• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Karton klapowy Ofix Economy, 400x300x350mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 400x300x350mm, brązowy

kod: PA699
pojutrze u Ciebie
4,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, waniliowy

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, waniliowy

kod: SL1728
pojutrze u Ciebie
14,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafelek Góralki, orzechowy, 45g

Wafelek Góralki, orzechowy, 45g

kod: HT243
pojutrze u Ciebie
2,29 zł brutto
(4,58 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy nawilżany Cashmir, rumianek, 48 sztuk

Papier toaletowy nawilżany Cashmir, rumianek, 48 sztuk

kod: PT169
pojutrze u Ciebie
-29%
10,49 zł brutto
7,49 zł brutto
(0,16 zł/rolka)
Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Holder do identyfikatorów Argo, bez taśmy, 92x59mm, 50 sztuk, przezroczysty

Holder do identyfikatorów Argo, bez taśmy, 92x59mm, 50 sztuk, przezroczysty

kod: IT169
pojutrze u Ciebie
57,20 zł brutto
(1,14 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, pomarańczowy

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, pomarańczowy

kod: SG1043
pojutrze u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Soft Gold Drop,  mleko & migdał z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Attis Soft Gold Drop, mleko & migdał z dozownikiem, 500ml

kod: MD346
pojutrze u Ciebie
6,59 zł brutto
(13,18 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miękkie ciasteczko Keto Frank&Oli, masło orzechowe + chia, bez cukru, 50g

Miękkie ciasteczko Keto Frank&Oli, masło orzechowe + chia, bez cukru, 50g

kod: PK713
pojutrze u Ciebie
-10%
5,45 zł brutto
4,88 zł brutto
(9,76 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 5,45 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, czarny

kod: SL431
pojutrze u Ciebie
21,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Delicate, kremowy, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Delicate, kremowy, zapas, 5l

kod: MD325
pojutrze u Ciebie
30,49 zł brutto
(6,10 zł/l)
szt.
1 szt.
Papier toaletowy nawilżany Bella Cotton Care, 60 sztuk

Papier toaletowy nawilżany Bella Cotton Care, 60 sztuk

kod: PT187
pojutrze u Ciebie
7,29 zł brutto
(0,12 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia ochronna bąbelkowa Grand, 0.5x2m, przezroczysty

Folia ochronna bąbelkowa Grand, 0.5x2m, przezroczysty

kod: FB114
pojutrze u Ciebie
9,67 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Rolka do czyszczenia odzieży York, z 4 zapasami, 4+1 sztuka, mix kolorów

Rolka do czyszczenia odzieży York, z 4 zapasami, 4+1 sztuka, mix kolorów

kod: BW8
pojutrze u Ciebie
9,09 zł brutto
(1,82 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kopertowa Viking, A4, na zatrzask, 1 sztuka przezroczysty niebieski

Teczka kopertowa Viking, A4, na zatrzask, 1 sztuka przezroczysty niebieski

kod: SL551
pojutrze u Ciebie
2,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Tork 120016 Matic ekstra, H1, miękki, 2-warstwowy, w roli, 120m, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Tork 120016 Matic ekstra, H1, miękki, 2-warstwowy, w roli, 120m, 1 rolka, biały

kod: RP4
pojutrze u Ciebie
53,89 zł brutto
(53,89 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB913
pojutrze u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,27 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, mango i truskawka, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, mango i truskawka, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB206
pojutrze u Ciebie
9,19 zł brutto
(0,46 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata biała smakowa w torebkach Big-Active, tajska cytryna i kwiat granatu, 20 sztuk x 1.5g

Herbata biała smakowa w torebkach Big-Active, tajska cytryna i kwiat granatu, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB245
pojutrze u Ciebie
9,50 zł brutto
(0,48 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Lipton Earl Grey, 20 sztuk x 1.6g

Herbata zielona w torebkach Lipton Earl Grey, 20 sztuk x 1.6g

kod: HB998
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w piramidkach Lipton Earl Grey, z bergamotką, 20 sztuk x 1.6g

Herbata czarna w piramidkach Lipton Earl Grey, z bergamotką, 20 sztuk x 1.6g

kod: HB1041
pojutrze u Ciebie
10,18 zł brutto
(0,51 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Ginger Mango, imbir i mango, 20 sztuk x 1.75g

Herbata owocowa w kopertach Teekanne Ginger Mango, imbir i mango, 20 sztuk x 1.75g

kod: HB756
pojutrze u Ciebie
-11%
8,49 zł brutto
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klamerki York Marine, 10 sztuk, szaro-granatowy

Klamerki York Marine, 10 sztuk, szaro-granatowy

kod: SN133
pojutrze u Ciebie
6,40 zł brutto
(0,64 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Oxford, plastikowe, A4, 10 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora Oxford, plastikowe, A4, 10 kart, mix kolorów

kod: PL1046
pojutrze u Ciebie
13,99 zł brutto
(13,99 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa NC, G/17, 250x350mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, G/17, 250x350mm, 10 sztuk, biały

kod: KE202
pojutrze u Ciebie
-47%
18,19 zł brutto
9,69 zł brutto
(0,97 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 18,19 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nespresso Capriccio, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Capriccio, 10 sztuk

kod: KW107
pojutrze u Ciebie
29,09 zł brutto
(2,91 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Foliopaki kurierskie Emerson, C6, bez nadruku, 100 sztuk, transparentny

Foliopaki kurierskie Emerson, C6, bez nadruku, 100 sztuk, transparentny

kod: KE776
pojutrze u Ciebie
14,78 zł brutto
(0,15 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Costa Professional Brazilian Blend, 100% Arabika, 1kg

Kawa ziarnista Costa Professional Brazilian Blend, 100% Arabika, 1kg

kod: KW766
pojutrze u Ciebie
98,19 zł brutto
(9,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety na rolce Dalpo, z nadrukiem 'Ostrożnie szkło', 100x100mm, 100 sztuk, biały z czerwonym nadrukiem

Etykiety na rolce Dalpo, z nadrukiem 'Ostrożnie szkło', 100x100mm, 100 sztuk, biały z czerwonym nadrukiem

kod: EU23
pojutrze u Ciebie
11,89 zł brutto
(0,12 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki do czyszczenia monitorów Durable Screenclean Box, tuba, 100 sztuk

Chusteczki do czyszczenia monitorów Durable Screenclean Box, tuba, 100 sztuk

kod: SD1
pojutrze u Ciebie
17,90 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Standard, 24/6 1M, 1000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Standard, 24/6 1M, 1000 sztuk, srebrny

kod: ZW16
pojutrze u Ciebie
5,19 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Baton kukurydziano-ryżowy Sonko, o smaku mlecznym, 11g

Baton kukurydziano-ryżowy Sonko, o smaku mlecznym, 11g

kod: PK1281
pojutrze u Ciebie
-17%
2,99 zł brutto
2,49 zł brutto
(22,64 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 2,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Office Products Maxi, 2-warstwowy, w roli, 120m, 6 rolek, biały

Ręcznik papierowy Office Products Maxi, 2-warstwowy, w roli, 120m, 6 rolek, biały

kod: RP136
pojutrze u Ciebie
108,39 zł brutto
(18,07 zł/rolkę)
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy bez oczek Barbara, z fałdą, A4, do 150 kartek, 280g/m2, szary

Skoroszyt kartonowy bez oczek Barbara, z fałdą, A4, do 150 kartek, 280g/m2, szary

kod: SL93
pojutrze u Ciebie
2,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Katrin Plus System M2, 2-warstwowy, w roli, 150m, biały

Ręcznik papierowy Katrin Plus System M2, 2-warstwowy, w roli, 150m, biały

kod: RP300
pojutrze u Ciebie
39,99 zł brutto
(39,99 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida Optimum Slim, dwuwarstwowy, w składce Z, 15x180 listków, biały

Ręcznik papierowy Merida Optimum Slim, dwuwarstwowy, w składce Z, 15x180 listków, biały

kod: RP294
pojutrze u Ciebie
109,90 zł brutto
(7,33 zł/binda)
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.