• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ręcznik papierowy Katrin Classic S 97470, 2-warstwowy, w roli, 12x75m, 12 rolek, biały

Ręcznik papierowy Katrin Classic S 97470, 2-warstwowy, w roli, 12x75m, 12 rolek, biały

kod: RP295
pojutrze u Ciebie
131,39 zł brutto
(10,95 zł/rolkę)
opak
1 opak
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

kod: HT280
pojutrze u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,46 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna MK Cafe Gold, 175g

Kawa rozpuszczalna MK Cafe Gold, 175g

kod: KW577
pojutrze u Ciebie
30,89 zł brutto
(17,65 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Tchibo Professional Caffé Crema, 1kg

Kawa ziarnista Tchibo Professional Caffé Crema, 1kg

kod: KW284
pojutrze u Ciebie
81,80 zł brutto
(8,18 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Crema & Aroma, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Crema & Aroma, 1kg

kod: KW680
pojutrze u Ciebie
91,49 zł brutto
(9,15 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata owocowa Teekanne World of Fruits Fruit Kiss, wiśniowo-truskawkowy, 20 sztuk x 2.25g

Herbata owocowa Teekanne World of Fruits Fruit Kiss, wiśniowo-truskawkowy, 20 sztuk x 2.25g

kod: HB1038
pojutrze u Ciebie
7,19 zł brutto
(0,36 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, żurawina, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, żurawina, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB423
pojutrze u Ciebie
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród wiśnia, 20 sztuk x 2.7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród wiśnia, 20 sztuk x 2.7g

kod: HB1013
pojutrze u Ciebie
6,39 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nawilżacz do palców glicerynowy Donau, 20 ml, biały

Nawilżacz do palców glicerynowy Donau, 20 ml, biały

kod: NW2
pojutrze u Ciebie
10,30 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wizytownik kieszonkowy Durable Business Card Box, na 20 wizytówek, srebrny

Wizytownik kieszonkowy Durable Business Card Box, na 20 wizytówek, srebrny

kod: WT33
pojutrze u Ciebie
23,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Bifix, melisa, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Bifix, melisa, 20 sztuk x 2g

kod: HB427
pojutrze u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, czystek,  20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, czystek, 20 sztuk x 2g

kod: HB323
pojutrze u Ciebie
7,69 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru Millenium, A4, 220g/m2, 20 arkuszy biały

Karton ozdobny Galeria Papieru Millenium, A4, 220g/m2, 20 arkuszy biały

kod: OP18
pojutrze u Ciebie
15,58 zł brutto
(0,78 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, pomarańcza z pigwą, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, pomarańcza z pigwą, 20 sztuk x 2g

kod: HB761
pojutrze u Ciebie
-7%
6,99 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach BiFix, morwa biała, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach BiFix, morwa biała, 20 sztuk x 2g

kod: HB767
pojutrze u Ciebie
-28%
7,79 zł brutto
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru, gładki, A4, 250g/m2, 20 arkuszy, biały

Karton ozdobny Galeria Papieru, gładki, A4, 250g/m2, 20 arkuszy, biały

kod: OP12
pojutrze u Ciebie
14,69 zł brutto
(0,73 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zakładki samoprzylepne Bantex, proste, indeksujące, papier, 20x50mm, 4x40 sztuk, mix kolorów

Zakładki samoprzylepne Bantex, proste, indeksujące, papier, 20x50mm, 4x40 sztuk, mix kolorów

kod: ZI147
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana Bong, E4 z paskiem HK, 25 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana Bong, E4 z paskiem HK, 25 sztuk, brązowy

kod: KE439
pojutrze u Ciebie
-9%
34,10 zł brutto
31,19 zł brutto
(1,25 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 34,10 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Baton Sante Crunchy, śliwkowy w polewie waniliowej, 40g, 25 sztuk

Baton Sante Crunchy, śliwkowy w polewie waniliowej, 40g, 25 sztuk

kod: PK285
pojutrze u Ciebie
39,89 zł brutto
(99,73 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ściereczka domowa Azur, wiskoza/poliester, 30x35cm, 3 sztuki, żółty

Ściereczka domowa Azur, wiskoza/poliester, 30x35cm, 3 sztuki, żółty

kod: SR90
pojutrze u Ciebie
3,09 zł brutto
(1,03 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

kod: MD8
pojutrze u Ciebie
10,89 zł brutto
(36,30 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, niebieski

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, niebieski

kod: SL1732
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, czerwony

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, czerwony

kod: SL1800
pojutrze u Ciebie
18,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podpaski Bella Perfecta Ultra Blue, extra soft, ze skrzydełkami, 32 sztuki

Podpaski Bella Perfecta Ultra Blue, extra soft, ze skrzydełkami, 32 sztuki

kod: HK12
pojutrze u Ciebie
28,99 zł brutto
(0,91 zł/szt)
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Fellowes Bankers Box Extra Strong średnie, 428x312x338mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Fellowes Bankers Box Extra Strong średnie, 428x312x338mm, brązowy

kod: PA511
pojutrze u Ciebie
21,94 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Bong Business Mail, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa Bong Business Mail, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

kod: KE450
pojutrze u Ciebie
15,39 zł brutto
(0,31 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperty kurierskie/kangurki/przylgi NC, C6, z paskiem HK, 50 sztuk, przezroczysty

Koperty kurierskie/kangurki/przylgi NC, C6, z paskiem HK, 50 sztuk, przezroczysty

kod: KE608
pojutrze u Ciebie
8,09 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pasta BHP Gold Drop Dix, 500g, cytrynowy

Pasta BHP Gold Drop Dix, 500g, cytrynowy

kod: SC45
pojutrze u Ciebie
5,09 zł brutto
(1,02 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, migdałowy, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive, migdałowy, zapas, 500ml

kod: MD89
pojutrze u Ciebie
15,19 zł brutto
(30,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, niebieski

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, niebieski

kod: SL361
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, granatowy

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, granatowy

kod: SL1727
pojutrze u Ciebie
25,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 600x200x200mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 600x200x200mm, brązowy

kod: PA702
pojutrze u Ciebie
3,25 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w piance Merida Bali Plus, do dozownika DM12/DM123, jednorazowy wkład, bananowy, 700g

Mydło w piance Merida Bali Plus, do dozownika DM12/DM123, jednorazowy wkład, bananowy, 700g

kod: MD21
pojutrze u Ciebie
-9%
30,79 zł brutto
27,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 30,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klej w taśmie Plus, 8.4mmx8m

Klej w taśmie Plus, 8.4mmx8m

kod: BA184
pojutrze u Ciebie
15,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mechanizm ściągający Durable Jojo Style, metalowe zapięcie - karabińczyk, linka 80cm, czarny

Mechanizm ściągający Durable Jojo Style, metalowe zapięcie - karabińczyk, linka 80cm, czarny

kod: IT110
pojutrze u Ciebie
20,49 zł brutto
(20,49 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.