• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g

kod: PK589
6 paź u Ciebie
  • smak: pomarańczowy
  • waga: 120 g
  • rodzaj: piernik
  • klasa produktu: Standard
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g
smak: pomarańczowy
Wybierz wielopak
5,55 zł brutto
(4,63 zł/100 g)
Dostępnych
21 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g

Wyjątkowo intensywny smak pomarańczy zamknięty w piernikach w kształcie serca

Wyrusz w kulinarną podróż do magicznego miasta Toruń i rozkoszuj się niezwykłym smakiem tradycyjnych Toruńskich Pierników i sięgnij po pierniczki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g. To prawdziwa uczta dla podniebienia i przyjemność dla zmysłów. Rozpływające się w ustach, miękkie ciasto o intensywnym smaku jest idealnym połączeniem klasycznych pierników z subtelną nutą południowego smaku pomarańczy.

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 123g

To wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności, które zaspokoi Twoje podniebienie. Miękkie, delikatne ciasto przygotowywane jest z dodatkiem jaj, co nadaje mu wyjątkową konsystencję i doskonały smak. Te pierniki w kształcie serce są otoczone słodkim lukrem o wyjątkowym pomarańczowym aromacie, co nadaje im niepowtarzalny charakter. 

Eleganckie opakowanie z motywem toruńskiej starówki zawierające 120 gram pierniczków

Oprócz wyjątkowego smaku, Pierniki Kopernik Serca Toruńskie zachwycą Cię opakowaniem o oryginalnym designie z motywami toruńskiej starówki. Zawiera ono 120 g pierników, które doskonałe są na każdą okazję. Świetnie nadają się na prezent lub jako przysmak do cieszenia się w dowolnym momencie. Z całą pewnością będą świetnym uzupełnieniem filiżanki kawy czy herbaty. Umilą każdą przerwę lub spotkanie. 

Zamów już dziś pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 123g.

Specyfikacja

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, pomarańczowy, 120g

smak
pomarańczowy
waga
120 g
rodzaj
piernik
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze

Wartość energetyczna w 100g : 1574kJ/371kcal.

Składniki

Składniki: cukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), jaja w proszku, substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy, syrop glukozowy, sól, naturalny aromat pomarańczowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Wyrób może zawierać: mleko, soję i orzeszki arachidowe.

Inne tej marki
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

kod: PK417
6 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
(6,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

kod: HT234
6 paź u Ciebie
11,89 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK861
6 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
(5,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

kod: PK858
6 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(4,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki uszatki Kopernik, 153g

Pierniki uszatki Kopernik, 153g

kod: HT271
6 paź u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

kod: HT313
6 paź u Ciebie
13,89 zł brutto
(10,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

kod: PK724
6 paź u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

kod: PK854
6 paź u Ciebie
15,49 zł brutto
(16,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

kod: PK659
6 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

kod: HT233
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
(8,96 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

kod: PK660
6 paź u Ciebie
4,81 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

kod: PK859
6 paź u Ciebie
12,50 zł brutto
(9,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

kod: HT280
6 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

kod: PK658
6 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK1104
6 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK860
6 paź u Ciebie
13,19 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.