• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

kod: CK77
jutro u Ciebie
  • smak: owocowy
  • rodzaj: cukierki
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: opak
  • klasa produktu: Standard
18,93 zł brutto
(1,89 zł/100 g)
Dostępnych
8 opak
opak
1 opak
Kup teraz, otrzymasz jutro
Pozostało
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
Opis produktu

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

Cukierki Roshen Juice Mix - owocowa eksplozja smaków!

Cukierki Roshen Juice Mix, owocowy, 1kg to prawdziwa uczta dla podniebienia! Te twarde karmelki o nadzieniu, składającym się w 18% z prawdziwych soków owocowych, dostarczą Ci niezapomnianych doznań smakowych.

Opakowanie Cukierków Roshen Juice Mix kryje w sobie trzy różnorodne smaki do wyboru. Zasmakuj soczystej pomarańczy, orzeźwiającej cytryny lub intensywnej wiśni - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Delikatny karmel w połączeniu z prawdziwymi sokami owocowymi stworzy dla Ciebie niezwykłą symfonię smaków, która rozpocznie się od pierwszego kęsa! A dzięki temu, że każdy cukierek pakowany jest osobno, to ułatwia to ich ekspozycję oraz gwarantuje świeży smak.

Cukierki Roshen Juice Mix, owocowy, 1kg

Idealne na spotkania biznesowe i przerwy w pracy

Niezależnie od wieku, cukierki Roshen Juice Mix zachwycą każdego. Umilą każde spotkanie biznesowe czy "burzę mózgów", jak również przerwę w pracy. Stanowią idealny poczęstunek dla klientów i gości - np. na recepcji. Co więcej, są one dostępne w kilogramowym opakowaniu, więc zapewnią  długotrwałą przyjemność. 

Nie zwlekaj. Już dziś zaopatrz się w cukierki Roshen Juice Mix, owocowy, 1kg. Satysfakcja gwarantowana!

Cukierki Roshen Juice Mix, owocowy, 1kg
Specyfikacja

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

smak
owocowy
rodzaj
cukierki
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
opak
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 wartość odżywczaw 100 g
Wartość energetyczna1610 kJ / 380 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany94 g
w tym cukry59,7 g
Białko0 g
Sól0,01 g
Składniki

syrop glukozowy, cukier, regulatory kwasowości kwas mlekowy i kwas cytrynowy, zagęszczone soki owocowe, aromaty, barwniki E100, E160a, E163c, E160. Nadzienie 18%

Inne tej marki
Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

kod: PK1291
jutro u Ciebie
28,91 zł brutto
(2,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

kod: CK151
jutro u Ciebie
21,89 zł brutto
(2,19 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: CK253
jutro u Ciebie
23,73 zł brutto
(2,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

kod: CK155
jutro u Ciebie
20,65 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: CK149
jutro u Ciebie
24,10 zł brutto
(2,41 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

kod: CK144
jutro u Ciebie
20,69 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

kod: CK78
jutro u Ciebie
28,39 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

kod: CK145
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

kod: CK74
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

kod: CK142
jutro u Ciebie
23,39 zł brutto
(2,34 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

kod: CK75
jutro u Ciebie
22,62 zł brutto
(2,26 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

kod: CK25
jutro u Ciebie
17,39 zł brutto
(1,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

kod: CK147
jutro u Ciebie
30,29 zł brutto
(3,03 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

kod: CK146
jutro u Ciebie
20,30 zł brutto
(2,03 zł/100 g)
opak
1 opak