• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g

kod: HT343
wydłużony czas dostawy
  • smak: korzenny
  • waga: 200 g
  • rodzaj: herbatniki
  • ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym: 30 szt.
  • klasa produktu: Standard
12,41 zł brutto
(6,21 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g

Aromatyczne herbatniki z wyjątkową mieszanką przypraw korzennych - cynamon, anyż i kardamon

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g to wyjątkowe kruche ciasteczka, które zachwycają swoim aromatem i smakiem dzięki unikalnej mieszance przypraw korzennych. W ich składzie znajdują się takie przyprawy jak cynamon, goździki, gałka muszkatołowa, anyż, kardamon i kolendra, co nadaje im charakterystyczny, intensywny smak. To prawdziwa gratka dla miłośników korzennych wypieków.

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g

Idealne na chłodne dni - rozgrzewające aromatyczne przyprawy

Te korzenne herbatniki doskonale komponują się z filiżanką kawy lub herbaty, zwłaszcza w chłodne, jesienne i zimowe dni. Ich aromatyczne przyprawy rozgrzewają i wprowadzają w przytulny, domowy nastrój, czyniąc każdą chwilę wyjątkową. To idealny wybór na spotkania z bliskimi lub chwilę relaksu w zaciszu domu.

Uniwersalne opakowanie 200 g idealne na każdą okazję

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne dostępne są w praktycznym opakowaniu o wadze 200 g, które idealnie sprawdzi się jako słodka przekąska na co dzień. Ich kruchość i intensywny smak sprawiają, że są doskonałe zarówno do podania na stole podczas spotkań, jak i do zabrania ze sobą w podróż lub do pracy.

Specyfikacja

Herbatniki Krakuski Barbakanki Korzenne, 200g

smak
korzenny
waga
200 g
rodzaj
herbatniki
ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym
30 szt.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze

 

Wartości odżywczew 100g
Wartość energetyczna1904 kJ/453 kcal
Tłuszcz15 g    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,4 g
Węglowodany71 g
w tym cukry28 g
Białko7,1 g
Sól0,78 g   
Składniki

mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, przyprawy (0,8%) [cynamon, goździk, gałka muszkatołowa, anyż, kardamon, kolendra], substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, MLEKO w proszku odtłuszczone, skrobia (PSZENICA), sól, aromaty.

 
Może zawierać JAJA, MIGDAŁY, ORZECHY LASKOWE.
Inne tej marki
Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, malinowy, 144g

Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, malinowy, 144g

kod: PK5
5 paź u Ciebie
7,99 zł brutto
(5,55 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Duelki, z czekoladą, 181g

Herbatniki Krakuski Duelki, z czekoladą, 181g

kod: HT19
5 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(4,30 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Serduszka, z czekoladą, 171g

Herbatniki Krakuski Serduszka, z czekoladą, 171g

kod: HT21
5 paź u Ciebie
7,99 zł brutto
(4,67 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, maślany, 200g

Herbatniki Krakuski, maślany, 200g

kod: HT12
5 paź u Ciebie
5,70 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, wiśniowy, 144g

Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, wiśniowy, 144g

kod: PK7
5 paź u Ciebie
8,89 zł brutto
(6,17 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Florianki, z czekoladą, 171g

Herbatniki Krakuski Florianki, z czekoladą, 171g

kod: HT20
5 paź u Ciebie
8,17 zł brutto
(4,78 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, kokosowy, 168g

Herbatniki Krakuski, kokosowy, 168g

kod: HT25
5 paź u Ciebie
5,61 zł brutto
(3,34 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Maltanki, czekoladowy, 80g

Herbatniki Krakuski Maltanki, czekoladowy, 80g

kod: HT170
5 paź u Ciebie
3,72 zł brutto
(4,65 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, kakaowy, 168g

Herbatniki Krakuski, kakaowy, 168g

kod: HT220
5 paź u Ciebie
6,14 zł brutto
(3,65 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki kokosowe Krakuski Kokonatki, w czekoladzie mlecznej, 174g

Herbatniki kokosowe Krakuski Kokonatki, w czekoladzie mlecznej, 174g

kod: HT310
5 paź u Ciebie
8,88 zł brutto
(5,10 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 220g

Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 220g

kod: HT248
5 paź u Ciebie
5,11 zł brutto
(2,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 50g

Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 50g

kod: HT247
5 paź u Ciebie
1,83 zł brutto
(3,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, pomarańczowy, 144g

Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, pomarańczowy, 144g

kod: PK6
5 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,69 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, deserowe z cukrem, 200g

Herbatniki Krakuski, deserowe z cukrem, 200g

kod: HT22
5 paź u Ciebie
5,10 zł brutto
(2,55 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, zbożowy, 201g

Herbatniki Krakuski, zbożowy, 201g

kod: HT1
5 paź u Ciebie
5,29 zł brutto
(2,63 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Czekonatki, czekoladowy z czekoladą, 165g

Herbatniki Krakuski Czekonatki, czekoladowy z czekoladą, 165g

kod: HT309
5 paź u Ciebie
8,59 zł brutto
(5,21 zł/100 g)
szt.
1 szt.