• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Dziurkacz Leitz NeXXt Series Style, do 30 kartek metaliczny zielony

Dziurkacz Leitz NeXXt Series Style, do 30 kartek metaliczny zielony

kod: DK132
9 paź u Ciebie
115,53 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid F18, do 30 kartek, czarny

Zszywacz Rapid F18, do 30 kartek, czarny

kod: ZA172
9 paź u Ciebie
56,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz NeXXt Series, do 30 kartek, metaliczny turkusowy

Zszywacz Leitz NeXXt Series, do 30 kartek, metaliczny turkusowy

kod: ZA184
9 paź u Ciebie
132,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz NeXXt, do 30 kartek, jasnozielony

Zszywacz Leitz NeXXt, do 30 kartek, jasnozielony

kod: ZA188
9 paź u Ciebie
126 zł brutto
szt.
1 szt.
Termobindownica Fellowes Helios 30, do 300 kartek, czarno-srebrny

Termobindownica Fellowes Helios 30, do 300 kartek, czarno-srebrny

kod: BD19
9 paź u Ciebie
671,68 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Listwa wsuwana Argo Standard, 6mm, do 30 kartek, 50 sztuk czarne

Listwa wsuwana Argo Standard, 6mm, do 30 kartek, 50 sztuk czarne

kod: GB504
4 lis u Ciebie
31,99 zł brutto
(0,64 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy Durable Swingclip z klipsem, A4, do 30 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy Durable Swingclip z klipsem, A4, do 30 kartek, granatowy

kod: SL1553
13 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Rexel ShredMax AutoFeed+ 300X, konfetti 4x10mm, 300 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka automatyczna Rexel ShredMax AutoFeed+ 300X, konfetti 4x10mm, 300 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR577
9 paź u Ciebie
3554,70 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety wysyłkowe Avery Zweckform, A4, 99.1x139mm, 300 arkuszy, biały

Etykiety wysyłkowe Avery Zweckform, A4, 99.1x139mm, 300 arkuszy, biały

kod: EK550
12 paź u Ciebie
184,91 zł brutto
(0,15 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bindownica ręczna Fellowes Pulsar +300, do 300 kartek, biało-czarny

Bindownica ręczna Fellowes Pulsar +300, do 300 kartek, biało-czarny

kod: BD4
9 paź u Ciebie
918,53 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety na identyfikator imienny Dymo LBL 300CT, 41x89mm, 300 sztuk, biały

Etykiety na identyfikator imienny Dymo LBL 300CT, 41x89mm, 300 sztuk, biały

kod: ED478
12 paź u Ciebie
-11%
129,90 zł brutto
115,90 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 129,90 zł
szt.
1 szt.
Gniazdo Brennestuhl Connect, Wi-fi, 3000W, czarny

Gniazdo Brennestuhl Connect, Wi-fi, 3000W, czarny

kod: PF672
wydłużony czas dostawy
-28%
152,90 zł brutto
109,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 152,90 zł
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Grand Notodesk GR-3002, składana, 330x245x165mm, niebieski

Półka na dokumenty Grand Notodesk GR-3002, składana, 330x245x165mm, niebieski

kod: PC402
12 paź u Ciebie
26,20 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy  bez oczek Leitz Wow, A4, do 60 kartek, 300g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy bez oczek Leitz Wow, A4, do 60 kartek, 300g/m2, biały

kod: SL148
9 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik podłużny Leitz, MyBox, 307x105x55mm, biało-niebieski

Pojemnik podłużny Leitz, MyBox, 307x105x55mm, biało-niebieski

kod: PC231
9 paź u Ciebie
52,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik podłużny Leitz MyBox Cosy, 307x105x55mm, żółty

Pojemnik podłużny Leitz MyBox Cosy, 307x105x55mm, żółty

kod: PC383
9 paź u Ciebie
54,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Kisiel Delecta Owocowy Kubek z kawałkami owoców, malinowy, 30g

Kisiel Delecta Owocowy Kubek z kawałkami owoców, malinowy, 30g

kod: PK666
wydłużony czas dostawy
2 zł brutto
(6,67 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kosz na śmieci Durable SAFE, 30l, czarny

Kosz na śmieci Durable SAFE, 30l, czarny

kod: KM173
13 paź u Ciebie
261,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica szklana Nobo, Diamond, 30x30cm, czarny

Tablica szklana Nobo, Diamond, 30x30cm, czarny

kod: TA419
9 paź u Ciebie
281,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica szklana Nobo, Diamond, 30x30cm, biały

Tablica szklana Nobo, Diamond, 30x30cm, biały

kod: TA418
9 paź u Ciebie
161,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Zegar ścienny Leitz Cosy, 30x30x4cm, aksamitny szary

Zegar ścienny Leitz Cosy, 30x30x4cm, aksamitny szary

kod: AB95
9 paź u Ciebie
185,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Prowadnica kablowa Fellowes, 31 elementów, czarny

Prowadnica kablowa Fellowes, 31 elementów, czarny

kod: PF1161
wydłużony czas dostawy
188,33 zł brutto
(188,33 zł/szt)
szt.
1 szt.
Pojemnik z pokrywką Leitz MyBox Cosy, mały, 318x128x191mm, 5l, niebieski

Pojemnik z pokrywką Leitz MyBox Cosy, mały, 318x128x191mm, 5l, niebieski

kod: PC375
12 paź u Ciebie
75,13 zł brutto
szt.
1 szt.
Pojemnik z pokrywką Leitz MyBox Cosy, mały, 318x128x191mm, 5l, szary

Pojemnik z pokrywką Leitz MyBox Cosy, mały, 318x128x191mm, 5l, szary

kod: PC376
9 paź u Ciebie
-13%
116,04 zł brutto
100,65 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 116,04 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w wąskie linie Oxford Kids, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix wzorów

Zeszyt w wąskie linie Oxford Kids, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix wzorów

kod: ZS769
wydłużony czas dostawy
8,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w wąskie kolorowe linie Oxford Touch Pastel, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w wąskie kolorowe linie Oxford Touch Pastel, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów pastelowych

kod: ZS793
wydłużony czas dostawy
6,40 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w wąskie kolorowe linie Oxford Kids, A4, miękka oprawa, 32 kartki, mix wzorów

Zeszyt w wąskie kolorowe linie Oxford Kids, A4, miękka oprawa, 32 kartki, mix wzorów

kod: ZS805
wydłużony czas dostawy
6,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Pentel, system harmonijkowy, A4, 32 kieszenie

Organizer na dokumenty Pentel, system harmonijkowy, A4, 32 kieszenie

kod: TH38
9 paź u Ciebie
70,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podajnik na papier toaletowy w roli Merida Top Maxi, z szarym okienkiem, zamykany na klucz, 32.5x28x14.5cm, biały

Podajnik na papier toaletowy w roli Merida Top Maxi, z szarym okienkiem, zamykany na klucz, 32.5x28x14.5cm, biały

kod: DO10
14 paź u Ciebie
161,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety uniwersalne Dymo 99015, 70x54mm, 320 etykiet, biały

Etykiety uniwersalne Dymo 99015, 70x54mm, 320 etykiet, biały

kod: ED303
12 paź u Ciebie
-20%
164,89 zł brutto
131,91 zł brutto
(0,41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 164,89 zł
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, brązowy

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, brązowy

kod: SG358
8 paź u Ciebie
13,51 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana z liniami Interdruk, A4+, papier kredowy, 350g/m2, biały

Teczka wiązana z liniami Interdruk, A4+, papier kredowy, 350g/m2, biały

kod: SL1750
wydłużony czas dostawy
-13%
3,25 zł brutto
2,84 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,25 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ortopedyczna poduszka na krzesło Leitz Ergo Cosy, 355x75x455mm, niebieski

Ortopedyczna poduszka na krzesło Leitz Ergo Cosy, 355x75x455mm, niebieski

kod: PQ9
9 paź u Ciebie
292,04 zł brutto
szt.
1 szt.
Klej w sztyfcie Oxford, 35g

Klej w sztyfcie Oxford, 35g

kod: BQ28
wydłużony czas dostawy
6,89 zł brutto
(19,69 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Szafka na klucze Durable Key Box, na 36 kluczy, z zamkiem cylindrycznym i zawieszkami, srebrny

Szafka na klucze Durable Key Box, na 36 kluczy, z zamkiem cylindrycznym i zawieszkami, srebrny

kod: SK4
13 paź u Ciebie
553,99 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.