• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ręcznik papierowy Merida Optimum Slim, dwuwarstwowy, w składce Z, 15x180 listków, biały

Ręcznik papierowy Merida Optimum Slim, dwuwarstwowy, w składce Z, 15x180 listków, biały

kod: RP294
pojutrze u Ciebie
109,90 zł brutto
(7,33 zł/binda)
opak
1 opak
Podpaski Naturella Camomile Classic Maxi, ze skrzydełkami, 16 sztuk

Podpaski Naturella Camomile Classic Maxi, ze skrzydełkami, 16 sztuk

kod: AC184
pojutrze u Ciebie
9,29 zł brutto
(0,58 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Pistachio, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Pistachio, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 1kg

kod: CK208
pojutrze u Ciebie
56,40 zł brutto
(5,64 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Pronto Crema Grande Aroma, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Pronto Crema Grande Aroma, 1kg

kod: KW364
pojutrze u Ciebie
81,99 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pendrive Hama Fancy, 64GB, USB 2.0, srebrno-czarny

Pendrive Hama Fancy, 64GB, USB 2.0, srebrno-czarny

kod: DD330
pojutrze u Ciebie
36,30 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Fruit Love, 20 sztuk x 2.25g

Herbata owocowa w kopertach Teekanne Fruit Love, 20 sztuk x 2.25g

kod: HB705
pojutrze u Ciebie
-7%
8,19 zł brutto
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel Tiki Taki, kokosowo-orzechowy, 2.2kg

Cukierki Wawel Tiki Taki, kokosowo-orzechowy, 2.2kg

kod: PK428
pojutrze u Ciebie
139,90 zł brutto
(6,36 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Cukierki Wawel Tiramisu, 2.4kg

Cukierki Wawel Tiramisu, 2.4kg

kod: CK59
pojutrze u Ciebie
142,90 zł brutto
(5,95 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Tago słodkie serduszka, korzenny, 2.5kg

Ciastka Tago słodkie serduszka, korzenny, 2.5kg

kod: HT217
pojutrze u Ciebie
85,72 zł brutto
(3,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Michaszki, orzechowy w czekoladzie, 2.5kg

Cukierki Mieszko Michaszki, orzechowy w czekoladzie, 2.5kg

kod: CK55
pojutrze u Ciebie
95,29 zł brutto
(3,81 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wkładki higieniczne Naturella Liners ToGo, 20 sztuk

Wkładki higieniczne Naturella Liners ToGo, 20 sztuk

kod: HK46
pojutrze u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru, płótno, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, biały

Karton ozdobny Galeria Papieru, płótno, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, biały

kod: OP144
pojutrze u Ciebie
-6%
13,89 zł brutto
12,99 zł brutto
(0,65 zł/arkusz)
Najniższa cena z 30 dni: 13,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru, gładki, A4, 250g/m2, 20 arkuszy, kremowy

Karton ozdobny Galeria Papieru, gładki, A4, 250g/m2, 20 arkuszy, kremowy

kod: OP11
pojutrze u Ciebie
15,19 zł brutto
(0,76 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w kopertach BiFix matcha z miętą i limonką, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w kopertach BiFix matcha z miętą i limonką, 20 sztuk x 2g

kod: HB776
pojutrze u Ciebie
-12%
7,39 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Loyd Horeca Premium Forest Fruit, owoce leśne, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach Loyd Horeca Premium Forest Fruit, owoce leśne, 20 sztuk x 2g

kod: HB850
pojutrze u Ciebie
7,99 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyty plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, różowy

Skoroszyty plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, różowy

kod: SL918
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Nexxt, jednowarstwowy, w składce ZZ, 200 listków, naturalny

Ręcznik papierowy Nexxt, jednowarstwowy, w składce ZZ, 200 listków, naturalny

kod: RP141
pojutrze u Ciebie
5,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy  bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, czarny

Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, czarny

kod: SL1492
pojutrze u Ciebie
1,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, melisa z pigwą, 20sztuk  x1.75 g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, melisa z pigwą, 20sztuk x1.75 g

kod: HB908
pojutrze u Ciebie
7,79 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana Bong, B4 z paskiem HK, 25 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana Bong, B4 z paskiem HK, 25 sztuk, brązowy

kod: KE437
pojutrze u Ciebie
-18%
25,58 zł brutto
21 zł brutto
(0,84 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 25,58 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Baton Sante Crunchy, bananowy w polewie czekoladowej, 40g, 25 sztuk

Baton Sante Crunchy, bananowy w polewie czekoladowej, 40g, 25 sztuk

kod: PK284
pojutrze u Ciebie
44,69 zł brutto
(111,73 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa Bantex, C6, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

Koperta standardowa Bantex, C6, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

kod: KE735
pojutrze u Ciebie
4,29 zł brutto
(0,17 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi, turkusowy

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi, turkusowy

kod: SG421
pojutrze u Ciebie
28,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

kod: CK109
pojutrze u Ciebie
13,99 zł brutto
(5,60 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ołówek drewniany Pentel CB60T, 2B

Ołówek drewniany Pentel CB60T, 2B

kod: OD97
pojutrze u Ciebie
-10%
2,99 zł brutto
2,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, biały

Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, biały

kod: SG36
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, czerwony

Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, czerwony

kod: SG202
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Magic Winter Collection, 6 smaków, 30 sztuk (6x5 sztuk), 72.5g

Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Magic Winter Collection, 6 smaków, 30 sztuk (6x5 sztuk), 72.5g

kod: HB751
pojutrze u Ciebie
18,09 zł brutto
(0,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka plastikowa z gumką poszerzana Donau, A4, 700µm, 300 kartek, niebieski

Teczka plastikowa z gumką poszerzana Donau, A4, 700µm, 300 kartek, niebieski

kod: SL888
pojutrze u Ciebie
25,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g

Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g

kod: SL1571
pojutrze u Ciebie
-10%
4,10 zł brutto
3,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,10 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Interdruk, A4, niezadrukowana, ABCDE, 350g/m2 czerwona

Teczka do akt osobowych Interdruk, A4, niezadrukowana, ABCDE, 350g/m2 czerwona

kod: SL642
pojutrze u Ciebie
10,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5S, z tłoczkiem, okrągła, 4 sztuki, 4mm, mix kolorów + gąbka magnetyczna

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5S, z tłoczkiem, okrągła, 4 sztuki, 4mm, mix kolorów + gąbka magnetyczna

kod: MK92
pojutrze u Ciebie
48,09 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator ringowy Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, 4 ringi, czarny

Segregator ringowy Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, 4 ringi, czarny

kod: SG867
pojutrze u Ciebie
29,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, czerwony

Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, czerwony

kod: MK140
pojutrze u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, niebieski

Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, niebieski

kod: SL687
pojutrze u Ciebie
4,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.