• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Segregator Esselte Vivida, A4, 42mm, do 190 kartek, 2 ringi, 30% PP z recyklingu, czarny

Segregator Esselte Vivida, A4, 42mm, do 190 kartek, 2 ringi, 30% PP z recyklingu, czarny

kod: SG13
6 paź u Ciebie
19,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Stojak stołowy z uchwytem do tabletu Durable Twist Table, 190x370x190mm, czarny

Stojak stołowy z uchwytem do tabletu Durable Twist Table, 190x370x190mm, czarny

kod: PO146
6 paź u Ciebie
99,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety "uśmiechnięta buźka" Avery Zweckform, okrągłe, średnica 19mm, 250 sztuk, zielony

Etykiety "uśmiechnięta buźka" Avery Zweckform, okrągłe, średnica 19mm, 250 sztuk, zielony

kod: EK633
6 paź u Ciebie
17,59 zł brutto
(0,07 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podajnik do taśmy klejącej Leitz WOW, 19mmx33m, niebieski

Podajnik do taśmy klejącej Leitz WOW, 19mmx33m, niebieski

kod: DT35
6 paź u Ciebie
89,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Podajnik do taśmy klejącej Leitz Wow + taśma 19mmx33mm, dwukolorowy, biało-czarny

Podajnik do taśmy klejącej Leitz Wow + taśma 19mmx33mm, dwukolorowy, biało-czarny

kod: DT51
6 paź u Ciebie
92,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Gumki recepturki Emerson, 30mm, 1kg, zielony

Gumki recepturki Emerson, 30mm, 1kg, zielony

kod: BP40
6 paź u Ciebie
22,69 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Pellini Top, 1kg

Kawa ziarnista Pellini Top, 1kg

kod: KW302
6 paź u Ciebie
110,90 zł brutto
(11,09 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Office Products, 50mm, 1kg, biały

Gumki recepturki Office Products, 50mm, 1kg, biały

kod: BP93
6 paź u Ciebie
29,09 zł brutto
opak
1 opak
Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg

kod: CK176
6 paź u Ciebie
57,08 zł brutto
(5,71 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Emerson, 50mm, 1kg, zielony

Gumki recepturki Emerson, 50mm, 1kg, zielony

kod: BP42
6 paź u Ciebie
22,60 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Płyn do dezynfekcji powierzchni Schulke Mikrozid AF Liquid, 94% alk., 1l

Płyn do dezynfekcji powierzchni Schulke Mikrozid AF Liquid, 94% alk., 1l

kod: SC799
6 paź u Ciebie
48,79 zł brutto
(48,79 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Profil ochronny Durable C19, ochrona narożników, 1m, żółto-czarny

Profil ochronny Durable C19, ochrona narożników, 1m, żółto-czarny

kod: OZ2
6 paź u Ciebie
88,29 zł brutto
szt.
1 szt.
Kabel USB Hama do Apple iPhone Lightning/ USB-C, 1m, biały

Kabel USB Hama do Apple iPhone Lightning/ USB-C, 1m, biały

kod: LW55
6 paź u Ciebie
76,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny edding 361, okrągła, 1mm, czarny

Marker suchościeralny edding 361, okrągła, 1mm, czarny

kod: MK993
6 paź u Ciebie
8,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny edding 400, 1mm, zielony

Marker permanentny edding 400, 1mm, zielony

kod: MK1566
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny edding 400, okrągła, 1mm, żółty

Marker permanentny edding 400, okrągła, 1mm, żółty

kod: MK2118
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Sweet Berry+ 2 naboje, blister

Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Sweet Berry+ 2 naboje, blister

kod: PE292
6 paź u Ciebie
61,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Neon Fresh Blue, dla leworęcznych + 2 naboje

Pióro kulkowe do nauki pisania Pelikan Griffix Neon Fresh Blue, dla leworęcznych + 2 naboje

kod: PE263
6 paź u Ciebie
56,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Deli RIO, A4, 2 przegrody, pomarańczowy

Teczka kopertowa Deli RIO, A4, 2 przegrody, pomarańczowy

kod: SL1888
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Merida Top, 2-warstwowy, w składce, 9.4x23cm, 40x225 sztuk, biały

Papier toaletowy Merida Top, 2-warstwowy, w składce, 9.4x23cm, 40x225 sztuk, biały

kod: PT188
6 paź u Ciebie
130,90 zł brutto
(3,27 zł/rolka)
opak
1 opak
Podpórki do książek Durable, rozmiar L, 2 sztuki, czarny

Podpórki do książek Durable, rozmiar L, 2 sztuki, czarny

kod: ZT2
6 paź u Ciebie
105,90 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ramka magnetyczna Durable Duraframe, PVC free, samoprzylepna, A3, 2 sztuki, czarny

Ramka magnetyczna Durable Duraframe, PVC free, samoprzylepna, A3, 2 sztuki, czarny

kod: TI425
6 paź u Ciebie
158,90 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Niszczarka do papieru Tracer Edgy, pasek 6mm, 6 kartek, P-2 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Tracer Edgy, pasek 6mm, 6 kartek, P-2 DIN, czarny

kod: NR549
6 paź u Ciebie
-13%
97,42 zł brutto
84,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 97,42 zł
szt.
1 szt.
Teczka z gumką laminowana VauPe Large 2, A4, 20mm turkusowy

Teczka z gumką laminowana VauPe Large 2, A4, 20mm turkusowy

kod: SL378
6 paź u Ciebie
12,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podpórka do książek Durable, rozmiar S, 2 sztuki, czarny

Podpórka do książek Durable, rozmiar S, 2 sztuki, czarny

kod: PB256
6 paź u Ciebie
41,29 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm żółty

Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm żółty

kod: MK652
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ramka magnetyczna Durable Duraframe, PVC free, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, srebrny

Ramka magnetyczna Durable Duraframe, PVC free, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, srebrny

kod: TI7
6 paź u Ciebie
97,59 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Papier toaletowy Merida Top, 2-warstwowy, 6 rolek, 23cmx245m, biały

Papier toaletowy Merida Top, 2-warstwowy, 6 rolek, 23cmx245m, biały

kod: PT55
6 paź u Ciebie
107,90 zł brutto
(17,98 zł/rolka)
opak
1 opak
Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, pionowy, A4, zestaw 2 sztuk, przezroczysty

Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, pionowy, A4, zestaw 2 sztuk, przezroczysty

kod: PC164
6 paź u Ciebie
104,89 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Rozgałęźnik do gniazdka Hama, 2 gniazda, biały

Rozgałęźnik do gniazdka Hama, 2 gniazda, biały

kod: PF1018
6 paź u Ciebie
13,38 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, niebieski

Segregator ringowy VauPe do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, niebieski

kod: SG1025
6 paź u Ciebie
16,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy Vaupe, A5, szerokość grzbietu 40mm, 2 ringi, szary

Segregator ringowy Vaupe, A5, szerokość grzbietu 40mm, 2 ringi, szary

kod: SG1035
6 paź u Ciebie
10,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pisak pędzelkowy do kaligrafii Pentel Brush Sign Pen SES15C, 2.07mm, pudrowy róż

Pisak pędzelkowy do kaligrafii Pentel Brush Sign Pen SES15C, 2.07mm, pudrowy róż

kod: MK2141
6 paź u Ciebie
-17%
10,39 zł brutto
8,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kabel HDMI - HDMI Hama, 2.0B 4K, 5m, czarny

Kabel HDMI - HDMI Hama, 2.0B 4K, 5m, czarny

kod: PF946
6 paź u Ciebie
80,29 zł brutto
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

kod: CK185
6 paź u Ciebie
60,89 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.