• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Gumki recepturki Grand, 20-60mm, 25g, mix rozmiarów, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 20-60mm, 25g, mix rozmiarów, mix kolorów

kod: BP5
jutro u Ciebie
4,10 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 zielony

Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 zielony

kod: PM24
jutro u Ciebie
4,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, mix kolorów

Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, mix kolorów

kod: TX20
jutro u Ciebie
4,49 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciasteczka owsiane Sante Ciasteczkowo, maślane, 250g

Ciasteczka owsiane Sante Ciasteczkowo, maślane, 250g

kod: HT353
jutro u Ciebie
5,79 zł brutto
(2,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw 3 półek na dokumenty Q-connect Office Set, 273x262x350mm, druciany, czarny

Zestaw 3 półek na dokumenty Q-connect Office Set, 273x262x350mm, druciany, czarny

kod: PB65
jutro u Ciebie
37,29 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata czarna w torebkach Lipton Yellow Label, 50 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Lipton Yellow Label, 50 sztuk x 2g

kod: HB43
jutro u Ciebie
9,59 zł brutto
(0,19 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw 3 półek na dokumenty Net 3A, A4, druciany, czarny

Zestaw 3 półek na dokumenty Net 3A, A4, druciany, czarny

kod: PB482
jutro u Ciebie
45,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel MW-85, okrągła, 4.4mm, 4 sztuki, mx kolorów

Marker suchościeralny Pentel MW-85, okrągła, 4.4mm, 4 sztuki, mx kolorów

kod: MK1728
jutro u Ciebie
21,68 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa VauPe, A4, 40mm, na rzep, ciemnobeżowy

Teczka skrzydłowa VauPe, A4, 40mm, na rzep, ciemnobeżowy

kod: SL1332
jutro u Ciebie
14,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Bantex, C6, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa Bantex, C6, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

kod: KE737
jutro u Ciebie
7,08 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Blok biurowy w kratkę Bantex Budget, A4, 50 kartek, biało-niebieski

Blok biurowy w kratkę Bantex Budget, A4, 50 kartek, biało-niebieski

kod: ZS933
jutro u Ciebie
4,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Office Products, poszerzane, A4, 90 µm, 50 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Office Products, poszerzane, A4, 90 µm, 50 sztuk, transparentny

kod: KO263
jutro u Ciebie
13,79 zł brutto
(0,28 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki groszkowe D.Rect Maxi, A4 +, 90µm, 50 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe D.Rect Maxi, A4 +, 90µm, 50 sztuk, transparentny

kod: KO400
jutro u Ciebie
10,59 zł brutto
(0,21 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, długi bok, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, długi bok, 50 sztuk, biały

kod: KE472
jutro u Ciebie
-28%
15,19 zł brutto
10,89 zł brutto
(0,22 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 15,19 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, jasnozielony

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, jasnozielony

kod: SG968
jutro u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk Kala Lemongrass, 70% alk., 500ml

Płyn do dezynfekcji rąk Kala Lemongrass, 70% alk., 500ml

kod: SC854
jutro u Ciebie
17,09 zł brutto
(34,18 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Twix, 50g, karmelowy w czekoladzie

Baton Twix, 50g, karmelowy w czekoladzie

kod: PK270
jutro u Ciebie
3,99 zł brutto
(7,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, miodowy, zapas, 5l

Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, miodowy, zapas, 5l

kod: MD361
jutro u Ciebie
23,09 zł brutto
(4,62 zł/l)
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 600x400x350mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 600x400x350mm, brązowy

kod: PA705
jutro u Ciebie
8,36 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, biały

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, biały

kod: PC174
jutro u Ciebie
15,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Okładka do dyplomów Galeria Papieru, A4, granatowy

Okładka do dyplomów Galeria Papieru, A4, granatowy

kod: OW1
jutro u Ciebie
16,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Donau, 60mm, 0.5kg, mix kolorów

Gumki recepturki Donau, 60mm, 0.5kg, mix kolorów

kod: BP54
jutro u Ciebie
31 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach Posti, rumianek, 20 sztuk x 1.4g

Herbata ziołowa w torebkach Posti, rumianek, 20 sztuk x 1.4g

kod: HB157
jutro u Ciebie
3,69 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podpaski Naturella Classic Normal, ze skrzydełkami, 10 sztuk

Podpaski Naturella Classic Normal, ze skrzydełkami, 10 sztuk

kod: HK44
jutro u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,59 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Chusteczki higieniczne Katrin 11797, jednorazowe, 100 chusteczek, w kartoniku

Chusteczki higieniczne Katrin 11797, jednorazowe, 100 chusteczek, w kartoniku

kod: CH4
jutro u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,06 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety samoprzylepne Dalpo Memo Label, 210x297mm, 100 arkuszy, biały

Etykiety samoprzylepne Dalpo Memo Label, 210x297mm, 100 arkuszy, biały

kod: EK241
jutro u Ciebie
31,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Argo, 303x426mm, A3, 2x100 µm, antystatyczna, 100 sztuk

Folia do laminowania Argo, 303x426mm, A3, 2x100 µm, antystatyczna, 100 sztuk

kod: FL11
jutro u Ciebie
74,49 zł brutto
(0,74 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki krystaliczne Bantex, A5, 45µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne Bantex, A5, 45µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO402
jutro u Ciebie
20,59 zł brutto
(0,21 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Chusteczki higieczne Velvet Comfort, w kartoniku, 3-warstwowe, 120 sztuk

Chusteczki higieczne Velvet Comfort, w kartoniku, 3-warstwowe, 120 sztuk

kod: CH188
jutro u Ciebie
9,99 zł brutto
(0,08 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wąsy skoroszytowe MemoBe, 125 sztuk, mix kolorów

Wąsy skoroszytowe MemoBe, 125 sztuk, mix kolorów

kod: TX21
jutro u Ciebie
-23%
36,49 zł brutto
27,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 36,49 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator ringowy VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 25mm, do 150 kartek, 2 ringi, czarny

Segregator ringowy VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 25mm, do 150 kartek, 2 ringi, czarny

kod: SG785
jutro u Ciebie
13,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Standard, 150mm, biały

Pudło archiwizacyjne Esselte Standard, 150mm, biały

kod: PA5
jutro u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wizytownik Durable, Visifix, na 192 wizytówki, czarny

Wizytownik Durable, Visifix, na 192 wizytówki, czarny

kod: WT122
jutro u Ciebie
49,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Costa Professional Signature Blend Medium, 1kg

Kawa ziarnista Costa Professional Signature Blend Medium, 1kg

kod: KW763
jutro u Ciebie
94,78 zł brutto
(9,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Jacobs Kronung, 1kg

Kawa ziarnista Jacobs Kronung, 1kg

kod: KW776
jutro u Ciebie
80,20 zł brutto
(8,02 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.