• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ołówek automatyczny Pelikan Griffix Neon Fresh Blue, 2mm + 3 rysiki

Ołówek automatyczny Pelikan Griffix Neon Fresh Blue, 2mm + 3 rysiki

kod: OA115
6 paź u Ciebie
58,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki z suwakiem Leitz, na akcesoria, 3 sztuki (XS, S, M), przezroczysty

Koszulki z suwakiem Leitz, na akcesoria, 3 sztuki (XS, S, M), przezroczysty

kod: KO232
6 paź u Ciebie
72,99 zł brutto
(24,33 zł/szt.)
opak
1 opak
Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, małe, 3 sztuki, żółty

Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, małe, 3 sztuki, żółty

kod: GK85
6 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(1,90 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny edding 360, okrągła, 3 mm, niebieski

Marker suchościeralny edding 360, okrągła, 3 mm, niebieski

kod: MK695
6 paź u Ciebie
7,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, jasny niebieski

Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, jasny niebieski

kod: SL1056
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Zszywacz Rapid F16, do 30 kartek, niebieski

Zszywacz Rapid F16, do 30 kartek, niebieski

kod: ZA33
6 paź u Ciebie
38,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable Duraclip, A4, do 30 kartek niebieski

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable Duraclip, A4, do 30 kartek niebieski

kod: SL311
6 paź u Ciebie
7,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt  plastikowy z klipsem Leitz Magic, A4, do 30 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Magic, A4, do 30 kartek, zielony

kod: SL997
6 paź u Ciebie
13,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz New NeXXt, duży, do 30 kartek, jasnoniebieski

Dziurkacz Leitz New NeXXt, duży, do 30 kartek, jasnoniebieski

kod: DK240
6 paź u Ciebie
101,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Leitz IQ AutoFeed 300, konfetti 4x30mm, 300 kartek, P-4 DIN, biały

Niszczarka automatyczna Leitz IQ AutoFeed 300, konfetti 4x30mm, 300 kartek, P-4 DIN, biały

kod: NR308
6 paź u Ciebie
2593,36 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 300X, automatyczna, konfetti 4x26 mm, 300 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 300X, automatyczna, konfetti 4x26 mm, 300 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

kod: NR284
6 paź u Ciebie
2727,96 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy  bez oczek Leitz Wow, A4, do 60 kartek, 300g/m2, niebieski

Skoroszyt kartonowy bez oczek Leitz Wow, A4, do 60 kartek, 300g/m2, niebieski

kod: SL150
6 paź u Ciebie
-14%
11,59 zł brutto
9,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy bez oczek Leitz Wow, A4, do 60 kartek, 300g/m2, zielony metalik

Skoroszyt kartonowy bez oczek Leitz Wow, A4, do 60 kartek, 300g/m2, zielony metalik

kod: SL1339
6 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Office Products, A4, 300g/m2, czerwony

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Office Products, A4, 300g/m2, czerwony

kod: SL1150
6 paź u Ciebie
3,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g, ogień

Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g, ogień

kod: SL1573
6 paź u Ciebie
4,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miotła do zamiatania ulic York Prestige, 30cm, kij+końcówka

Miotła do zamiatania ulic York Prestige, 30cm, kij+końcówka

kod: MY74
6 paź u Ciebie
25,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klej Pentel ER153, w płynie, 30ml, bezbarwny

Klej Pentel ER153, w płynie, 30ml, bezbarwny

kod: BA61
6 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(31,27 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką Leitz Wow, A4, 30mm, niebieski

Teczka plastikowa z gumką Leitz Wow, A4, 30mm, niebieski

kod: SL1393
6 paź u Ciebie
61,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton Sendbox F703, 310x230x160mm, brązowy

Karton Sendbox F703, 310x230x160mm, brązowy

kod: PA746
6 paź u Ciebie
8,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w wąskie kolorowe linie Oxford Zoo Blocks, A4, 32 kartki, mix wzorów

Zeszyt w wąskie kolorowe linie Oxford Zoo Blocks, A4, 32 kartki, mix wzorów

kod: ZS1128
6 paź u Ciebie
-5%
7,69 zł brutto
7,29 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w linie Oxford Touch Pastel, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w linie Oxford Touch Pastel, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów pastelowych

kod: ZS792
6 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, I19, 320x445mm [W9], 50 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, I19, 320x445mm [W9], 50 sztuk, biały

kod: KE425
6 paź u Ciebie
70,69 zł brutto
(1,41 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Sorter do dokumentów Durable, 330x360x250mm, A4, 5 półek, czarny

Sorter do dokumentów Durable, 330x360x250mm, A4, 5 półek, czarny

kod: PD35
6 paź u Ciebie
443,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Miotła Eco Natural by York, 33cm, czarno-szary, końcówka

Miotła Eco Natural by York, 33cm, czarno-szary, końcówka

kod: MY71
6 paź u Ciebie
17,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykieta do segregatorów Ofix Economy, wsuwane, 33x152mm, biały

Etykieta do segregatorów Ofix Economy, wsuwane, 33x152mm, biały

kod: EK923
6 paź u Ciebie
0,37 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, biały

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, biały

kod: SG1080
6 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Interdruk, A4, niezadrukowana, ABCDE,350g/m2, zielony

Teczka do akt osobowych Interdruk, A4, niezadrukowana, ABCDE,350g/m2, zielony

kod: SL1132
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
szt.
1 szt.
Sprężone powietrze Fellowes, bez HFC, 350ml

Sprężone powietrze Fellowes, bez HFC, 350ml

kod: SP11
6 paź u Ciebie
28,76 zł brutto
(82,17 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Dobra Kaloria a'la tarta malinowa, 35g

Baton Dobra Kaloria a'la tarta malinowa, 35g

kod: PK1261
6 paź u Ciebie
4,21 zł brutto
(12,03 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka akademicka na rzep VauPe, A4, 35mm, niebieski

Teczka akademicka na rzep VauPe, A4, 35mm, niebieski

kod: SL352
6 paź u Ciebie
18,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton Sendbox F427, 370x290x70mm, brązowy

Karton Sendbox F427, 370x290x70mm, brązowy

kod: PA753
6 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen mała M, z nadrukiem 'Cena', 37x19mm, żółty

Taśma do metkownicy Studio Cen mała M, z nadrukiem 'Cena', 37x19mm, żółty

kod: ED231
6 paź u Ciebie
-13%
6,40 zł brutto
5,56 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,40 zł
szt.
1 szt.
Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, czarny

Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, czarny

kod: SL1463
6 paź u Ciebie
48,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka preszpanowa z gumką Donau, A4, 390g/m2, czarny

Teczka preszpanowa z gumką Donau, A4, 390g/m2, czarny

kod: SL942
6 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Uchwyt na telefon do samochodu 3mk Twist Automatic, czarny

Uchwyt na telefon do samochodu 3mk Twist Automatic, czarny

kod: UZ1
6 paź u Ciebie
44,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.