• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Żel pod prysznic Luksja Men Sport 3w1, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Men Sport 3w1, 500ml

kod: MD314
6 paź u Ciebie
10,39 zł brutto
(20,78 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik Durable Varicolor Safe, z 4 szufladami zamykanymi na klucz, szary

Pojemnik Durable Varicolor Safe, z 4 szufladami zamykanymi na klucz, szary

kod: PD43
6 paź u Ciebie
482,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel, Maxiflo Flex-Feel MWL5SBF, 4mm, 4 sztuki + gąbka magnetyczna

Marker suchościeralny Pentel, Maxiflo Flex-Feel MWL5SBF, 4mm, 4 sztuki + gąbka magnetyczna

kod: MK1154
6 paź u Ciebie
60,89 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pojemnik Leitz Click&Store, z 4 szufladami, do dokumentów, A4, czarny

Pojemnik Leitz Click&Store, z 4 szufladami, do dokumentów, A4, czarny

kod: PD4
6 paź u Ciebie
298,95 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru automatyczna Rexel Optimum AutoFeed+ 50X, konfetti 4x28 mm, 50 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

Niszczarka do papieru automatyczna Rexel Optimum AutoFeed+ 50X, konfetti 4x28 mm, 50 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

kod: NR274
6 paź u Ciebie
882,09 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 90X, automatyczna, konfetti 4x28 mm, 90 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 90X, automatyczna, konfetti 4x28 mm, 90 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

kod: NR275
6 paź u Ciebie
1251,11 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Tracer TRX-815L, ścinek 5x33mm, 8 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Tracer TRX-815L, ścinek 5x33mm, 8 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR516
6 paź u Ciebie
288,30 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator ringowy Vaupe, A5, szerokość grzbietu 40mm, 4 ringi, czerwony

Segregator ringowy Vaupe, A5, szerokość grzbietu 40mm, 4 ringi, czerwony

kod: SG1037
6 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, fioletowy

Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, fioletowy

kod: MK656
6 paź u Ciebie
14,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel N860, ścięta, 4.5mm czerwony

Marker permanentny Pentel N860, ścięta, 4.5mm czerwony

kod: MK144
6 paź u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel N860, ścięta, 4.5mm niebieski

Marker permanentny Pentel N860, ścięta, 4.5mm niebieski

kod: MK145
6 paź u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Recycle, A4, 40 koszulek, czerwony

Album ofertowy Leitz Recycle, A4, 40 koszulek, czerwony

kod: SL1680
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Recycle, A4, 40 koszulek, zielony

Album ofertowy Leitz Recycle, A4, 40 koszulek, zielony

kod: SL1682
6 paź u Ciebie
27,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz Nexxt, do 40 kartek, szary

Zszywacz Leitz Nexxt, do 40 kartek, szary

kod: ZA428
6 paź u Ciebie
185,24 zł brutto
szt.
1 szt.
Dziurkacz Rapid FMC40, do 40 kartek, srebrny

Dziurkacz Rapid FMC40, do 40 kartek, srebrny

kod: DK122
6 paź u Ciebie
132,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz Nexxt, do 40 kartek, czarny

Zszywacz Leitz Nexxt, do 40 kartek, czarny

kod: ZA154
6 paź u Ciebie
202,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Grand 9111, zaciskowy, A4, do 40 kartek, czerwony

Skoroszyt plastikowy bez oczek Grand 9111, zaciskowy, A4, do 40 kartek, czerwony

kod: SL989
6 paź u Ciebie
3,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz nożycowy Leitz 5549, do 40 kartek, srebrny

Zszywacz nożycowy Leitz 5549, do 40 kartek, srebrny

kod: ZA278
6 paź u Ciebie
144,16 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz Nexxt, do 40 kartek, niebieski

Zszywacz Leitz Nexxt, do 40 kartek, niebieski

kod: ZA367
6 paź u Ciebie
189,42 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, czarny

Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, czarny

kod: SL1833
6 paź u Ciebie
-47%
6,14 zł brutto
3,28 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,14 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, czerwony

Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, czerwony

kod: SL1834
6 paź u Ciebie
-29%
4,59 zł brutto
3,28 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, zielony

Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, zielony

kod: SL1837
6 paź u Ciebie
3,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dozownik do mydła w płynie Merida Top Mini, szare okienko, 9cmx19cmx9.8cm, 400ml, biały

Dozownik do mydła w płynie Merida Top Mini, szare okienko, 9cmx19cmx9.8cm, 400ml, biały

kod: DM11
6 paź u Ciebie
193,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pianka do czyszczenia tablic Durable, 400ml

Pianka do czyszczenia tablic Durable, 400ml

kod: CI2
6 paź u Ciebie
39,38 zł brutto
(98,45 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do usuwania naklejek D.Rect, 400ml

Płyn do usuwania naklejek D.Rect, 400ml

kod: SD97
6 paź u Ciebie
21,89 zł brutto
(54,73 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Szczotka do zamiatania ulic York, ulicówka, 40cm, końcówka

Szczotka do zamiatania ulic York, ulicówka, 40cm, końcówka

kod: MY153
6 paź u Ciebie
17,88 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka na rzep VauPe, skrzydłowa, A4, 40mm, czerwony

Teczka na rzep VauPe, skrzydłowa, A4, 40mm, czerwony

kod: SL345
6 paź u Ciebie
15,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa VauPe, A4, 40mm, na rzep, waniliowy

Teczka skrzydłowa VauPe, A4, 40mm, na rzep, waniliowy

kod: SL1303
6 paź u Ciebie
15,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, fioletowy

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, fioletowy

kod: SL1734
6 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep Vaupe, skrzydłowa, A4, 40mm, pomarańczowy

Teczka na rzep Vaupe, skrzydłowa, A4, 40mm, pomarańczowy

kod: SL1784
6 paź u Ciebie
14,78 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma magnetyczna Durable, 40mmx5m, biały

Taśma magnetyczna Durable, 40mmx5m, biały

kod: TA638
6 paź u Ciebie
77,79 zł brutto
(77,79 zł/szt)
szt.
1 szt.
Listwa magnetyczna Durable C-profile, 40x200mm, 50 sztuk, antracytowy

Listwa magnetyczna Durable C-profile, 40x200mm, 50 sztuk, antracytowy

kod: TI1025
6 paź u Ciebie
266,98 zł brutto
(5,34 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Mydło w płynie Tork 420602, do dozownika DM1, kwiatowy, 475ml

Mydło w płynie Tork 420602, do dozownika DM1, kwiatowy, 475ml

kod: MD117
6 paź u Ciebie
-27%
34,99 zł brutto
25,69 zł brutto
(54,08 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Esselte At Hand, w kartoniku - dyspenserze, A4, 43µm, 50 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Esselte At Hand, w kartoniku - dyspenserze, A4, 43µm, 50 sztuk, transparentny

kod: KO2
6 paź u Ciebie
40,39 zł brutto
(0,81 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Bindownica ręczna Wallner iBind A15, do 450 kartek, czarny

Bindownica ręczna Wallner iBind A15, do 450 kartek, czarny

kod: BD23
6 paź u Ciebie
436,99 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.