• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

4x Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: ZCK848
jutro u Ciebie
  • smak: mleczny
  • rodzaj: karmelki
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
96,38 zł brutto
24,09 zł/opak
Dostępnych
4 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz jutro
Pozostało
Zwrot - 14dni
Opis produktu

4x Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Zaspokój swój apetyt na słodycze sięgając po karmelki Roshen Sweet Drop

Jeśli jesteś miłośnikiem słodkości, to cukierki Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg są idealnym wyborem dla Ciebie. W każdym karmelku kryje się delikatne mleczne nadzienie, które rozpływa się w ustach, dostarczając niepowtarzalnej chwili słodkiej przyjemności. Ich niezwykły, karmelowy smak oczaruje Twoje kubki smakowe i skłoni do sięgania po kolejne cukierki, aby doświadczyć ich niebiańskiego smaku.

cukierki karmelki Roshen Sweet Drop, karmelowy, 1kg

Kilogramowe opakowanie na wszystkie okazje!

Te wyjątkowe cukierki karmelki doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju spotkania i wydarzenia. Świetnie pasują na spotkania biznesowe, umilają przerwy w pracy i stanowią doskonałą propozycję na słodki poczęstunek na recepcjach. Duże opakowanie o wadze 1kg to nie tylko gwarancja długotrwałego zapasu Twoich ulubionych karmelków, ale także doskonała okazja do dzielenia się nimi z innymi. Możesz zapewnić sobie i swoim współpracownikom, klientom, gościom czy partnerom biznesowym słodką przyjemność.

Przekonaj się sam, jak wyjątkowe są cukierki karmelki Roshen Sweet Drop, 1kg! Zamów je już dziś.

Specyfikacja

4x Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

smak
mleczny
rodzaj
karmelki
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze

 

wartość odżywczaw 100g
wartość energetyczna1755 kJ / 415 kcal
tłuszcz8,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,3 g
węglowodany83,4 g
w tym cukry56,2 g
białko2,4 g
sól 0,5 g
Składniki

syrop glukozowy

zagęszczony słodzony produkt zawierający mleko (32%) [mleko odtłuszczone zagęszczone 44%, cukier, olej palmowy, laktoza (z mleka)]
cukier
tłuszcz mlekowy (2,5%)
olej palmowy
sól
aromat
substancja utrzymująca wilgoć (syrop sorbitolowy)
emulgator: lecytyny sojowe
Inne tej marki
Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

kod: PK1291
jutro u Ciebie
28,91 zł brutto
(2,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

kod: CK151
jutro u Ciebie
21,89 zł brutto
(2,19 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: CK253
jutro u Ciebie
23,73 zł brutto
(2,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

kod: CK155
jutro u Ciebie
20,65 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: CK149
jutro u Ciebie
24,10 zł brutto
(2,41 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

kod: CK144
jutro u Ciebie
20,69 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

kod: CK78
jutro u Ciebie
28,39 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

kod: CK145
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

kod: CK74
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

kod: CK142
jutro u Ciebie
23,39 zł brutto
(2,34 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

kod: CK77
jutro u Ciebie
18,93 zł brutto
(1,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

kod: CK75
jutro u Ciebie
22,62 zł brutto
(2,26 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

kod: CK25
jutro u Ciebie
17,39 zł brutto
(1,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

kod: CK147
jutro u Ciebie
30,29 zł brutto
(3,03 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

kod: CK146
jutro u Ciebie
20,30 zł brutto
(2,03 zł/100 g)
opak
1 opak