• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa ziarnista Kimbo Aroma Intenso, 1kg

Kawa ziarnista Kimbo Aroma Intenso, 1kg

kod: KW728
pojutrze u Ciebie
87,59 zł brutto
(8,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1kg

kod: KW67
pojutrze u Ciebie
102,90 zł brutto
(10,29 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Super Crema, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Super Crema, 1kg

kod: KW164
pojutrze u Ciebie
110,90 zł brutto
(11,09 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Papernet, 2-warstwowy, w rolce, 8 sztuk, biały

Papier toaletowy Papernet, 2-warstwowy, w rolce, 8 sztuk, biały

kod: CC279
pojutrze u Ciebie
9,29 zł brutto
(1,16 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Dyspenser do taśmy pakowej Donau, rozmiar 2", szaro-niebieski

Dyspenser do taśmy pakowej Donau, rozmiar 2", szaro-niebieski

kod: GB609
pojutrze u Ciebie
22,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Reklamówki HDPE Bagstar, 25x45cm, 200 sztuk, biały

Reklamówki HDPE Bagstar, 25x45cm, 200 sztuk, biały

kod: TS52
pojutrze u Ciebie
11,99 zł brutto
(0,06 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, biały

kod: RP13
pojutrze u Ciebie
8,59 zł brutto
(8,59 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Standard, 24/6 5M, 5000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Standard, 24/6 5M, 5000 sztuk, srebrny

kod: ZW15
pojutrze u Ciebie
15,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta rozszerzana Bong, B4, z paskiem HK, 25 sztuk, biały

Koperta rozszerzana Bong, B4, z paskiem HK, 25 sztuk, biały

kod: KE436
pojutrze u Ciebie
29,59 zł brutto
(1,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna w torebkach Dilmah Ceylon Gold, 25 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Dilmah Ceylon Gold, 25 sztuk x 2g

kod: HB220
pojutrze u Ciebie
9,38 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek,  275g/m2, czarny

Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, czarny

kod: SL1459
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nóż do kopert z drewnianą rączką Office Products, 25cm, brązowy

Nóż do kopert z drewnianą rączką Office Products, 25cm, brązowy

kod: NK24
pojutrze u Ciebie
6,40 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 260g

Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 260g

kod: CK187
pojutrze u Ciebie
-10%
12,90 zł brutto
11,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 12,90 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC 800 etykiet, 26x12mm, zielony

Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC 800 etykiet, 26x12mm, zielony

kod: ED43
pojutrze u Ciebie
3,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Szczotka do naczyń York Scandi, 27.5cm, mix kolorów

Szczotka do naczyń York Scandi, 27.5cm, mix kolorów

kod: VZ26
pojutrze u Ciebie
4,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w kopertach Sir William’s English Breakfast, 50 sztuk x 2g

Herbata czarna w kopertach Sir William’s English Breakfast, 50 sztuk x 2g

kod: HB870
pojutrze u Ciebie
37,08 zł brutto
(0,74 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel NMS50, okrągła, 2mm, czarny

Marker permanentny Pentel NMS50, okrągła, 2mm, czarny

kod: MK815
pojutrze u Ciebie
-10%
9,84 zł brutto
8,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,84 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte,  50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, biały

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, biały

kod: SG37
pojutrze u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Interdruk Pastel, A4+, 300g/m2, mix kolorów pastelowych

Teczka kartonowa z gumką Interdruk Pastel, A4+, 300g/m2, mix kolorów pastelowych

kod: SL1751
pojutrze u Ciebie
3,87 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Alpejskie mleczko Milka, łaciate, 330g

Bombonierka Alpejskie mleczko Milka, łaciate, 330g

kod: PK304
pojutrze u Ciebie
19,79 zł brutto
(6 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 85mm, do 580 kartek, 4 ringi, biały

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 85mm, do 580 kartek, 4 ringi, biały

kod: SG304
pojutrze u Ciebie
39,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, czarny

Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, czarny

kod: MK13
pojutrze u Ciebie
14,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt zaciskowy Grand 9111, A4, do 40 kartek, niebieski

Skoroszyt zaciskowy Grand 9111, A4, do 40 kartek, niebieski

kod: SL987
pojutrze u Ciebie
3,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, niebieski

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, niebieski

kod: SL483
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, zielony

Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, zielony

kod: SL635
pojutrze u Ciebie
4,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Tesa Standard Solvent, 48mmx66m, brązowy

Taśma pakowa Tesa Standard Solvent, 48mmx66m, brązowy

kod: TC154
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Dallmayr Prodomo, 500g

Kawa mielona Dallmayr Prodomo, 500g

kod: KW419
pojutrze u Ciebie
58,99 zł brutto
(11,80 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Jacobs Gold, 500g

Kawa mielona Jacobs Gold, 500g

kod: KW243
pojutrze u Ciebie
43,09 zł brutto
(8,62 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba Mocca Fix Gold, 500g

Kawa ziarnista Woseba Mocca Fix Gold, 500g

kod: KW276
pojutrze u Ciebie
37,49 zł brutto
(7,50 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Soft Gold Drop, kwiat wiśni, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Attis Soft Gold Drop, kwiat wiśni, z dozownikiem, 500ml

kod: MD347
pojutrze u Ciebie
-7%
7,08 zł brutto
6,59 zł brutto
(13,18 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 7,08 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, szary

Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, szary

kod: SG984
pojutrze u Ciebie
10,18 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis  Gold Drop Antybakteryjne, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Gold Drop Antybakteryjne, zapas, 5l

kod: MD160
pojutrze u Ciebie
37,88 zł brutto
(7,58 zł/l)
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny fioletowy

Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny fioletowy

kod: PC184
pojutrze u Ciebie
-14%
13,28 zł brutto
11,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,28 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Biurfol Satyna, A5, na zatrzask, przezroczysty niebieski

Teczka kopertowa Biurfol Satyna, A5, na zatrzask, przezroczysty niebieski

kod: SL1107
pojutrze u Ciebie
-15%
3,39 zł brutto
2,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BLN-105, 0.5mm, czarny

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BLN-105, 0.5mm, czarny

kod: PE162
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.