• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 99.1x42,3mm, 20 arkuszy, żółty

Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 99.1x42,3mm, 20 arkuszy, żółty

kod: EK253
12 paź u Ciebie
189,90 zł brutto
(0,79 zł/szt)
opak
1 opak
Etykiety usuwalne Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 20 arkuszy, żółty

Etykiety usuwalne Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 20 arkuszy, żółty

kod: EK256
12 paź u Ciebie
68,49 zł brutto
(0,07 zł/szt.)
opak
1 opak
Etykiety papierowe do trudnych powierzchni Avery Zweckform, 63.5x29.6mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety papierowe do trudnych powierzchni Avery Zweckform, 63.5x29.6mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK1040
wydłużony czas dostawy
48,79 zł brutto
(0,09 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety papierowe do trudnych powierzchni Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety papierowe do trudnych powierzchni Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK1041
wydłużony czas dostawy
48,79 zł brutto
(0,05 zł/szt)
szt.
1 szt.
Etykiety papierowe do trudnych powierzchni Avery Zweckform, 25.4x10mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety papierowe do trudnych powierzchni Avery Zweckform, 25.4x10mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK1043
wydłużony czas dostawy
45,09 zł brutto
(0,01 zł/szt)
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Blok rysunkowy Oxford Kids, A2, 20 kartek, biały

Blok rysunkowy Oxford Kids, A2, 20 kartek, biały

kod: PS229
wydłużony czas dostawy
24,59 zł brutto
(1,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 25.4x10mm, 20 arkuszy, srebrny

Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 25.4x10mm, 20 arkuszy, srebrny

kod: EU8
12 paź u Ciebie
169,90 zł brutto
(0,04 zł/szt)
opak
1 opak
Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 20 arkuszy, srebrny

Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 20 arkuszy, srebrny

kod: EU3
12 paź u Ciebie
170,90 zł brutto
(0,18 zł/szt)
opak
1 opak
Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 63.5x29.6mm, 20 arkuszy, srebrny

Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 63.5x29.6mm, 20 arkuszy, srebrny

kod: EU4
12 paź u Ciebie
170,90 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Gilotyna Fellowes Stellar, A4, 20 kartek, czarny

Gilotyna Fellowes Stellar, A4, 20 kartek, czarny

kod: GL25
9 paź u Ciebie
706,72 zł brutto
szt.
1 szt.
Identyfikator Avery Zweckform, samoprzylepny, 80x50mm, 20 arkuszy, biały z niebieskim obramowaniem

Identyfikator Avery Zweckform, samoprzylepny, 80x50mm, 20 arkuszy, biały z niebieskim obramowaniem

kod: EK1181
12 paź u Ciebie
157,90 zł brutto
opak
1 opak
Etykiety zabezpieczające poliestrowe Avery Zweckform Triplebond, 63.5x33.9mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety zabezpieczające poliestrowe Avery Zweckform Triplebond, 63.5x33.9mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK41
12 paź u Ciebie
266,98 zł brutto
(0,56 zł/szt)
opak
1 opak
Niszczarka Rexel Momentum X420, konfetti 4x40mm, 20 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka Rexel Momentum X420, konfetti 4x40mm, 20 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR188
9 paź u Ciebie
-6%
2479,37 zł brutto
2335,34 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2479,37 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka Fellowes LX221, mikrościnek 2x12 mm, 20 kartek, P-5/T-5, biało-szary

Niszczarka Fellowes LX221, mikrościnek 2x12 mm, 20 kartek, P-5/T-5, biało-szary

kod: NR204
9 paź u Ciebie
2384,10 zł brutto
szt.
1 szt.
Pojemnik na 20 teczek zawieszanych Donau, A4, 330x260x160mm, czarny

Pojemnik na 20 teczek zawieszanych Donau, A4, 330x260x160mm, czarny

kod: PM76
9 paź u Ciebie
132,50 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety kolorowe Apli, 210x297mm, 20 arkuszy, żółty

Etykiety kolorowe Apli, 210x297mm, 20 arkuszy, żółty

kod: EK212
9 paź u Ciebie
87,99 zł brutto
(4,40 zł/szt)
opak
1 opak
Album ofertowy Leitz Style, A4, 20 koszulek, czarny

Album ofertowy Leitz Style, A4, 20 koszulek, czarny

kod: SL1375
9 paź u Ciebie
31,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz elektryczny Leitz NeXXt, do 20 kartek, do zszywania płaskiego, niebieski

Zszywacz elektryczny Leitz NeXXt, do 20 kartek, do zszywania płaskiego, niebieski

kod: ZA227
9 paź u Ciebie
740,21 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 99.1x139mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 99.1x139mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK299
12 paź u Ciebie
189,90 zł brutto
(2,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 210x297mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 210x297mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK62
12 paź u Ciebie
189,90 zł brutto
(9,50 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 99.1x42.3mm, 20 arkuszy, biały

Etykiety poliestrowe Avery Zweckform Heavy Duty, wodoodporne, 99.1x42.3mm, 20 arkuszy, biały

kod: EK53
12 paź u Ciebie
189,90 zł brutto
(0,79 zł/szt)
szt.
1 szt.
Mleczko do demakijażu Ziaja De-makijaż, uniwersalne, 200 ml

Mleczko do demakijażu Ziaja De-makijaż, uniwersalne, 200 ml

kod: ME46
wydłużony czas dostawy
15,19 zł brutto
(7,60 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform A5, 210x148mm, 200 sztuk, biały

Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform A5, 210x148mm, 200 sztuk, biały

kod: EK1026
wydłużony czas dostawy
191,90 zł brutto
(0,96 zł/szt)
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Office Products, A4, do 200 kartek, jasnoniebieski

Skoroszyt plastikowy bez oczek Office Products, A4, do 200 kartek, jasnoniebieski

kod: SL566
28 paź u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Donau, A4, do 200 kartek, biały

Skoroszyt plastikowy bez oczek Donau, A4, do 200 kartek, biały

kod: SL406
9 paź u Ciebie
2,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Fellowes AutoMax 200C, ścinek 4x38mm, 200 kartek, P-4/T-4/O-3 DIN, czarny

Niszczarka automatyczna Fellowes AutoMax 200C, ścinek 4x38mm, 200 kartek, P-4/T-4/O-3 DIN, czarny

kod: NR121
9 paź u Ciebie
2279,14 zł brutto
szt.
1 szt.
Filtr wymienny węglowy Leitz DuPont™, do oczyszczacza  Leitz TruSens Z-2000, 3 sztuki

Filtr wymienny węglowy Leitz DuPont™, do oczyszczacza Leitz TruSens Z-2000, 3 sztuki

kod: ZU131
9 paź u Ciebie
61 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g

kod: HT343
wydłużony czas dostawy
12,47 zł brutto
(6,24 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Suchy szampon Batiste Oriental, 200ml

Suchy szampon Batiste Oriental, 200ml

kod: SC1275
wydłużony czas dostawy
18,19 zł brutto
(90,95 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica szklana suchościeralno-magnetyczna 2x3, 200x100cm, szklana, biały

Tablica szklana suchościeralno-magnetyczna 2x3, 200x100cm, szklana, biały

kod: TA320
21 paź u Ciebie
1710 zł brutto
szt.
1 szt.
Podstawka pod monitor Leitz Ergo WOW, 209x112x483mm, biało-różowy

Podstawka pod monitor Leitz Ergo WOW, 209x112x483mm, biało-różowy

kod: PO86
9 paź u Ciebie
-15%
282,99 zł brutto
239,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 282,99 zł
szt.
1 szt.
Podstawka pod monitor Leitz Ergo WOW, 209x112x483mm, biało-niebieski

Podstawka pod monitor Leitz Ergo WOW, 209x112x483mm, biało-niebieski

kod: PO88
12 paź u Ciebie
191,65 zł brutto
szt.
1 szt.
Lampa stojąca Luctra Flex Up, 20W, czarny

Lampa stojąca Luctra Flex Up, 20W, czarny

kod: LP327
13 paź u Ciebie
1789,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywki w kasetce Leitz Power Performance K6, 26/6, 5 kaset x 210 sztuk, srebrny

Zszywki w kasetce Leitz Power Performance K6, 26/6, 5 kaset x 210 sztuk, srebrny

kod: ZW66
9 paź u Ciebie
157,10 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywki w kasetce Leitz Power Performance K8, 26/8, 5 kaset x 210 sztuk, srebrny

Zszywki w kasetce Leitz Power Performance K8, 26/8, 5 kaset x 210 sztuk, srebrny

kod: ZW67
9 paź u Ciebie
167,03 zł brutto
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.