• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Teczka z rączką VauPe Classic I,  na klips, A4, 40mm czarna

Teczka z rączką VauPe Classic I, na klips, A4, 40mm czarna

kod: SL775
pojutrze u Ciebie
20,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, szary

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, szary

kod: SL1733
pojutrze u Ciebie
14,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 430x310x150mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 430x310x150mm, brązowy

kod: PA447
pojutrze u Ciebie
3,05 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne zbiorcze Esselte Eco, 439mm, do 5 pudeł 80mm, otwierane od góry, brązowy

Pudło archiwizacyjne zbiorcze Esselte Eco, 439mm, do 5 pudeł 80mm, otwierane od góry, brązowy

kod: PA23
pojutrze u Ciebie
24,19 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, Dalpo, akrylowa, 48mm x 45m, brązowy

Taśma pakowa, Dalpo, akrylowa, 48mm x 45m, brązowy

kod: TC58
pojutrze u Ciebie
3,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Papier nawilżany Velvet Intima, 48 sztuk

Papier nawilżany Velvet Intima, 48 sztuk

kod: PT126
pojutrze u Ciebie
8,39 zł brutto
(0,17 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, cicha, akrylowa, 48mmx54m, brązowy

Taśma pakowa Dalpo, cicha, akrylowa, 48mmx54m, brązowy

kod: TC27
pojutrze u Ciebie
7,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, 48mmx60m, brązowy

Taśma pakowa Dalpo, 48mmx60m, brązowy

kod: TC22
pojutrze u Ciebie
4,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Rayan, C6, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa Rayan, C6, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

kod: KE256
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,13 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, okno prawe, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, okno prawe, 500 sztuk, biały

kod: KE210
pojutrze u Ciebie
91 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, czerwony

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, czerwony

kod: SG976
pojutrze u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Gold Drop Herbal Line, miód & tymianek, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Attis Gold Drop Herbal Line, miód & tymianek, z dozownikiem, 500ml

kod: MD342
pojutrze u Ciebie
-8%
7,08 zł brutto
6,49 zł brutto
(12,98 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 7,08 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Cari, migdałowy, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Cari, migdałowy, z dozownikiem, 500ml

kod: MD275
pojutrze u Ciebie
7,08 zł brutto
(14,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miękkie ciasteczko Frank&Oli, kokos + migdał, bez cukru, 50g

Miękkie ciasteczko Frank&Oli, kokos + migdał, bez cukru, 50g

kod: HT287
pojutrze u Ciebie
4,08 zł brutto
(8,16 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Kala AntyWirus Lemongrass, 70% alk., 5l

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Kala AntyWirus Lemongrass, 70% alk., 5l

kod: SC908
pojutrze u Ciebie
78,59 zł brutto
(15,72 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Gold Drop Creamy mleko i miód, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Gold Drop Creamy mleko i miód, zapas, 5l

kod: MD124
pojutrze u Ciebie
49,99 zł brutto
(10 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka na biurko Hama Business XL, 700x300x3mm, czarny

Podkładka na biurko Hama Business XL, 700x300x3mm, czarny

kod: PZ217
pojutrze u Ciebie
-10%
37,99 zł brutto
34,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 37,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Esse, B5, w kratkę, 80 kartek, okładka kartonowa, mix kolorów

Kołonotatnik Oxford Esse, B5, w kratkę, 80 kartek, okładka kartonowa, mix kolorów

kod: ZS837
pojutrze u Ciebie
17,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Esse, A5, w kratkę, 80 kartek, okładka kartonowa, czarny

Kołonotatnik Oxford Esse, A5, w kratkę, 80 kartek, okładka kartonowa, czarny

kod: ZS1053
pojutrze u Ciebie
16,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer kartonowy na dokumenty Esselte, A4, 80mm, do 800 kartek biały

Organizer kartonowy na dokumenty Esselte, A4, 80mm, do 800 kartek biały

kod: PC49
pojutrze u Ciebie
6,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki higieniczne Velvet Excellence, w kartoniku, 90 sztuk, mix wzorów

Chusteczki higieniczne Velvet Excellence, w kartoniku, 90 sztuk, mix wzorów

kod: CH178
pojutrze u Ciebie
9,89 zł brutto
(0,11 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czajnik elektryczny Philips Essentials Collection HD9314/90, grafitowy

Czajnik elektryczny Philips Essentials Collection HD9314/90, grafitowy

kod: CJ185
pojutrze u Ciebie
129,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Brulion w kratkę Bantex Budget, A5, twarda oprawa, 96 kartek, biało-niebieski

Brulion w kratkę Bantex Budget, A5, twarda oprawa, 96 kartek, biało-niebieski

kod: ZS596
pojutrze u Ciebie
5,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ramka na zdjęcia Hama Sevilla, A4, czarny

Ramka na zdjęcia Hama Sevilla, A4, czarny

kod: AR146
pojutrze u Ciebie
24,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Organizer na katalogi Durable Economy, A4, antracytowy

Organizer na katalogi Durable Economy, A4, antracytowy

kod: PC399
pojutrze u Ciebie
17,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw York bacteria Stop WC Lux, biało-szary

Zestaw York bacteria Stop WC Lux, biało-szary

kod: SS31
pojutrze u Ciebie
24,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cienkopis Pentel Pointliner Colour, czerwony

Cienkopis Pentel Pointliner Colour, czerwony

kod: MK2365
pojutrze u Ciebie
-8%
3,89 zł brutto
3,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Uchwyt na telefon do samochodu Hama Compact, czarny

Uchwyt na telefon do samochodu Hama Compact, czarny

kod: UZ13
pojutrze u Ciebie
29,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel EnerGize PL105, 0.5mm, z gumką, czarny

Ołówek automatyczny Pentel EnerGize PL105, 0.5mm, z gumką, czarny

kod: OA41
pojutrze u Ciebie
5,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wkład wymienny Pentel EnerGel LRN5, 0.5mm, czarny

Wkład wymienny Pentel EnerGel LRN5, 0.5mm, czarny

kod: BE217
pojutrze u Ciebie
-20%
6,84 zł brutto
5,49 zł brutto
(5,49 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 6,84 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyk z wymiennym ostrzem Grand GR-708/GR-09, 18mm, mix kolorów

Nożyk z wymiennym ostrzem Grand GR-708/GR-09, 18mm, mix kolorów

kod: NK80
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Rama zatrzaskowa Durable, ostre narożniki, A4, 1 sztuka, srebrny

Rama zatrzaskowa Durable, ostre narożniki, A4, 1 sztuka, srebrny

kod: TI966
pojutrze u Ciebie
58,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miotła z naturalnym włosiem York, 40cm, 1 sztuka, końcówka

Miotła z naturalnym włosiem York, 40cm, 1 sztuka, końcówka

kod: MY119
pojutrze u Ciebie
24,78 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ściereczka z mikrofibry York Waffle, do mycia okien, 35x35cm, 1 sztuka, niebieski

Ściereczka z mikrofibry York Waffle, do mycia okien, 35x35cm, 1 sztuka, niebieski

kod: SR92
pojutrze u Ciebie
6,99 zł brutto
(6,99 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida, 1-warstwowy, 320m, w roli, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Merida, 1-warstwowy, 320m, w roli, 1 rolka, biały

kod: RP14
pojutrze u Ciebie
31,80 zł brutto
(31,80 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.