• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, czerwony

Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, czerwony

kod: BP72
6 paź u Ciebie
22,69 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 1kg

Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 1kg

kod: CK166
6 paź u Ciebie
94,49 zł brutto
(9,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada do picia Monbana Supreme, puszka, 1kg

Czekolada do picia Monbana Supreme, puszka, 1kg

kod: SI516
6 paź u Ciebie
142,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Donau, 60mm, 1kg, mix kolorów

Gumki recepturki Donau, 60mm, 1kg, mix kolorów

kod: BP12
6 paź u Ciebie
62,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Butelka ze spryskiwaczem Merida, wyskalowana, 1l

Butelka ze spryskiwaczem Merida, wyskalowana, 1l

kod: SC377
6 paź u Ciebie
48,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Kable ładujący Hama  micro USB/USB-A, 1m, czarny

Kable ładujący Hama micro USB/USB-A, 1m, czarny

kod: PF1093
6 paź u Ciebie
21,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Profil ochronny ostrzegawczy Durable E8R, ochrona krawędzi,  wcięcie 8mm, 1m, żółto-czarny

Profil ochronny ostrzegawczy Durable E8R, ochrona krawędzi, wcięcie 8mm, 1m, żółto-czarny

kod: OZ8
6 paź u Ciebie
120,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Lovely Pink+ 2 naboje, blister

Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Lovely Pink+ 2 naboje, blister

kod: PE284
6 paź u Ciebie
61,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Neon Black+ 2 naboje, blister

Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Neon Black+ 2 naboje, blister

kod: PE286
6 paź u Ciebie
-13%
63,69 zł brutto
55,60 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 63,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ramka magnetyczna Durable Duraframe, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, złoty

Ramka magnetyczna Durable Duraframe, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, złoty

kod: TI38
6 paź u Ciebie
112,90 zł brutto
opak
1 opak
Segregator ringowy Biurfol, do akt osobowych, A4, 30mm, 2 ringi, czarny

Segregator ringowy Biurfol, do akt osobowych, A4, 30mm, 2 ringi, czarny

kod: SL1036
6 paź u Ciebie
28,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Deli RIO, A4, 2 przegrody, pomarańczowy

Teczka kopertowa Deli RIO, A4, 2 przegrody, pomarańczowy

kod: SL1888
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding e-790 PCR,okrągła, 2-3 mm, czerwony

Marker olejowy edding e-790 PCR,okrągła, 2-3 mm, czerwony

kod: MK2295
6 paź u Ciebie
14,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Deli RIO, A4, 2 przegrody, różowy

Teczka kopertowa Deli RIO, A4, 2 przegrody, różowy

kod: SL1889
6 paź u Ciebie
-13%
6,29 zł brutto
5,49 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,29 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wymazywacz do atramentu Pelikan Super Pirat, 850m, blister, 2 sztuki

Wymazywacz do atramentu Pelikan Super Pirat, 850m, blister, 2 sztuki

kod: KD36
6 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 Deli Rio, PP, 2 ringi, z kieszenią, niebieski

Segregator A4 Deli Rio, PP, 2 ringi, z kieszenią, niebieski

kod: SG1116
6 paź u Ciebie
-15%
16,99 zł brutto
14,50 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Leitz, 75 mm, 2 mechanizmy, 2x500 kartek A5, niebieski

Segregator A4 Leitz, 75 mm, 2 mechanizmy, 2x500 kartek A5, niebieski

kod: SG573
6 paź u Ciebie
65,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Laminator Leitz, iLAM Touch 2, A3, biało-szary

Laminator Leitz, iLAM Touch 2, A3, biało-szary

kod: LM49
6 paź u Ciebie
1877,87 zł brutto
szt.
1 szt.
Listwa zasilająca na biurko Fellowes Power Desk 2, typ E, 2m, czarny

Listwa zasilająca na biurko Fellowes Power Desk 2, typ E, 2m, czarny

kod: PF1158
6 paź u Ciebie
537,46 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Leitz Cosy, A4, z 2 przegródkami, na zatrzask, szary

Teczka kopertowa Leitz Cosy, A4, z 2 przegródkami, na zatrzask, szary

kod: SL1439
6 paź u Ciebie
31 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, bordowy

Segregator ringowy VauPe do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, bordowy

kod: SG1024
6 paź u Ciebie
16,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 2 ringi, zielony metalik

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 2 ringi, zielony metalik

kod: SG824
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Biurfol, A4, 20mm, 2 ring, szary

Teczka do akt osobowych Biurfol, A4, 20mm, 2 ring, szary

kod: SL1557
6 paź u Ciebie
24,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką laminowana VauPe Large 2, A4, 20mm, niebieski

Teczka z gumką laminowana VauPe Large 2, A4, 20mm, niebieski

kod: SL370
6 paź u Ciebie
15,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ramka magnetyczna Durable Duraframe, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, czarny

Ramka magnetyczna Durable Duraframe, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, czarny

kod: TI2
6 paź u Ciebie
98,79 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Niszczarka HSM Securio B24, pasek 3.9mm, 21 kartek, P-2/O-2/T-2/E-2 DIN, biały

Niszczarka HSM Securio B24, pasek 3.9mm, 21 kartek, P-2/O-2/T-2/E-2 DIN, biały

kod: NR147
6 paź u Ciebie
-20%
3000,28 zł brutto
2399 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3000,28 zł
szt.
1 szt.
Segregator panoramiczny Biurfol, A4, szerokość grzbietu 65mm, 2 ringi, biały

Segregator panoramiczny Biurfol, A4, szerokość grzbietu 65mm, 2 ringi, biały

kod: SG499
6 paź u Ciebie
27,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 2 ringi, fioletowy

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 2 ringi, fioletowy

kod: SG416
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 2 ringi turkusowy

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 2 ringi turkusowy

kod: SG417
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy Biurfol, do akt osobowych, A4, 45mm, 2 ringi, niebieski

Segregator ringowy Biurfol, do akt osobowych, A4, 45mm, 2 ringi, niebieski

kod: SG821
6 paź u Ciebie
28,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker do tablic szklanych Nobo, okrągła, 2.0mm, 4 sztuki, czarny

Marker do tablic szklanych Nobo, okrągła, 2.0mm, 4 sztuki, czarny

kod: MK1220
6 paź u Ciebie
97,29 zł brutto
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

kod: CK185
6 paź u Ciebie
60,89 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pastylki miętowe Goplana, miętowy w czekoladzie, 2.5kg

Pastylki miętowe Goplana, miętowy w czekoladzie, 2.5kg

kod: CK159
6 paź u Ciebie
159,90 zł brutto
(6,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dziurkacz Centra HP20, do 20 kartek, czarny

Dziurkacz Centra HP20, do 20 kartek, czarny

kod: DK16
6 paź u Ciebie
22,89 zł brutto
szt.
1 szt.
System paneli informacyjnych Durable Vario Wall 20, ścienny, A4, 20 paneli, mix kolorów

System paneli informacyjnych Durable Vario Wall 20, ścienny, A4, 20 paneli, mix kolorów

kod: TI196
6 paź u Ciebie
451,99 zł brutto
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.