• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Przekładki do segregatora Viking, plastikowe, A4, 5 kart, biały

Przekładki do segregatora Viking, plastikowe, A4, 5 kart, biały

kod: PL1010
6 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
(7,98 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Identyfikator do teczek Leitz Alpha Active, 5 sztuk, transparentny

Identyfikator do teczek Leitz Alpha Active, 5 sztuk, transparentny

kod: PL1063
6 paź u Ciebie
-19%
29,79 zł brutto
23,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 29,79 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 5 przegródek, czarny

Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 5 przegródek, czarny

kod: TH153
6 paź u Ciebie
68,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozmiar B4 Bong Business Mail, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

Koperta rozmiar B4 Bong Business Mail, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

kod: GP919
6 paź u Ciebie
-10%
24,49 zł brutto
21,99 zł brutto
(0,44 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 24,49 zł
szt.
1 szt.
Kieszeń samoprzylepna Durable, A4, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń samoprzylepna Durable, A4, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: TI929
6 paź u Ciebie
620,99 zł brutto
(12,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Koperta standardowa Rayan, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa Rayan, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE8
6 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
(0,24 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa Rayan, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa Rayan, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE72
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(0,20 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, niebieski

Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, niebieski

kod: GB403
6 paź u Ciebie
129,51 zł brutto
(2,59 zł/szt)
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE473
6 paź u Ciebie
-26%
14,58 zł brutto
10,79 zł brutto
(0,22 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 14,58 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC Koperty, DL, klejona na mokro NK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC Koperty, DL, klejona na mokro NK, 50 sztuk, biały

kod: KE633
6 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,15 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC C5, z paskiem HK , klejona po długim boku, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC C5, z paskiem HK , klejona po długim boku, 500 sztuk, biały

kod: KE353
6 paź u Ciebie
-21%
101,91 zł brutto
80,20 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 101,91 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, C5, klejona na mokro NK, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, klejona na mokro NK, 500 sztuk, biały

kod: KE617
6 paź u Ciebie
78,49 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Jacobs Kronung Aroma-Bohnen, 500g

Kawa ziarnista Jacobs Kronung Aroma-Bohnen, 500g

kod: KW153
6 paź u Ciebie
42,39 zł brutto
(8,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Yerba Mate Cbse, ziołowa, liściasta, 500g

Herbata Yerba Mate Cbse, ziołowa, liściasta, 500g

kod: HB925
6 paź u Ciebie
18,59 zł brutto
(3,72 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Żel pod prysznic Luksja Aloe, aloes i hibiskus, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Aloe, aloes i hibiskus, 500ml

kod: MD315
6 paź u Ciebie
10,69 zł brutto
(21,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Żel pod prysznic Luksja Coconut, kokos i gardenia, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Coconut, kokos i gardenia, 500ml

kod: MD317
6 paź u Ciebie
10,49 zł brutto
(20,98 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Cari, brzoskwiniowy, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Cari, brzoskwiniowy, z dozownikiem, 500ml

kod: MD274
6 paź u Ciebie
7,08 zł brutto
(14,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Luksja, różany, 500ml

Mydło w płynie Luksja, różany, 500ml

kod: MD119
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
(19,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Leibniz Butter Biscuits, maślany, 50g

Herbatniki Leibniz Butter Biscuits, maślany, 50g

kod: HT246
6 paź u Ciebie
-17%
3,39 zł brutto
2,82 zł brutto
(5,64 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 3,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 50g

Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 50g

kod: HT247
6 paź u Ciebie
1,83 zł brutto
(3,66 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Krem Nivea, uniwersalny, 50ml

Krem Nivea, uniwersalny, 50ml

kod: ME4
6 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(18,76 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, niebieski

Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, niebieski

kod: SG584
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Scotch Secure Seal, 50mmx66m, 6 sztuk, przezroczysty

Taśma pakowa Scotch Secure Seal, 50mmx66m, 6 sztuk, przezroczysty

kod: TC291
6 paź u Ciebie
-18%
204,91 zł brutto
167,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 204,91 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ścierka podłogowa York Power Collect, mikrofibra, 50x60cm, zielony

Ścierka podłogowa York Power Collect, mikrofibra, 50x60cm, zielony

kod: GK69
6 paź u Ciebie
15,58 zł brutto
(15,58 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Poezja, antybakteryjne, morski, zapas, 5l

Mydło w płynie Poezja, antybakteryjne, morski, zapas, 5l

kod: MD82
6 paź u Ciebie
27,08 zł brutto
(5,42 zł/l)
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, na segregatory, 5x75mm, A4, brązowy

Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, na segregatory, 5x75mm, A4, brązowy

kod: PA25
6 paź u Ciebie
22,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czyścik kuchenny York, nasączony mydłem, wełna stalowa, 6x7cm, 6 sztuk, szary

Czyścik kuchenny York, nasączony mydłem, wełna stalowa, 6x7cm, 6 sztuk, szary

kod: GK42
6 paź u Ciebie
4,90 zł brutto
(0,82 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przybornik na biurko Durable Optimo Blue Angel, 6 przegród, bez wyposażenia, antracytowy

Przybornik na biurko Durable Optimo Blue Angel, 6 przegród, bez wyposażenia, antracytowy

kod: PB497
6 paź u Ciebie
16,96 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pisaki pędzelkowe do kaligrafii i liternictwa Pentel Brush Sign Pen SES15C Kolorowa Rafa, 6 sztuk, mix kolorów

Pisaki pędzelkowe do kaligrafii i liternictwa Pentel Brush Sign Pen SES15C Kolorowa Rafa, 6 sztuk, mix kolorów

kod: MK2235
6 paź u Ciebie
56,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, grafitowy

Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, grafitowy

kod: BE498
6 paź u Ciebie
-43%
30,63 zł brutto
17,39 zł brutto
(2,90 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 30,63 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, mix kolorów

Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, mix kolorów

kod: BE499
6 paź u Ciebie
-43%
30,63 zł brutto
17,39 zł brutto
(2,90 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 30,63 zł
szt.
1 szt.
Zeszyt w linie Oxford Open Flex, A5, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w linie Oxford Open Flex, A5, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1163
6 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-Light, A4, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w kratkę Oxford B-Light, A4, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

kod: ZS1148
6 paź u Ciebie
18,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, czarny

Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, czarny

kod: ZS1052
6 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS755
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.