• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ręcznik papierowy Merida, 1-warstwowy, 180m, w roli, 1 rolka, zielony

Ręcznik papierowy Merida, 1-warstwowy, 180m, w roli, 1 rolka, zielony

kod: AS600
pojutrze u Ciebie
21,39 zł brutto
(21,39 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata biała smakowa w kopertach Teekanne White Tea Red Berries, żurawina & malina, 20 sztuk x 1.25g

Herbata biała smakowa w kopertach Teekanne White Tea Red Berries, żurawina & malina, 20 sztuk x 1.25g

kod: HB363
pojutrze u Ciebie
-5%
7,59 zł brutto
7,20 zł brutto
(0,36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton, jagody goji, 20 sztuk x 1.4g

Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton, jagody goji, 20 sztuk x 1.4g

kod: HB492
pojutrze u Ciebie
8,99 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Dilmah Jasmine, jaśmin, 50 x 1.5g

Herbata zielona w torebkach Dilmah Jasmine, jaśmin, 50 x 1.5g

kod: HB665
pojutrze u Ciebie
21,39 zł brutto
(0,43 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Vitax Inspirations, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona w torebkach Vitax Inspirations, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB105
pojutrze u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Arkusze olejowe do niszczarek Argo, 10 sztuk

Arkusze olejowe do niszczarek Argo, 10 sztuk

kod: NR515
pojutrze u Ciebie
27,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Leitz Premium, poszerzane, A4, 170µm, 10 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Leitz Premium, poszerzane, A4, 170µm, 10 sztuk, transparentny

kod: KO62
pojutrze u Ciebie
62,99 zł brutto
(6,30 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Folia do laminowania Argo, 154x216mm, A5, 2x100 µm, antystatyczna, 100 sztuk

Folia do laminowania Argo, 154x216mm, A5, 2x100 µm, antystatyczna, 100 sztuk

kod: FL3
pojutrze u Ciebie
23,79 zł brutto
(0,24 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson,  70x100mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 70x100mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS55
pojutrze u Ciebie
2,69 zł brutto
(0,03 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata Earl Grey w kopertach Lipton Classic, 100 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w kopertach Lipton Classic, 100 sztuk x 2g

kod: HB164
pojutrze u Ciebie
52,09 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Tork 100889 Xpress, dwuwarstwowy, w składce wielopanelowej, 225 składek, biały

Ręcznik papierowy Tork 100889 Xpress, dwuwarstwowy, w składce wielopanelowej, 225 składek, biały

kod: RP275
pojutrze u Ciebie
28,70 zł brutto
(28,70 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna liściasta Dilmah Premium Tea Ceylon Orange Pekoe, 100g

Herbata czarna liściasta Dilmah Premium Tea Ceylon Orange Pekoe, 100g

kod: HB138
pojutrze u Ciebie
11,19 zł brutto
(11,19 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etui na płyty Hama CD-Wallet 104 CD, 295x170x80mm, czarny

Etui na płyty Hama CD-Wallet 104 CD, 295x170x80mm, czarny

kod: PA954
pojutrze u Ciebie
48,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płatki kosmetyczne Cashmir, 120 sztuk

Płatki kosmetyczne Cashmir, 120 sztuk

kod: CH12
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,05 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

kod: PK859
pojutrze u Ciebie
12,50 zł brutto
(9,77 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 150x100cm, biały

Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 150x100cm, biały

kod: TA279
pojutrze u Ciebie
259,51 zł brutto
szt.
1 szt.
Obwoluta Tres, "L", A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

Obwoluta Tres, "L", A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO444
pojutrze u Ciebie
26,99 zł brutto
(1,08 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, zielony

Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, zielony

kod: BP49
pojutrze u Ciebie
22,89 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Astra Łagodna Arabica, Tradycyjna, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Arabica, Tradycyjna, 1kg

kod: KW201
pojutrze u Ciebie
74,29 zł brutto
(7,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Velvet Ultra Strong, 3-warstwowy, w roli, 2 rolki, biały

Ręcznik papierowy Velvet Ultra Strong, 3-warstwowy, w roli, 2 rolki, biały

kod: RP277
pojutrze u Ciebie
17,59 zł brutto
(8,80 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel Kasztanki, kakaowy z wafelkami, 2.3kg

Cukierki Wawel Kasztanki, kakaowy z wafelkami, 2.3kg

kod: CK88
pojutrze u Ciebie
120,90 zł brutto
(5,26 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah, cytryna, 20 sztuk x 2g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah, cytryna, 20 sztuk x 2g

kod: HB533
pojutrze u Ciebie
15,19 zł brutto
(0,76 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, niebieski

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, niebieski

kod: SL275
pojutrze u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

kod: SL545
pojutrze u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Standard, 200 mm, biały

Pudło archiwizacyjne Esselte Standard, 200 mm, biały

kod: PA6
pojutrze u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw czyszczący Hama do ekranów LCD / TFT, płyn 200ml +  ściereczka z mikrofibry 20x20cm

Zestaw czyszczący Hama do ekranów LCD / TFT, płyn 200ml + ściereczka z mikrofibry 20x20cm

kod: SD89
pojutrze u Ciebie
17,01 zł brutto
(85,05 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Milky Way, 21.5g

Baton Milky Way, 21.5g

kod: PK1116
pojutrze u Ciebie
3,09 zł brutto
(14,37 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Dr Gerard Mafijne, kakaowo-śmietankowy, 216g

Ciastka Dr Gerard Mafijne, kakaowo-śmietankowy, 216g

kod: HT295
pojutrze u Ciebie
8,42 zł brutto
(3,90 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa wsuwana Argo Standard, 4mm, do 25 kartek, 50 sztuk czarne

Listwa wsuwana Argo Standard, 4mm, do 25 kartek, 50 sztuk czarne

kod: GB497
pojutrze u Ciebie
22,99 zł brutto
(0,46 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, czarny

Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, czarny

kod: TX1
pojutrze u Ciebie
5,89 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zestaw herbat ziołowo-owocowych w kopertach Vitax Ziołowy Upominek, 4 smaki,  40 sztuk x 2g

Zestaw herbat ziołowo-owocowych w kopertach Vitax Ziołowy Upominek, 4 smaki, 40 sztuk x 2g

kod: HB984
pojutrze u Ciebie
17,59 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka kruche Tago słoneczniki, 2kg

Ciastka kruche Tago słoneczniki, 2kg

kod: HT109
pojutrze u Ciebie
77,15 zł brutto
(3,86 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator do akt osobowych Donau, A4, 35mm, przekładki ABCDE,niebieski

Segregator do akt osobowych Donau, A4, 35mm, przekładki ABCDE,niebieski

kod: SG326
pojutrze u Ciebie
25,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 4 sztuki, 6mm, mix kolorów + gąbka magnetyczna

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 4 sztuki, 6mm, mix kolorów + gąbka magnetyczna

kod: MK706
pojutrze u Ciebie
45,90 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Album ofertowy Leitz Solid, A4, 40 koszulek, czarny

Album ofertowy Leitz Solid, A4, 40 koszulek, czarny

kod: SL1372
pojutrze u Ciebie
-8%
37,99 zł brutto
34,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 37,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.