• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata ziołowa rumiankowa w torebkach Teekanne, rumianek, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa rumiankowa w torebkach Teekanne, rumianek, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB649
pojutrze u Ciebie
-28%
6,89 zł brutto
4,99 zł brutto
(0,25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Irving, poziomka z wanilią, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Irving, poziomka z wanilią, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB231
pojutrze u Ciebie
6,69 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata zielona w torebkach Big-Active, 40 sztuk x 1.8g

Herbata zielona w torebkach Big-Active, 40 sztuk x 1.8g

kod: HB329
pojutrze u Ciebie
11,69 zł brutto
(0,29 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Lindt Lindor Milk, czekoladowy z nadzieniem, 100g

Praliny Lindt Lindor Milk, czekoladowy z nadzieniem, 100g

kod: PK611
pojutrze u Ciebie
27,10 zł brutto
(27,10 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy kuchenny Tork 120269, 2-warstwowy, w roli, 2x15.36m, 2 rolki, biały

Ręcznik papierowy kuchenny Tork 120269, 2-warstwowy, w roli, 2x15.36m, 2 rolki, biały

kod: RP8
pojutrze u Ciebie
12,39 zł brutto
(6,20 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

kod: PK660
pojutrze u Ciebie
4,81 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Termometr/higrometr Hama TH-130, biały

Termometr/higrometr Hama TH-130, biały

kod: AB69
pojutrze u Ciebie
54,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 30mm, do 140 kartek, 4 ringi, czarny

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 30mm, do 140 kartek, 4 ringi, czarny

kod: SG375
pojutrze u Ciebie
24,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Biszkopty  Dr Gerard Pasja, z galaretką wiśniową, w czekoladzie, 150g

Biszkopty Dr Gerard Pasja, z galaretką wiśniową, w czekoladzie, 150g

kod: PK852
pojutrze u Ciebie
7,31 zł brutto
(4,87 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Q-connect, karton, A4, 150mm, szary

Pudło archiwizacyjne Q-connect, karton, A4, 150mm, szary

kod: PA561
pojutrze u Ciebie
7,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Cake & Choc, czekoladowy, 175g

Ciastka Milka Cake & Choc, czekoladowy, 175g

kod: PK230
pojutrze u Ciebie
10,79 zł brutto
(6,17 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba Mocca Fix Gold, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Mocca Fix Gold, 1kg

kod: KW248
pojutrze u Ciebie
73,09 zł brutto
(7,31 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista MK Cafe Select, 1kg

Kawa ziarnista MK Cafe Select, 1kg

kod: KW579
pojutrze u Ciebie
69,29 zł brutto
(27,72 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 1kg

Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 1kg

kod: CK180
pojutrze u Ciebie
-8%
42,93 zł brutto
39,69 zł brutto
(3,97 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 42,93 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Velvet Turbo Duo, 3-warstwowy, w roli, 36m, 2 rolki, biały

Ręcznik papierowy Velvet Turbo Duo, 3-warstwowy, w roli, 36m, 2 rolki, biały

kod: RP301
pojutrze u Ciebie
21,39 zł brutto
(10,70 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmazywacz do atramentu 2w1 Herlitz My.Pen, dwustronny, 2 sztuki

Zmazywacz do atramentu 2w1 Herlitz My.Pen, dwustronny, 2 sztuki

kod: KD23
pojutrze u Ciebie
9,38 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, czarna porzeczka z cytryną, 20 sztuk x 2.7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, czarna porzeczka z cytryną, 20 sztuk x 2.7g

kod: HB548
pojutrze u Ciebie
6,09 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w kopertach Loyd, miód i wanilia, 20 sztuk x 2g

Herbata Rooibos w kopertach Loyd, miód i wanilia, 20 sztuk x 2g

kod: HB851
pojutrze u Ciebie
7,50 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, jasnoniebieski

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, jasnoniebieski

kod: SL1817
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Dr Gerard Pryncypałki, orzechowy, 200g

Wafle Dr Gerard Pryncypałki, orzechowy, 200g

kod: HT308
pojutrze u Ciebie
10,69 zł brutto
(5,35 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Dr Gerard Pryncypałki Black&White, śmietankowy, w czekoladzie, 200g

Wafle Dr Gerard Pryncypałki Black&White, śmietankowy, w czekoladzie, 200g

kod: HT337
pojutrze u Ciebie
8,79 zł brutto
(4,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klips Argo, do identyfikatora CT 210, z paskiem, przezroczysty

Klips Argo, do identyfikatora CT 210, z paskiem, przezroczysty

kod: IT20
pojutrze u Ciebie
-8%
1,51 zł brutto
1,39 zł brutto
(1,39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 1,51 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz 5501, do 25 kartek, niebieski

Zszywacz Leitz 5501, do 25 kartek, niebieski

kod: ZA11
pojutrze u Ciebie
53,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopaki kurierskie Emerson, 26x35cm, 50 sztuk, biały

Foliopaki kurierskie Emerson, 26x35cm, 50 sztuk, biały

kod: KE756
pojutrze u Ciebie
16,19 zł brutto
(0,32 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, niebieski

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, niebieski

kod: SG214
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafel Mieszko Espresso, z kremem kawowym, 34g

Wafel Mieszko Espresso, z kremem kawowym, 34g

kod: PK948
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(7,03 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopaki kurierskie Emerson, 35x50cm, 50 sztuk, biały

Foliopaki kurierskie Emerson, 35x50cm, 50 sztuk, biały

kod: KE759
pojutrze u Ciebie
30,18 zł brutto
(0,60 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton KitKat 4 fingers, 4 paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie, 41.5g

Baton KitKat 4 fingers, 4 paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie, 41.5g

kod: PK1039
pojutrze u Ciebie
5,08 zł brutto
(12,24 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karteczki samoprzylepne Bantex, 75x75mm, 400 karteczek, żółty

Karteczki samoprzylepne Bantex, 75x75mm, 400 karteczek, żółty

kod: NS382
pojutrze u Ciebie
-9%
11,39 zł brutto
10,39 zł brutto
(2,60 zł/100 kartek)
Najniższa cena z 30 dni: 11,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 400g

Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 400g

kod: CK168
pojutrze u Ciebie
41,59 zł brutto
(10,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier nawilżany Velvet Camomile & Aloe Vera, 48 sztuk

Papier nawilżany Velvet Camomile & Aloe Vera, 48 sztuk

kod: PT111
pojutrze u Ciebie
8,29 zł brutto
(0,17 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A5 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, niebieski

Segregator A5 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, niebieski

kod: SG314
pojutrze u Ciebie
14,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, ciemnozielony

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, ciemnozielony

kod: SG970
pojutrze u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, papierowa, 50mmx50m, brązowy

Taśma pakowa, papierowa, 50mmx50m, brązowy

kod: TC104
pojutrze u Ciebie
-15%
16,79 zł brutto
14,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty ciemnoniebieski

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty ciemnoniebieski

kod: PC54
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.