• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

7x Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: ZCK855
jutro u Ciebie
  • smak: kokosowy
  • rodzaj: karmelki
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
166,09 zł brutto
23,73 zł/opak
Dostępnych
2 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz jutro
Pozostało
Zwrot - 14dni
Opis produktu

7x Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Pyszne cukierki o delikatnym, kokosowym smaku, które sprawdzą się jako słodka przekąska w domu, biurze czy podczas spotkań z gośćmi.

  • Wyrazisty aromat kokosa i przyjemna konsystencja sprawiają, że są doskonałym wyborem dla miłośników klasycznych karmelków.
  • Duże opakowanie praktyczne rozwiązanie do biura, recepcji, poczekalni lub na większe spotkania i uroczystości.

 

Skład zestawu: 7 * CK253

Specyfikacja

7x Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

smak
kokosowy
rodzaj
karmelki
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Składniki

Cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny , mleko w proszku , wiórki kokosowe / aromat kokosowy, sól, naturalne aromaty. Może zawierać śladowe ilości: orzechów, migdałów, glutenu, sezamu, orzeszków ziemnych.

Inne tej marki
Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

kod: PK1291
jutro u Ciebie
28,91 zł brutto
(2,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

kod: CK151
jutro u Ciebie
21,89 zł brutto
(2,19 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: CK253
jutro u Ciebie
23,73 zł brutto
(2,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

kod: CK155
jutro u Ciebie
20,65 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: CK149
jutro u Ciebie
24,10 zł brutto
(2,41 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

kod: CK144
jutro u Ciebie
20,69 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

kod: CK78
jutro u Ciebie
28,39 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

kod: CK145
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

kod: CK74
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

kod: CK142
jutro u Ciebie
23,39 zł brutto
(2,34 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

kod: CK77
jutro u Ciebie
18,93 zł brutto
(1,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

kod: CK75
jutro u Ciebie
22,62 zł brutto
(2,26 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

kod: CK25
jutro u Ciebie
17,39 zł brutto
(1,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

kod: CK147
jutro u Ciebie
30,29 zł brutto
(3,03 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

kod: CK146
jutro u Ciebie
20,30 zł brutto
(2,03 zł/100 g)
opak
1 opak