• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Taśma do drukarek etykiet Dymo Letratag, 12mmx4m, plastikowa, nadruk czarny, taśma biała

Taśma do drukarek etykiet Dymo Letratag, 12mmx4m, plastikowa, nadruk czarny, taśma biała

kod: ED23
pojutrze u Ciebie
41,39 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz nożycowy Leitz 5545, do 15 kartek, niebieski

Zszywacz nożycowy Leitz 5545, do 15 kartek, niebieski

kod: ZA20
pojutrze u Ciebie
103,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy z listwą Barbara, bez oczek, A4, do 150 kartek, 350 g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy z listwą Barbara, bez oczek, A4, do 150 kartek, 350 g/m2, biały

kod: SL333
pojutrze u Ciebie
-33%
2,99 zł brutto
1,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki D.Rect, "L", A4, 150µm, 25 sztuk, mleczny

Ofertówki D.Rect, "L", A4, 150µm, 25 sztuk, mleczny

kod: KO415
pojutrze u Ciebie
13,49 zł brutto
(0,54 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pudło archiwizacyjne Elba Tric 3, A4, 155mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Elba Tric 3, A4, 155mm, brązowy

kod: PA574
pojutrze u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, biały

Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, biały

kod: MK2434
pojutrze u Ciebie
21,68 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 16 sztuk

kod: KW45
pojutrze u Ciebie
26,09 zł brutto
(1,63 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Nóż do kopert z plastikową rączką D.Rect, 19.5cm, czarny

Nóż do kopert z plastikową rączką D.Rect, 19.5cm, czarny

kod: NK123
pojutrze u Ciebie
6,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

kod: KW684
pojutrze u Ciebie
73,19 zł brutto
(7,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Vaspiatta Milano Amore Mio, 1kg

Kawa ziarnista Vaspiatta Milano Amore Mio, 1kg

kod: KW517
pojutrze u Ciebie
102,20 zł brutto
(10,22 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Segafredo Speciale Dolce, 1kg

Kawa ziarnista Segafredo Speciale Dolce, 1kg

kod: KW272
pojutrze u Ciebie
-12%
95,48 zł brutto
83,89 zł brutto
(8,39 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 95,48 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Viking, kartonowe, alfabetyczne, A4, 20 kart, biały

Przekładki do segregatora Viking, kartonowe, alfabetyczne, A4, 20 kart, biały

kod: PL1058
pojutrze u Ciebie
11,89 zł brutto
(5,95 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

kod: HB256
pojutrze u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatka owocowa w kopertach BiFix Premium, żurawina z granatem, 20 sztuk x 2g

Herbatka owocowa w kopertach BiFix Premium, żurawina z granatem, 20 sztuk x 2g

kod: HB499
pojutrze u Ciebie
-29%
9,09 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 9,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa Bifix Premium, w kopertach, malina z lipą, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa Bifix Premium, w kopertach, malina z lipą, 20 sztuk x 2g

kod: HB556
pojutrze u Ciebie
-29%
9,09 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 9,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach BiFix, ostropest plamisty, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach BiFix, ostropest plamisty, 20 sztuk x 2g

kod: HB768
pojutrze u Ciebie
-28%
7,79 zł brutto
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton, z miętą, 20 sztuk

Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton, z miętą, 20 sztuk

kod: HB1005
pojutrze u Ciebie
10,09 zł brutto
(0,50 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, czarny

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, czarny

kod: SG253
pojutrze u Ciebie
16,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, zielony

kod: SL418
pojutrze u Ciebie
8,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Donau, twardy, A4, do 200 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Donau, twardy, A4, do 200 kartek, granatowy

kod: SL1125
pojutrze u Ciebie
3,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, szary

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, szary

kod: SG979
pojutrze u Ciebie
16,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, jasnoniebieski

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, jasnoniebieski

kod: SG1032
pojutrze u Ciebie
16,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekoladki After Eight, miętowy, 200g

Czekoladki After Eight, miętowy, 200g

kod: PK29
pojutrze u Ciebie
26,79 zł brutto
(13,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Spray do usuwania etykiet Tesa, 200ml

Spray do usuwania etykiet Tesa, 200ml

kod: SD63
pojutrze u Ciebie
47,08 zł brutto
(235,40 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nawilżacz do palców glicerynowy non-slip, 20g, biały

Nawilżacz do palców glicerynowy non-slip, 20g, biały

kod: NW4
pojutrze u Ciebie
9,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Katrin 35311, w składce ZZ, 20x200 składek, biały

Ręcznik papierowy Katrin 35311, w składce ZZ, 20x200 składek, biały

kod: RP258
pojutrze u Ciebie
130,20 zł brutto
(6,51 zł/binda)
szt.
1 szt.
Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 czerwony

Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 czerwony

kod: PM28
pojutrze u Ciebie
4,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Hit, waniliowy, 220g

Ciastka Hit, waniliowy, 220g

kod: HT6
pojutrze u Ciebie
6,22 zł brutto
(2,83 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Leitz 5501, do 25 kartek, czerwony

Zszywacz Leitz 5501, do 25 kartek, czerwony

kod: ZA12
pojutrze u Ciebie
55,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, biały

Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, biały

kod: TX7
pojutrze u Ciebie
5,89 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Tork Advanced 290143, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 250 składek, biały

Ręcznik papierowy Tork Advanced 290143, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 250 składek, biały

kod: RP234
pojutrze u Ciebie
21,29 zł brutto
(21,29 zł/binda)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, okno prawe góra, 250 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, okno prawe góra, 250 sztuk, biały

kod: KE191
pojutrze u Ciebie
80,88 zł brutto
(0,32 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, zielony

Skoroszyt kartonowy Leitz Recycle, A4, do 250 kartek, 275g/m2, zielony

kod: SL1706
pojutrze u Ciebie
5,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy z listwą Barbara, bez oczek, A4, 250g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy z listwą Barbara, bez oczek, A4, 250g/m2, biały

kod: SL422
pojutrze u Ciebie
-10%
2,09 zł brutto
1,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Woseba Ti Meriti Gustro Raffinato, 250g

Kawa mielona Woseba Ti Meriti Gustro Raffinato, 250g

kod: KW508
pojutrze u Ciebie
19,29 zł brutto
(7,72 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.