• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa ziarnista Woseba L’Arte Del Caffe Gusto Delicato, 1kg

Kawa ziarnista Woseba L’Arte Del Caffe Gusto Delicato, 1kg

kod: KW709
pojutrze u Ciebie
79,19 zł brutto
(7,92 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, kwaśne, 1kg

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, kwaśne, 1kg

kod: CK40
pojutrze u Ciebie
46,59 zł brutto
(4,66 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, biały

Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, biały

kod: BP43
pojutrze u Ciebie
22,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Tchibo Barista Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Tchibo Barista Espresso, 1kg

kod: KW692
pojutrze u Ciebie
93,39 zł brutto
(9,34 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Jedność Karmelki, mleczny, 1kg

Cukierki Jedność Karmelki, mleczny, 1kg

kod: CK104
pojutrze u Ciebie
23,90 zł brutto
(2,39 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, zielony

Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, zielony

kod: SL1796
pojutrze u Ciebie
3,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah Raspberry, malina, 20 sztuk x 2g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah Raspberry, malina, 20 sztuk x 2g

kod: HB537
pojutrze u Ciebie
15,39 zł brutto
(0,77 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, malina z cytryną, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, malina z cytryną, 20 sztuk x 2g

kod: HB777
pojutrze u Ciebie
-7%
6,99 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru, płótno, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, kremowy

Karton ozdobny Galeria Papieru, płótno, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, kremowy

kod: OP138
pojutrze u Ciebie
14,19 zł brutto
(0,71 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru Millenium, A4, 220g/m2, 20 arkuszy srebrny

Karton ozdobny Galeria Papieru Millenium, A4, 220g/m2, 20 arkuszy srebrny

kod: OP20
9 paź u Ciebie
15,58 zł brutto
(0,78 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, niebieski

Skoroszyt plastikowy oczkowy Office Products, A4, do 200 kartek, niebieski

kod: SL671
pojutrze u Ciebie
-14%
2,19 zł brutto
1,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,19 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, jasnozielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, jasnozielony

kod: SL1816
pojutrze u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 200x150x250mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 200x150x250mm, brązowy

kod: PA696
pojutrze u Ciebie
1,86 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida Economy, jednowarstwowy, w składce V, 20x200 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida Economy, jednowarstwowy, w składce V, 20x200 składek, biały

kod: RP88
pojutrze u Ciebie
97,08 zł brutto
(4,85 zł/binda)
opak
1 opak
Taśma do metkownicy Studio Cen, MHK, 800 etykiet, 21.5x12mm, biały

Taśma do metkownicy Studio Cen, MHK, 800 etykiet, 21.5x12mm, biały

kod: EU2
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora D.Rect, kartonowe, alfabetyczne, A4, 24 karty, mix kolorów

Przekładki do segregatora D.Rect, kartonowe, alfabetyczne, A4, 24 karty, mix kolorów

kod: PL1147
pojutrze u Ciebie
14,59 zł brutto
(6,08 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, zielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, zielony

kod: SL1940
pojutrze u Ciebie
16,01 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Tork 290163 Advanced, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 250 składek, biały

Ręcznik papierowy Tork 290163 Advanced, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 250 składek, biały

kod: RP47
pojutrze u Ciebie
23,28 zł brutto
(23,28 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Akumulator Panasonic Eneloop Pro, AA, 2500mAh, 4 sztuki

Akumulator Panasonic Eneloop Pro, AA, 2500mAh, 4 sztuki

kod: BT190
pojutrze u Ciebie
95,29 zł brutto
(23,82 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC 800 etykiet, 26x12mm, pomarańczowy

Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC 800 etykiet, 26x12mm, pomarańczowy

kod: ED44
pojutrze u Ciebie
2,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miotła Prestige York Prestige Carla, 28cm, mix kolorów - końcówka

Miotła Prestige York Prestige Carla, 28cm, mix kolorów - końcówka

kod: MY68
pojutrze u Ciebie
8,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w kopertach Sir William’s Tea, 50 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w kopertach Sir William’s Tea, 50 sztuk x 2g

kod: HB871
pojutrze u Ciebie
-10%
41 zł brutto
37,08 zł brutto
(0,74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 41 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, fioletowy

Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, fioletowy

kod: SG19
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, turkusowy

Segregator A4 Esselte, 75mm, do 500 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, turkusowy

kod: SG20
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Królewskie Mleczko Wawel, śmietankowy, 300g

Bombonierka Królewskie Mleczko Wawel, śmietankowy, 300g

kod: PK925
pojutrze u Ciebie
23,39 zł brutto
(7,80 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka zbożowe Belvita, owoce leśne, 300g

Ciastka zbożowe Belvita, owoce leśne, 300g

kod: PK120
pojutrze u Ciebie
10,55 zł brutto
(3,52 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box z mechanizmem ringowym, A4, 30mm, czarny

kod: SL1801
pojutrze u Ciebie
19,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton proteinowy Sante Go On Nutrition Protein Bar 33%, czekoladowy, 50g

Baton proteinowy Sante Go On Nutrition Protein Bar 33%, czekoladowy, 50g

kod: PK531
pojutrze u Ciebie
5,39 zł brutto
(10,78 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, niebieski

Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, niebieski

kod: SL1828
pojutrze u Ciebie
-8%
3,89 zł brutto
3,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, różowy

Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, różowy

kod: SL1830
pojutrze u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa zasilająca Hama Standard, 3m, 6 gniazd, czarny

Listwa zasilająca Hama Standard, 3m, 6 gniazd, czarny

kod: PF246
pojutrze u Ciebie
45,63 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Recycle, A4, 40 koszulek, czarny

Album ofertowy Leitz Recycle, A4, 40 koszulek, czarny

kod: SL1461
pojutrze u Ciebie
31,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Sprężone powietrze do czyszczenia sprzętu elektronicznego Durable, 400ml

Sprężone powietrze do czyszczenia sprzętu elektronicznego Durable, 400ml

kod: SP1
pojutrze u Ciebie
36,29 zł brutto
(90,73 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton zbożowy Bakalland BA! 5 bakalii, 40g

Baton zbożowy Bakalland BA! 5 bakalii, 40g

kod: PK342
pojutrze u Ciebie
2,51 zł brutto
(6,28 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm,  jasnoniebieski

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe Caribic, A4, 40mm, jasnoniebieski

kod: SL570
pojutrze u Ciebie
17,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.