• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Pierniki nadziewane Kopernik, pomarańczowy w czekoladzie, 145g

kod: PK415
6 paź u Ciebie
  • smak: pomarańczowy z czekoladą
  • waga: 145 g
  • rodzaj: piernik
  • klasa produktu: Standard
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g
Pierniki nadziewane Kopernik,  pomarańczowy w czekoladzie, 145g
smak: pomarańczowy z czekoladą
Wybierz wielopak
11,39 zł brutto
(7,86 zł/100 g)
Dostępnych
24 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Pierniki nadziewane Kopernik, pomarańczowy w czekoladzie, 145g

Spróbuj unikalnego smaku klasycznych pierniczków

Pierniki Kopernik, nadziewane o smaku pomarańczowym w czekoladzie zawierają 72% zawartości kakao, co nadaje im bogaty i pyszny smak. Z kolei słodkie, cytrusowe nuty pomarańczy są idealnym uzupełnieniem głębokiego, gorzkiego smaku ciemnej czekolady. Wysokiej jakości składniki i sprawdzona receptura najstarszej fabryki cukierniczej w Polsce gwarantuje, że będziesz miał ochotę na więcej!  

Pierniki Kopernik, nadziewane o smaku pomarańczowym w czekoladzie, 150g

Idealne na każdą okazję - przerwę w pracy, spotkania biznesowe lub jako dodatek do firmowych koszy prezentowych

Nie ulega wątpliwości, że Pierniki Kopernik (nadziewane o smaku pomarańczowym w  gorzkiej czekoladzie) umilą nie tylko przerwę w pracy, stanowiąc doskonały dodatek do kawy czy herbaty, ale też sprawdzą się podczas imprez okolicznościowych lub spotkań biznesowych. Można je również wykorzystać do tworzenia kompozycji firmowych koszy podarunkowych dla swoich pracowników czy klientów.

Niewątpliwym atutem tych pierników będzie także wygodne i eleganckie opakowanie, zawierające 145g pysznych smakołyków, które z pewnością przypadną każdemu do gustu.

Specyfikacja

Pierniki nadziewane Kopernik, pomarańczowy w czekoladzie, 145g

smak
pomarańczowy z czekoladą
waga
145 g
rodzaj
piernik
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 w 100 g  
Wartość energetyczna1559 kJ / 369 kcal
Tłuszcz6,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,9 g
Węglowodany71 g  
w tym cukry45 g
Białko6,0 g
Sól0,07 g

 

Składniki

czekolada gorzka 30% [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyna sojowa)], mąka pszenna, nadzienie 19% [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier pomarańczowy 0,2%, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, barwnik (karoteny)], cukier, mąka żytnia, skrobia ziemniaczana, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy).

Wyrób może zawierać: jaja, mleko, orzeszki arachidowe i orzechy. 

Inne tej marki
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

kod: PK417
6 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
(6,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

kod: HT234
6 paź u Ciebie
11,89 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK861
6 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
(5,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

kod: PK858
6 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(4,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki uszatki Kopernik, 153g

Pierniki uszatki Kopernik, 153g

kod: HT271
6 paź u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

kod: HT313
6 paź u Ciebie
13,89 zł brutto
(10,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

kod: PK724
6 paź u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

kod: PK854
6 paź u Ciebie
15,49 zł brutto
(16,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

kod: PK659
6 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

kod: HT233
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
(8,96 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

kod: PK660
6 paź u Ciebie
4,81 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

kod: PK859
6 paź u Ciebie
12,50 zł brutto
(9,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

kod: HT280
6 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

kod: PK658
6 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK860
6 paź u Ciebie
13,19 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK1104
6 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.