• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

kod: KW620
6 paź u Ciebie
  • waga: 200 g
  • sposób pakowania: słoik
  • z kofeiną: tak
  • klasa produktu: Standard
37,21 zł brutto
(18,61 zł/100 g)
Dostępnych
1 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

Kawa rozpuszczalna z łagodnej arabiki i intensywnej robusty

Przedstawiamy kawę rozpuszczalną Astra Łagodna Tradycyjna, 200g, idealną równowagę łagodnej arabiki i intensywnej robusty. Pozyskiwane z wybranych źródeł w Ameryce Południowej i Azji ziarna są poddawane procesowi liofilizacji, zapewniając pełne, a jednocześnie łagodne doznania kawowe. Jest to kawa rozpuszczalna, która sprawdzi się w biurach i nie tylko. Jej uniwersalny smak przypadnie do gustu każdemu. Będzie idealna zarówno z mlekiem, jak i bez.

Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

Kawa w szczelnie zamkniętym opakowaniu - łatwa w przygotowaniu

Sposób przygotowania tej kawy rozpuszczalnej jest bardzo prosty: wystarczy wsypać jedną łyżeczkę kawy do filiżanki (150ml) i zalać ją gorącą ale nie wrzącą wodą. Kawę Astra należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, dzięki czemu pozostaje świeża i aromatyczna przez wiele miesięcy. Zamów kawę rozpuszczalną Astra Łagodna Tradycyjna, 200g już dziś, aby za każdym razem cieszyć się doskonałą filiżanką tradycyjnej, łagodnej kawy.

Specyfikacja

Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

waga
200 g
sposób pakowania
słoik
z kofeiną
tak
klasa produktu
Standard
Składniki

 kawa rozpuszczalna liofilizowana

Inne tej marki
Herbata Yerba Mate w torebkach Astra, ziołowo-owocowa, z miętą i maliną, 20 torebek

Herbata Yerba Mate w torebkach Astra, ziołowo-owocowa, z miętą i maliną, 20 torebek

kod: HB1114
6 paź u Ciebie
2,99 zł brutto
(0,15 zł/szt)
opak
1 opak
Herbata Rooibos w torebkach Astra, cytryna i imbir, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, cytryna i imbir, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB288
6 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(0,27 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, pomarańcza i goździk, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, pomarańcza i goździk, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1009
6 paź u Ciebie
5,29 zł brutto
(0,26 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Crema, 500g

Kawa mielona Astra Łagodna Crema, 500g

kod: KW545
6 paź u Ciebie
35,99 zł brutto
(7,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Professional Crema, 1kg

Kawa ziarnista Astra Professional Crema, 1kg

kod: KW618
6 paź u Ciebie
81,68 zł brutto
(8,17 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, 60 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, 60 sztuk x 1.5g

kod: HB386
6 paź u Ciebie
12,59 zł brutto
(0,21 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 250g

Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 250g

kod: KW56
6 paź u Ciebie
17,79 zł brutto
(7,12 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB295
6 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(0,26 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Łagodna Crema Special Blend, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Crema Special Blend, 1kg

kod: KW320
6 paź u Ciebie
72,79 zł brutto
(7,28 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB913
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,27 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Łagodna Arabica, Tradycyjna, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Arabica, Tradycyjna, 1kg

kod: KW201
6 paź u Ciebie
74,29 zł brutto
(7,43 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 60 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 60 sztuk x 1.5g

kod: HB912
6 paź u Ciebie
12,90 zł brutto
(0,22 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

kod: KW684
6 paź u Ciebie
73,19 zł brutto
(7,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB911
6 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(0,27 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 500g

Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 500g

kod: KW544
6 paź u Ciebie
37,39 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Poznańska Crema, 500g

Kawa ziarnista Poznańska Crema, 500g

kod: KW676
6 paź u Ciebie
38,70 zł brutto
(7,74 zł/100 g)
szt.
1 szt.