• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Szpagat jutowy Q-connect, 250m, 500g, brązowy

Szpagat jutowy Q-connect, 250m, 500g, brązowy

kod: NI7
pojutrze u Ciebie
21,49 zł brutto
(4,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pinezki beczułki 2x3, 30 sztuk, mix kolorów

Pinezki beczułki 2x3, 30 sztuk, mix kolorów

kod: PI51
pojutrze u Ciebie
13,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Papier toaletowy Velvet Big Roll, rumiankowy, 3-warstwowy, 4 rolki, biały

Papier toaletowy Velvet Big Roll, rumiankowy, 3-warstwowy, 4 rolki, biały

kod: PT139
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
(4,55 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Love Collection, 3 smaki, 30 sztuk

Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Love Collection, 3 smaki, 30 sztuk

kod: HB750
pojutrze u Ciebie
18,09 zł brutto
(0,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, bordowy

Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, bordowy

kod: SG18
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, zielony

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, zielony

kod: SL1799
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g

Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g

kod: PK96
pojutrze u Ciebie
20,49 zł brutto
(6,21 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, zielony

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, zielony

kod: SG1076
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne zbiorcze Esselte Speedbox, 392mm, do 5 segregatorów 75mm, biały

Pudło archiwizacyjne zbiorcze Esselte Speedbox, 392mm, do 5 segregatorów 75mm, biały

kod: PA32
pojutrze u Ciebie
41,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia ochronna na telefon 3mk SilverProtection+, do Samsung Galaxy S26 Ultra

Folia ochronna na telefon 3mk SilverProtection+, do Samsung Galaxy S26 Ultra

kod: FB156
pojutrze u Ciebie
38,45 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Korektor w płynie Pentel ZL103, 4.5ml

Korektor w płynie Pentel ZL103, 4.5ml

kod: KD22
pojutrze u Ciebie
12,39 zł brutto
(275,33 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, zielony

Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, zielony

kod: MK142
pojutrze u Ciebie
3,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ściereczka kuchenna na rolce York, uniwersalna, 40 sztuk, mix kolorów

Ściereczka kuchenna na rolce York, uniwersalna, 40 sztuk, mix kolorów

kod: SR143
pojutrze u Ciebie
20,39 zł brutto
(0,51 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Style, A4, 40 koszulek, niebieski

Album ofertowy Leitz Style, A4, 40 koszulek, niebieski

kod: SL1381
pojutrze u Ciebie
46,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, czarny

kod: SL487
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, jasnozielony

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, jasnozielony

kod: SL1044
pojutrze u Ciebie
17,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, zielony

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, zielony

kod: EK309
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, czarny

Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, czarny

kod: GB604
pojutrze u Ciebie
128,76 zł brutto
(2,58 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C5, z paskiem HK, 500 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, C5, z paskiem HK, 500 sztuk, brązowy

kod: KE1
pojutrze u Ciebie
75,89 zł brutto
(0,15 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, B5, samoklejąca SK, 500 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, B5, samoklejąca SK, 500 sztuk, brązowy

kod: KE30
pojutrze u Ciebie
-11%
90,15 zł brutto
80,20 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 90,15 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, brązowy

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, brązowy

kod: SG575
pojutrze u Ciebie
10,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, jasnoniebieski

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, jasnoniebieski

kod: SG969
pojutrze u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Dallmayr Prodomo, 500g

Kawa ziarnista Dallmayr Prodomo, 500g

kod: KW554
pojutrze u Ciebie
41 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa bezkofeinowa Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert, mielona, 500g

Kawa bezkofeinowa Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert, mielona, 500g

kod: KW565
pojutrze u Ciebie
44,99 zł brutto
(9 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Dallmayr Classic, 500g

Kawa ziarnista Dallmayr Classic, 500g

kod: KW555
pojutrze u Ciebie
36,99 zł brutto
(7,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Sante Go On Protein Crisp, ciastko i karmel, 50g

Baton Sante Go On Protein Crisp, ciastko i karmel, 50g

kod: PK886
pojutrze u Ciebie
-11%
4,59 zł brutto
4,09 zł brutto
(8,18 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 4,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miękkie ciasteczko Keto Frank&Oli, kokos + orzech nerkowca, bez cukru, 50g

Miękkie ciasteczko Keto Frank&Oli, kokos + orzech nerkowca, bez cukru, 50g

kod: PK712
pojutrze u Ciebie
-10%
5,45 zł brutto
4,88 zł brutto
(9,76 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 5,45 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Fruity, owocowy, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Fruity, owocowy, zapas, 5l

kod: MD324
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
(5,20 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Biały Jeleń, hipolaergiczne, 5L

Mydło w płynie Biały Jeleń, hipolaergiczne, 5L

kod: MD138
pojutrze u Ciebie
68,39 zł brutto
(13,68 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Merida Castor, naturalny, zapas, 5l

Mydło w płynie Merida Castor, naturalny, zapas, 5l

kod: MD6
pojutrze u Ciebie
-29%
42,39 zł brutto
30,29 zł brutto
(6,06 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 42,39 zł
szt.
1 szt.
Zawieszki do kluczy Durable, 6 sztuk, mix kolorów

Zawieszki do kluczy Durable, 6 sztuk, mix kolorów

kod: ZK30
pojutrze u Ciebie
25,39 zł brutto
(4,23 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zawieszki  do kluczy Durable, 6 sztuk, czerwony

Zawieszki do kluczy Durable, 6 sztuk, czerwony

kod: ZK2
pojutrze u Ciebie
25,39 zł brutto
(4,23 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zawieszki do kluczy Durable, 6 sztuk, czarny

Zawieszki do kluczy Durable, 6 sztuk, czarny

kod: ZK1
pojutrze u Ciebie
24,99 zł brutto
(4,17 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kamera internetowa Hama C-600 Pro, Full HD + autofocus, czarny

Kamera internetowa Hama C-600 Pro, Full HD + autofocus, czarny

kod: KA73
pojutrze u Ciebie
198,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable, A4, 64mm, biały

Organizer na dokumenty Durable, A4, 64mm, biały

kod: PC367
pojutrze u Ciebie
17,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.