• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform, 210x148mm, 25 arkuszy + 5 gratis, biały

Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform, 210x148mm, 25 arkuszy + 5 gratis, biały

kod: EK989
13 paź u Ciebie
52,79 zł brutto
(0,88 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kieszeń magnetyczna Durable, 210x74mm, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń magnetyczna Durable, 210x74mm, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: IT153
14 paź u Ciebie
606,99 zł brutto
(12,14 zł/szt)
opak
1 opak
Stojak na katalogi Durable Eco, 215x165x210mm, szary

Stojak na katalogi Durable Eco, 215x165x210mm, szary

kod: PB549
16 paź u Ciebie
66,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica szklana suchościeralna Leitz Cosy, na biurko, 216x30x297mm, niebieski

Tablica szklana suchościeralna Leitz Cosy, na biurko, 216x30x297mm, niebieski

kod: TA597
12 paź u Ciebie
100,43 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka zawieszkowa Donau, A4, 230g/m2, brązowy

Teczka zawieszkowa Donau, A4, 230g/m2, brązowy

kod: PM86
8 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka zawieszkowa Donau, A4, 230g/m2, czerwony

Teczka zawieszkowa Donau, A4, 230g/m2, czerwony

kod: PM87
12 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, dwurzędowa Hallo, 24x15mm, 700 etykiet, bez nacięć, pomarańczowy

Taśma do metkownicy Studio Cen, dwurzędowa Hallo, 24x15mm, 700 etykiet, bez nacięć, pomarańczowy

kod: ED180
4 lis u Ciebie
3,39 zł brutto
szt.
1 szt.
Koszulki krystaliczne D.Rect, A4, 75µm, 25 sztuk, przezroczysty z kolorowym brzegiem

Koszulki krystaliczne D.Rect, A4, 75µm, 25 sztuk, przezroczysty z kolorowym brzegiem

kod: KO437
12 paź u Ciebie
-31%
12,53 zł brutto
8,70 zł brutto
(0,35 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 12,53 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zszywacz Rapid Eco, do 25 kartek, czarny

Zszywacz Rapid Eco, do 25 kartek, czarny

kod: ZA362
12 paź u Ciebie
72,48 zł brutto
szt.
1 szt.
Płyn do konserwacji tablic Nobo, Renovator, 250 ml

Płyn do konserwacji tablic Nobo, Renovator, 250 ml

kod: CI6
12 paź u Ciebie
67,29 zł brutto
(269,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Laminator GBC 250HS Office, A3, czarno-srebrny

Laminator GBC 250HS Office, A3, czarno-srebrny

kod: LM114
8 paź u Ciebie
766,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Stojak na 30-40 teczek zawieszanych Durable, 250x350x370mm, srebrny

Stojak na 30-40 teczek zawieszanych Durable, 250x350x370mm, srebrny

kod: CA13
7 paź u Ciebie
231,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Stojak na parasole Durable, metalowy, okrągły, 28.5l, antracyt

Stojak na parasole Durable, metalowy, okrągły, 28.5l, antracyt

kod: PB521
7 paź u Ciebie
298,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica korkowa 2x3, w ramie drewnianej, 30x40cm, brązowy

Tablica korkowa 2x3, w ramie drewnianej, 30x40cm, brązowy

kod: TG34
15 paź u Ciebie
25,79 zł brutto
szt.
1 szt.
Flipchart mobilny 2x3 Classic, suchościeralno-magnetyczna, 70x100cm, szary

Flipchart mobilny 2x3 Classic, suchościeralno-magnetyczna, 70x100cm, szary

kod: FC8
22 paź u Ciebie
754,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Pendrive Hama C-Rotate Pro, 64GB, obracany, USB 3.0, srebrny

Pendrive Hama C-Rotate Pro, 64GB, obracany, USB 3.0, srebrny

kod: DD338
7 paź u Ciebie
58,06 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt  plastikowy z klipsem Leitz Magic, A4, do 30 kartek, niebieski

Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Magic, A4, do 30 kartek, niebieski

kod: SL995
8 paź u Ciebie
15,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid F30 FC, do 30 kartek, czarny

Zszywacz Rapid F30 FC, do 30 kartek, czarny

kod: ZA41
12 paź u Ciebie
94,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Q-connect, A4, do 30 kartek, niebieski

Skoroszyt plastikowy z klipsem Q-connect, A4, do 30 kartek, niebieski

kod: SL1146
8 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz Cosy, do 30 kartek, aksamitny szary

Dziurkacz Leitz Cosy, do 30 kartek, aksamitny szary

kod: DK261
12 paź u Ciebie
81 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką poszerzana Donau, A4, 700µm, 300 kartek, czerwony

Teczka plastikowa z gumką poszerzana Donau, A4, 700µm, 300 kartek, czerwony

kod: SL1155
12 paź u Ciebie
19,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką poszerzana Donau, A4, 700µm, 300 kartek, zielony

Teczka plastikowa z gumką poszerzana Donau, A4, 700µm, 300 kartek, zielony

kod: SL1157
12 paź u Ciebie
19,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kisiel Delecta Owocowy Kubek z kawałkami owoców, malinowy, 30g

Kisiel Delecta Owocowy Kubek z kawałkami owoców, malinowy, 30g

kod: PK666
wydłużony czas dostawy
2 zł brutto
(6,67 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa samoprzylepna Durable Scanfix, 30x200mm, 5 sztuk, transparentny

Listwa samoprzylepna Durable Scanfix, 30x200mm, 5 sztuk, transparentny

kod: KH3462
16 paź u Ciebie
25,99 zł brutto
(5,20 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, brązowy

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, brązowy

kod: SG358
8 paź u Ciebie
13,92 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudełko do przechowywania Leitz Click&Store Cosy, duże, 369x200x482mm, szary

Pudełko do przechowywania Leitz Click&Store Cosy, duże, 369x200x482mm, szary

kod: PA920
8 paź u Ciebie
155,41 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Nobo Liquid Ink, 3mm, 6 sztuk, mix kolorów

Marker suchościeralny Nobo Liquid Ink, 3mm, 6 sztuk, mix kolorów

kod: MK1123
12 paź u Ciebie
55,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Niszczarka Fellowes LX45, ścinek 4x37mm, 8 kartek,  P-4/T-4 DIN, czarny

Niszczarka Fellowes LX45, ścinek 4x37mm, 8 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

kod: NR258
12 paź u Ciebie
358,82 zł brutto
szt.
1 szt.
Pojemnik Leitz Wow Cube, z 4 szufladami, A4+, biało-szary

Pojemnik Leitz Wow Cube, z 4 szufladami, A4+, biało-szary

kod: PD31
12 paź u Ciebie
549,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Fellowes LX41, miniścinek 4x12mm, 8 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Fellowes LX41, miniścinek 4x12mm, 8 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

kod: NR322
12 paź u Ciebie
410,77 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru automatyczna Fellowes AutoMax 80M, miniścinek 4x12mm, 80 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru automatyczna Fellowes AutoMax 80M, miniścinek 4x12mm, 80 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

kod: NR513
12 paź u Ciebie
-23%
925,16 zł brutto
709,11 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 925,16 zł
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz New Nexxt, do 40 kartek, czarny

Zszywacz Leitz New Nexxt, do 40 kartek, czarny

kod: ZA430
12 paź u Ciebie
203,57 zł brutto
szt.
1 szt.
Baton Knoppers, orzechowy, 40g

Baton Knoppers, orzechowy, 40g

kod: PK1224
wydłużony czas dostawy
3,59 zł brutto
(8,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer Leitz Ergo, mocowany do biurka, 420x250x35mm, biały

Organizer Leitz Ergo, mocowany do biurka, 420x250x35mm, biały

kod: PB580
8 paź u Ciebie
226,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Wafelki Grześki Mega, w czekoladzie, orzechowy, 48g

Wafelki Grześki Mega, w czekoladzie, orzechowy, 48g

kod: HT326
8 paź u Ciebie
3,24 zł brutto
(6,75 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.