• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Torcik Piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK1163
pojutrze u Ciebie
  • smak: pomarańczowy
  • waga: 180 g
  • rodzaj: piernik
  • klasa produktu: Standard
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g
Torcik Piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie,  180g
smak: pomarańczowy
14,16 zł brutto
(7,87 zł/100 g)
Dostępnych
16 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

Torcik Piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie, 180g

Długodojrzewające ciasto i pomarańczowe nadzienie – harmonijne połączenie korzennych i owocowych nut

Torcik Piernikowy Kopernik łączy korzenne, długodojrzewające ciasto piernikowe z warstwą nadzienia o intensywnej nucie pomarańczy oraz polewą z deserowej czekolady. Takie zestawienie tworzy harmonijne połączenie słodyczy z owocowym, lekko cytrusowym akcentem. Torcik piernikowy z nadzieniem pomarańczowym będzie propozycją dla osób, które lubią tradycyjne pierniki wzbogacone wyrazistym owocowym smakiem i czekoladą.

Torcik Piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie,  180g

Seria „Z serca fabryki” i ręczny proces produkcji – wyjątkowy charakter każdego torcika

Kopernik torcik piernikowy pochodzi z serii „Z serca fabryki”, nawiązującej do tradycyjnego podejścia marki do wypieków. Charakterystyczny, nieregularny kształt produktu jest efektem ręcznego procesu produkcji, dzięki czemu poszczególne torciki mogą różnić się wyglądem. To połączenie tradycyjnego piernikowego wypieku z formą, która podkreśla jego indywidualny charakter.

Opakowanie 180 g – słodki poczęstunek do kawy, herbaty lub na niewielki upominek

Torcik piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie, w opakowaniu 180 g sprawdzi się jako słodki dodatek do kawy lub herbaty, dlatego może urozmaicić przerwę w firmie czy poczęstunek podczas spotkania. Poręczne opakowanie sprawia również, że produkt może posłużyć jako niewielki, słodki upominek. Torcik Piernikowy Kopernik to propozycja zarówno do firmowej kuchni, jak i na spotkania z bliskimi, gdy ma się ochotę na korzenny wypiek z pomarańczowym nadzieniem i deserową czekoladą.

Specyfikacja

Torcik Piernikowy Kopernik, pomarańczowy w deserowej czekoladzie, 180g

smak
pomarańczowy
waga
180 g
rodzaj
piernik
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze

Wartość energetyczna w 100g: 1464kJ/347kcal

Składniki

nadzienie 40% [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier pomarańczowy 0,4%, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, barwnik (karoteny)], mąka pszenna, czekolada 15% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka żytnia, cukier, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy).

Może zawierać : jaja, mleko, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu.

Białe ślady mąki widoczne w przekroju piernika wynikają z technologi produkcji i nie wpływają na jakość produktu.

Inne tej marki
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

kod: PK417
pojutrze u Ciebie
9,19 zł brutto
(6,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

kod: HT234
pojutrze u Ciebie
11,89 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK861
pojutrze u Ciebie
8,39 zł brutto
(5,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

kod: PK858
pojutrze u Ciebie
5,19 zł brutto
(4,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki uszatki Kopernik, 153g

Pierniki uszatki Kopernik, 153g

kod: HT271
pojutrze u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

kod: HT313
pojutrze u Ciebie
13,89 zł brutto
(10,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik,  pomarańczowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, pomarańczowy w czekoladzie, 145g

kod: PK415
pojutrze u Ciebie
11,39 zł brutto
(7,86 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

kod: PK724
pojutrze u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

kod: PK854
pojutrze u Ciebie
15,49 zł brutto
(16,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

kod: PK659
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

kod: HT233
pojutrze u Ciebie
12,99 zł brutto
(8,96 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

kod: PK660
pojutrze u Ciebie
4,81 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

kod: PK859
pojutrze u Ciebie
12,50 zł brutto
(9,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

kod: HT280
pojutrze u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

kod: PK658
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK860
pojutrze u Ciebie
13,19 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.