• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

kod: KW620
6 paź u Ciebie
37,21 zł brutto
(18,61 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Spray do usuwania etykiet Apli, 200ml

Spray do usuwania etykiet Apli, 200ml

kod: SC590
6 paź u Ciebie
72,77 zł brutto
(363,85 zł/l)
szt.
1 szt.
Krem do ciała i rąk Nivea Soft, intensywnie nawilżający, 200ml

Krem do ciała i rąk Nivea Soft, intensywnie nawilżający, 200ml

kod: MD327
6 paź u Ciebie
22,99 zł brutto
(114,95 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do czyszczenia tablic 2x3, 200ml

Płyn do czyszczenia tablic 2x3, 200ml

kod: TA39
6 paź u Ciebie
36,69 zł brutto
(183,45 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka żelowa pod mysz Esselte, 200x20x230mm, niebieski

Podkładka żelowa pod mysz Esselte, 200x20x230mm, niebieski

kod: PZ31
6 paź u Ciebie
132,31 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Torba na akcesoria Leitz Fabric, do pracy przy „gorących biurkach” , 200x210x355mm, szary ciemny

Torba na akcesoria Leitz Fabric, do pracy przy „gorących biurkach” , 200x210x355mm, szary ciemny

kod: CC294
6 paź u Ciebie
101,78 zł brutto
szt.
1 szt.
Torba na akcesoria Leitz Fabric, do pracy przy „gorących biurkach”, z pokrywką,  200x235x355mm, szary ciemny

Torba na akcesoria Leitz Fabric, do pracy przy „gorących biurkach”, z pokrywką, 200x235x355mm, szary ciemny

kod: CC295
6 paź u Ciebie
101,38 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes PlushTouch, 200x245x20mm, niebieski

Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes PlushTouch, 200x245x20mm, niebieski

kod: PZ61
6 paź u Ciebie
85,76 zł brutto
szt.
1 szt.
Torba na akcesoria Leitz Fabric, do pracy przy „gorących biurkach”, z pokrywką, 200x260x465mm, szary ciemny

Torba na akcesoria Leitz Fabric, do pracy przy „gorących biurkach”, z pokrywką, 200x260x465mm, szary ciemny

kod: CC296
6 paź u Ciebie
130,48 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkład na biurko Durable, z kalendarzem zakładką 2025/2026, 650x500mm, czerwony

Podkład na biurko Durable, z kalendarzem zakładką 2025/2026, 650x500mm, czerwony

kod: PU113
6 paź u Ciebie
44,45 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy, brązowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy, brązowy

kod: BJ240
6 paź u Ciebie
-20%
45,52 zł brutto
36,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 45,52 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy bordowy D

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy bordowy D

kod: BJ146
6 paź u Ciebie
-20%
45,52 zł brutto
36,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 45,52 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy czarny E

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy czarny E

kod: BJ149
6 paź u Ciebie
50,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny, czarny

kod: BJ157
6 paź u Ciebie
-16%
63,57 zł brutto
53,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 63,57 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy,  A4, dzienny, bordowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny, bordowy

kod: BJ158
6 paź u Ciebie
58,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny, szary

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny, szary

kod: BJ471
6 paź u Ciebie
63,44 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka pod mysz i nadgarstek Fellowes Health-V Fabric, 205x19x250mm, czarny

Podkładka pod mysz i nadgarstek Fellowes Health-V Fabric, 205x19x250mm, czarny

kod: PZ97
6 paź u Ciebie
85,50 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawa pod monitor Leitz Ergo, 209x112x438mm, ciemnoszary

Podstawa pod monitor Leitz Ergo, 209x112x438mm, ciemnoszary

kod: PO154
6 paź u Ciebie
229,87 zł brutto
szt.
1 szt.
Podstawa pod monitor Leitz Ergo, 209x112x438mm, szary

Podstawa pod monitor Leitz Ergo, 209x112x438mm, szary

kod: PO155
6 paź u Ciebie
229,87 zł brutto
szt.
1 szt.
Podstawka pod monitor Leitz Ergo WOW, 209x112x483mm, biało-zielony

Podstawka pod monitor Leitz Ergo WOW, 209x112x483mm, biało-zielony

kod: PO89
6 paź u Ciebie
174,14 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nóż do kopert MemoBe, 20cm, z drewnianym uchwytem, brązowy

Nóż do kopert MemoBe, 20cm, z drewnianym uchwytem, brązowy

kod: NK78
6 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino Zero, waniliowo-śmietankowy, 20g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino Zero, waniliowo-śmietankowy, 20g

kod: KW775
6 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(23,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Farby plakatowe Oxford, 20ml, 6 sztuk, mix kolorów

Farby plakatowe Oxford, 20ml, 6 sztuk, mix kolorów

kod: FA146
6 paź u Ciebie
15,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Farby plakatowe Oxford, 20ml, 8 sztuk, mix kolorów

Farby plakatowe Oxford, 20ml, 8 sztuk, mix kolorów

kod: FA147
6 paź u Ciebie
21,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, żółty

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, żółty

kod: SL325
6 paź u Ciebie
-14%
7,69 zł brutto
6,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, fioletowy

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, fioletowy

kod: SL317
6 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ładowarka do telefonu Hama Mini, Power Delivery Quick Charge, USB-C/USB-A, 20W, biały

Ładowarka do telefonu Hama Mini, Power Delivery Quick Charge, USB-C/USB-A, 20W, biały

kod: LW284
6 paź u Ciebie
60,74 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa magnetyczna Durable C-profile, 20x200mm, 50 sztuk, antracytowy

Listwa magnetyczna Durable C-profile, 20x200mm, 50 sztuk, antracytowy

kod: TI1021
6 paź u Ciebie
141,91 zł brutto
(2,84 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Listwa samoprzylepna Durable Scanfix, 20x200mm, 5 sztuk, transparentny

Listwa samoprzylepna Durable Scanfix, 20x200mm, 5 sztuk, transparentny

kod: BS4
6 paź u Ciebie
18,77 zł brutto
(3,75 zł/szt)
opak
1 opak
Podkładka żelowa pod mysz Dataline, 20x215x260mm, czarno-srebrny

Podkładka żelowa pod mysz Dataline, 20x215x260mm, czarno-srebrny

kod: PZ166
6 paź u Ciebie
162,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawka pod monitor Kensington, Plus SmartFit, do 21 cali, czarny

Podstawka pod monitor Kensington, Plus SmartFit, do 21 cali, czarny

kod: PO45
6 paź u Ciebie
-11%
345,57 zł brutto
306,68 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 345,57 zł
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid Fashion HD210, do 210 kartek, srebrno-pomarańczowy

Zszywacz Rapid Fashion HD210, do 210 kartek, srebrno-pomarańczowy

kod: ZA238
6 paź u Ciebie
760,16 zł brutto
szt.
1 szt.
Tabliczka przydrzwiowa Durable Crystal Sign, pozioma, 210x210mm, przezroczysty

Tabliczka przydrzwiowa Durable Crystal Sign, pozioma, 210x210mm, przezroczysty

kod: TI1059
6 paź u Ciebie
141,83 zł brutto
szt.
1 szt.
Tabliczka przydrzwiowa Durable Click Sign, pionowa, A4, 210x297mm, granatowy

Tabliczka przydrzwiowa Durable Click Sign, pionowa, A4, 210x297mm, granatowy

kod: TI918
6 paź u Ciebie
98,81 zł brutto
szt.
1 szt.
Tabliczka przydrzwiowa Durable Info Sign, pozioma, 210x297mm, srebrny

Tabliczka przydrzwiowa Durable Info Sign, pozioma, 210x297mm, srebrny

kod: TI1058
6 paź u Ciebie
154,62 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.