• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Love Pomegranate, 20 sztuk x 2.25g

Herbata owocowa w kopertach Teekanne Love Pomegranate, 20 sztuk x 2.25g

kod: HB398
pojutrze u Ciebie
7,08 zł brutto
(0,35 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, owocowa, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, owocowa, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB420
pojutrze u Ciebie
-29%
7,69 zł brutto
5,49 zł brutto
(0,27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, malina i jeżyna, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, malina i jeżyna, 20 sztuk x 2g

kod: HB50
pojutrze u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, czarny

Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, czarny

kod: SL667
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, zielony

kod: SL1499
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 niebieski

Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 niebieski

kod: PM25
pojutrze u Ciebie
4,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz 5501, do 25 kartek, czarny

Zszywacz Leitz 5501, do 25 kartek, czarny

kod: ZA10
pojutrze u Ciebie
54,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu,, czarny

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu,, czarny

kod: SG217
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn dezynfekcyjny do rąk Merida Polana Lux DDR+, z pompką, 300ml

Płyn dezynfekcyjny do rąk Merida Polana Lux DDR+, z pompką, 300ml

kod: MD285
pojutrze u Ciebie
16,79 zł brutto
(55,97 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis  Gold Drop, mleko & miód,z dozownikiem, 400ml

Mydło w płynie Attis Gold Drop, mleko & miód,z dozownikiem, 400ml

kod: MD1
pojutrze u Ciebie
7,08 zł brutto
(17,70 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumka ołówkowa Pentel ZEH Hi-Polymer, 43x17.4x11.7mm, biały

Gumka ołówkowa Pentel ZEH Hi-Polymer, 43x17.4x11.7mm, biały

kod: GM4
pojutrze u Ciebie
3,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dyspenser do taśmy pakowej Tesa Tape + taśma 48mmx50m, czerwono-niebieski

Dyspenser do taśmy pakowej Tesa Tape + taśma 48mmx50m, czerwono-niebieski

kod: TC115
pojutrze u Ciebie
-17%
52,09 zł brutto
43,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 52,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa, NC, DL, samoklejąca SK, okno prawe, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa, NC, DL, samoklejąca SK, okno prawe, 50 sztuk, biały

kod: KE82
pojutrze u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,12 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, biały

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, biały

kod: SG965
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Dilmah Green Tea Pure Green, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona w torebkach Dilmah Green Tea Pure Green, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB90
pojutrze u Ciebie
8,59 zł brutto
(0,43 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, do luźnych dokumentów, 100mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, do luźnych dokumentów, 100mm, brązowy

kod: PA22
pojutrze u Ciebie
5,58 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Worki na śmieci York Mocne, na odpady zmieszane, 35l, 15 sztuk, czarny

Worki na śmieci York Mocne, na odpady zmieszane, 35l, 15 sztuk, czarny

kod: WS316
pojutrze u Ciebie
-18%
5,99 zł brutto
4,90 zł brutto
(0,33 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, poziomka, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, poziomka, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB765
pojutrze u Ciebie
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora D.Rect, plastikowe, alfabetyczne A-Z, A4, 20 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora D.Rect, plastikowe, alfabetyczne A-Z, A4, 20 kart, mix kolorów

kod: PL1179
pojutrze u Ciebie
8,89 zł brutto
(4,45 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Grand, 20-60mm, 50g,  mix rozmiarów, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 20-60mm, 50g, mix rozmiarów, mix kolorów

kod: BP6
pojutrze u Ciebie
6,49 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Katrin Classic 65944, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 20x150 składek, biały

Ręcznik papierowy Katrin Classic 65944, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 20x150 składek, biały

kod: RP266
pojutrze u Ciebie
118,29 zł brutto
(5,91 zł/binda)
opak
1 opak
Ciasteczka owsiane Sante Ciasteczkowo, żurawina, 250g

Ciasteczka owsiane Sante Ciasteczkowo, żurawina, 250g

kod: HT354
pojutrze u Ciebie
5,79 zł brutto
(2,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 280g/m2, 30mm, biały

Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 280g/m2, 30mm, biały

kod: SL1905
pojutrze u Ciebie
2,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 310x225x270mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 310x225x270mm, brązowy

kod: PA636
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Grand,akryl, 48mm x 50m, transparentny

Taśma pakowa Grand,akryl, 48mm x 50m, transparentny

kod: TC44
pojutrze u Ciebie
3,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Naboje do pióra wiecznego Pelikan Griffix, niebieski, 5 sztuk

Naboje do pióra wiecznego Pelikan Griffix, niebieski, 5 sztuk

kod: BE497
pojutrze u Ciebie
14,90 zł brutto
(2,98 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C5, z paskiem HK, okno prawe, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, z paskiem HK, okno prawe, 500 sztuk, biały

kod: KE212
pojutrze u Ciebie
91,89 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, B5, z paskiem HK, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, B5, z paskiem HK, 500 sztuk, biały

kod: KE7
pojutrze u Ciebie
89,29 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Mydło w płynie Merida Castor, kremowy, zapas, 5l

Mydło w płynie Merida Castor, kremowy, zapas, 5l

kod: MD86
pojutrze u Ciebie
30,29 zł brutto
(6,06 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne zbiorcze Q-Connect, 6x80mm, A4, szary

Pudło archiwizacyjne zbiorcze Q-Connect, 6x80mm, A4, szary

kod: PA429
pojutrze u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Luksja Olive, oliwkowy, zapas, 900ml

Mydło w płynie Luksja Olive, oliwkowy, zapas, 900ml

kod: MD252
pojutrze u Ciebie
14,69 zł brutto
(16,32 zł/l)
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Viking, A4, druciana, czarny

Półka na dokumenty Viking, A4, druciana, czarny

kod: PB181
pojutrze u Ciebie
27,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czarny

Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czarny

kod: BE24
pojutrze u Ciebie
5,49 zł brutto
(5,49 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Donau, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora Donau, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, mix kolorów

kod: PL100
pojutrze u Ciebie
14,90 zł brutto
(1,49 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kabel USB C - USB C Hama, 100W, 1.2m, czarny

Kabel USB C - USB C Hama, 100W, 1.2m, czarny

kod: PF1178
pojutrze u Ciebie
29,89 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.