78 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 28,17 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.