• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Taśma pakowa, papierowa, 50mmx50m, brązowy

Taśma pakowa, papierowa, 50mmx50m, brązowy

kod: TC104
pojutrze u Ciebie
-15%
16,79 zł brutto
14,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty ciemnoniebieski

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty ciemnoniebieski

kod: PC54
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmazywacz do atramentu Pelikan Super-Pirat 850F D, dwustronny

Zmazywacz do atramentu Pelikan Super-Pirat 850F D, dwustronny

kod: KD34
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BLN-105, 0.5mm, niebieski

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BLN-105, 0.5mm, niebieski

kod: PE164
pojutrze u Ciebie
6,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel Energel BL-77, 0.7mm, czerwony

Pióro kulkowe automatyczne Pentel Energel BL-77, 0.7mm, czerwony

kod: PE24
pojutrze u Ciebie
12,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Przekładki kartonowe D.Rect, 1/3 A4, A4, 100 kart, niebieski

Przekładki kartonowe D.Rect, 1/3 A4, A4, 100 kart, niebieski

kod: PL1172
pojutrze u Ciebie
10,89 zł brutto
(1,09 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, czerwony

Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, czerwony

kod: PL1037
pojutrze u Ciebie
12,60 zł brutto
(1,26 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Foliopis permanentny edding 142M, okrągła, 1.0mm, czarny

Foliopis permanentny edding 142M, okrągła, 1.0mm, czarny

kod: MK2128
pojutrze u Ciebie
8,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Dilmah Peach & Lychee, brzoskwinia i liczi, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna w torebkach Dilmah Peach & Lychee, brzoskwinia i liczi, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB654
pojutrze u Ciebie
8,99 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB295
pojutrze u Ciebie
5,19 zł brutto
(0,26 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Lipton, malina i bez, 20 sztuk x 1.6g

Herbata owocowa w torebkach Lipton, malina i bez, 20 sztuk x 1.6g

kod: HB906
pojutrze u Ciebie
7,19 zł brutto
(0,36 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk i powierzchni Merida DDR+, w rolce 15m, 100 sztuk

Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk i powierzchni Merida DDR+, w rolce 15m, 100 sztuk

kod: CH144
pojutrze u Ciebie
35,99 zł brutto
(0,36 zł/szt)
szt.
1 szt.
Segregator Oxford Urban, A4, szerokość grzbietu 20mm, do 100 kartek, 4 ringi, czarny

Segregator Oxford Urban, A4, szerokość grzbietu 20mm, do 100 kartek, 4 ringi, czarny

kod: SG963
pojutrze u Ciebie
13,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki krystaliczne Office Products, w kartoniku, A4, 55µm, 100 sztuk, przezroczysty

Koszulki krystaliczne Office Products, w kartoniku, A4, 55µm, 100 sztuk, przezroczysty

kod: KO284
pojutrze u Ciebie
-9%
25,19 zł brutto
22,99 zł brutto
(0,23 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 25,19 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety na rolce Dalpo, z nadrukiem 'Nie rzucać/Fragile', 100x100mm, 100 sztuk, biały z czerwonym nadrukiem

Etykiety na rolce Dalpo, z nadrukiem 'Nie rzucać/Fragile', 100x100mm, 100 sztuk, biały z czerwonym nadrukiem

kod: EU27
pojutrze u Ciebie
-20%
14,78 zł brutto
11,80 zł brutto
(0,12 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 14,78 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Q-Connect, A5, 50µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Q-Connect, A5, 50µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO48
pojutrze u Ciebie
10,39 zł brutto
(0,10 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Listwa wsuwana Argo Standard, 15mm, do 80 kartek, 50 sztuk, czarny

Listwa wsuwana Argo Standard, 15mm, do 80 kartek, 50 sztuk, czarny

kod: GB458
pojutrze u Ciebie
43,09 zł brutto
(0,86 zł/szt)
opak
1 opak
Koperty kurierskie/kangurki/przylgi NC, C5, 16x23cm, 500 sztuk, przezroczysty

Koperty kurierskie/kangurki/przylgi NC, C5, 16x23cm, 500 sztuk, przezroczysty

kod: KE271
pojutrze u Ciebie
90,29 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podkładka piankowa pod mysz Fellowes Economy, 186x224x6mm, czarny

Podkładka piankowa pod mysz Fellowes Economy, 186x224x6mm, czarny

kod: PZ15
pojutrze u Ciebie
9,50 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Łagodna Crema Special Blend, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Crema Special Blend, 1kg

kod: KW320
pojutrze u Ciebie
72,79 zł brutto
(7,28 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Emerson, 60mm, 1kg, biały

Gumki recepturki Emerson, 60mm, 1kg, biały

kod: BP58
pojutrze u Ciebie
23,99 zł brutto
opak
1 opak
Pisak pędzelkowy do kaligrafii Pentel Brush Sign Pen SES15C, 2.07mm, czarny

Pisak pędzelkowy do kaligrafii Pentel Brush Sign Pen SES15C, 2.07mm, czarny

kod: MK2133
pojutrze u Ciebie
9,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 2.5kg

kod: CK67
pojutrze u Ciebie
72,79 zł brutto
(2,91 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wkładki higieniczne Bella Panty New, 20 sztuk

Wkładki higieniczne Bella Panty New, 20 sztuk

kod: CH38
pojutrze u Ciebie
4,29 zł brutto
(0,21 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, dzika róża, 20 sztuk x 3.5g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, dzika róża, 20 sztuk x 3.5g

kod: HB144
pojutrze u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ładowarka sieciowa 3mk  FlowPower Hyper Charger PD 25W, USB-C/USB-A, biały

Ładowarka sieciowa 3mk FlowPower Hyper Charger PD 25W, USB-C/USB-A, biały

kod: LW335
pojutrze u Ciebie
34,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Michaszki Original, orzechowy w czekoladzie, 260g

Cukierki Mieszko Michaszki Original, orzechowy w czekoladzie, 260g

kod: CK189
pojutrze u Ciebie
12,60 zł brutto
(4,85 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat w kopertach BiFix, 9 smaków, 90 sztuk x 2g

Zestaw herbat w kopertach BiFix, 9 smaków, 90 sztuk x 2g

kod: HB500
pojutrze u Ciebie
35,09 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Olej do niszczarek Fellowes, 355ml

Olej do niszczarek Fellowes, 355ml

kod: NR14
pojutrze u Ciebie
61,14 zł brutto
(172,23 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, A4, 3mm, czerwony

Teczka kartonowa z gumką Barbara, A4, 3mm, czerwony

kod: SL412
pojutrze u Ciebie
-28%
3,89 zł brutto
2,79 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, żółty

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, żółty

kod: SL467
pojutrze u Ciebie
2,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Bantex, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa Bantex, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

kod: KE736
pojutrze u Ciebie
14,39 zł brutto
(0,29 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopis permanentny edding 140S, okrągła, 0.3mm, czarny

Foliopis permanentny edding 140S, okrągła, 0.3mm, czarny

kod: MK767
pojutrze u Ciebie
8,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel Energel BL-77, 0.7mm, zielony

Pióro kulkowe automatyczne Pentel Energel BL-77, 0.7mm, zielony

kod: PE67
pojutrze u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Velvet Boost, 3-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Velvet Boost, 3-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

kod: RP225
pojutrze u Ciebie
15,49 zł brutto
(15,49 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.