• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Etykiety kolorowe samoprzylepne Grand, A4, 25 sztuk, żółty

Etykiety kolorowe samoprzylepne Grand, A4, 25 sztuk, żółty

kod: EK729
6 paź u Ciebie
26,80 zł brutto
(1,07 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Płyn do czyszczenia tablic Nobo, Everyday, 250 ml

Płyn do czyszczenia tablic Nobo, Everyday, 250 ml

kod: CI5
6 paź u Ciebie
40,09 zł brutto
(160,36 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, B4, samoklejąca SK, 250 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, B4, samoklejąca SK, 250 sztuk, brązowy

kod: KE34
6 paź u Ciebie
83,09 zł brutto
(0,33 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi biały

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi biały

kod: SG127
6 paź u Ciebie
28,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, czerwony

Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, czerwony

kod: SL1704
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, żółty

Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, żółty

kod: SL1707
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nici lniane Q-Connect, nabłyszczane, 560m, 250g, szary

Nici lniane Q-Connect, nabłyszczane, 560m, 250g, szary

kod: NI9
6 paź u Ciebie
35,09 zł brutto
(14,04 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw do tablic Durable, płyn 250ml, ściereczka z mikrofibry 25x25cm

Zestaw do tablic Durable, płyn 250ml, ściereczka z mikrofibry 25x25cm

kod: TA270
6 paź u Ciebie
35,79 zł brutto
(143,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do czyszczenia plastiku Durable Superclean Fluid, 250ml

Płyn do czyszczenia plastiku Durable Superclean Fluid, 250ml

kod: SC115
6 paź u Ciebie
21,49 zł brutto
(85,96 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawka pod laptopa Leitz Ergo, 258x45x253mm, biały

Podstawka pod laptopa Leitz Ergo, 258x45x253mm, biały

kod: PO141
6 paź u Ciebie
145,24 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 25mm, 4 ringi, zielony

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 25mm, 4 ringi, zielony

kod: SG1056
6 paź u Ciebie
15,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło uniwersalne Leitz Click&Store, rozmiar M (260x240x260mm), biały

Pudło uniwersalne Leitz Click&Store, rozmiar M (260x240x260mm), biały

kod: PA681
6 paź u Ciebie
78,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Kartoteka składana Durable Carry, na 30 teczek zawieszkowych, 260x362x320mm, grafitowy

Kartoteka składana Durable Carry, na 30 teczek zawieszkowych, 260x362x320mm, grafitowy

kod: CA14
6 paź u Ciebie
85,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, DT, 700 etykiet, 26x16mm, żółty

Taśma do metkownicy Studio Cen, DT, 700 etykiet, 26x16mm, żółty

kod: ED169
6 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka zawieszkowa kartonowa z rozciągliwymi bokami Leitz Alpha, A4, 348x260mm, 275g/m2, żółty

Teczka zawieszkowa kartonowa z rozciągliwymi bokami Leitz Alpha, A4, 348x260mm, 275g/m2, żółty

kod: PM21
6 paź u Ciebie
14,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka pod mysz Fellowes Breyta XL, 280x210x2.5mm, szałwiowy

Podkładka pod mysz Fellowes Breyta XL, 280x210x2.5mm, szałwiowy

kod: PZ174
6 paź u Ciebie
29,02 zł brutto
szt.
1 szt.
Uniwersalna podstawka pod laptopa Kensington, 280x210x229mm, srebrny

Uniwersalna podstawka pod laptopa Kensington, 280x210x229mm, srebrny

kod: PO159
6 paź u Ciebie
254,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata czarna w kopertach Loyd Ceylon, 500 sztuk x 2g

Herbata czarna w kopertach Loyd Ceylon, 500 sztuk x 2g

kod: HB610
6 paź u Ciebie
124,89 zł brutto
(0,25 zł/szt)
opak
1 opak
Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, zielony

Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, zielony

kod: SL1702
6 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, żółty

Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, żółty

kod: SL1703
6 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw Pelikan Twist Color Edition, pióro wieczne + 2x nabój + wymazywacz do atramentu, mix kolorów

Zestaw Pelikan Twist Color Edition, pióro wieczne + 2x nabój + wymazywacz do atramentu, mix kolorów

kod: CE100
6 paź u Ciebie
45,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pinezki flagi 2x3, 30 sztuk, mix kolorów

Pinezki flagi 2x3, 30 sztuk, mix kolorów

kod: PI23
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Listwa zasilająca Hama Standard, 3m, 3 gniazda, czarny

Listwa zasilająca Hama Standard, 3m, 3 gniazda, czarny

kod: PF1025
6 paź u Ciebie
53,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Koszulki z suwakiem Leitz, na akcesoria, 3 sztuki (XS, S, M), przezroczysty

Koszulki z suwakiem Leitz, na akcesoria, 3 sztuki (XS, S, M), przezroczysty

kod: KO232
6 paź u Ciebie
72,99 zł brutto
(24,33 zł/szt.)
opak
1 opak
Stojak na prospekty Durable Combiboxx L, A4, 3 kieszenie, przezroczysty

Stojak na prospekty Durable Combiboxx L, A4, 3 kieszenie, przezroczysty

kod: TI16
6 paź u Ciebie
129,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką Office Products, A4, 3-skrzydłowa, 500µm, czerwony

Teczka plastikowa z gumką Office Products, A4, 3-skrzydłowa, 500µm, czerwony

kod: SL1584
6 paź u Ciebie
4,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z narożną gumką Donau, A4, 3-skrzydłowa, 400g/m2, czerwony

Teczka kartonowa z narożną gumką Donau, A4, 3-skrzydłowa, 400g/m2, czerwony

kod: SL1198
6 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z narożną gumką Donau, A4, 3-skrzydłowa, 400g/m2, zielony

Teczka kartonowa z narożną gumką Donau, A4, 3-skrzydłowa, 400g/m2, zielony

kod: SL1199
6 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Q-connect, A4, plastikowa, 3-skrzydłowa, transparentny biały

Teczka z gumką Q-connect, A4, plastikowa, 3-skrzydłowa, transparentny biały

kod: SL241
6 paź u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Q-connect, A4, plastikowa, 3-skrzydłowa, transparentny czerwony

Teczka z gumką Q-connect, A4, plastikowa, 3-skrzydłowa, transparentny czerwony

kod: SL244
6 paź u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana A4, bezkwasowa, 3,5cm, ISO 9706, 300g, biały

Teczka wiązana A4, bezkwasowa, 3,5cm, ISO 9706, 300g, biały

kod: SL1009
6 paź u Ciebie
5,58 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Go, 32GB, obracany, USB 3.1, czarny

Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Go, 32GB, obracany, USB 3.1, czarny

kod: DD312
6 paź u Ciebie
83,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz biurowy Rapid Supreme Omnipress S27, do 30 kartek, czarno-czerwony

Zszywacz biurowy Rapid Supreme Omnipress S27, do 30 kartek, czarno-czerwony

kod: ZA466
6 paź u Ciebie
92,19 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid Supreme S17, do 30 kartek, czarny

Zszywacz Rapid Supreme S17, do 30 kartek, czarny

kod: ZA473
6 paź u Ciebie
102,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid F16, do 30 kartek, czerwony

Zszywacz Rapid F16, do 30 kartek, czerwony

kod: ZA34
6 paź u Ciebie
38,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.