• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

8x Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

kod: ZPK1906
pojutrze u Ciebie
  • smak: whisky
  • waga: 128 g
  • rodzaj: piernik
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Premium
Wybierz wielopak
101,56 zł brutto
-9%12,70 zł/szt.
Dostępnych
2 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

8x Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Stworzone z ciasta leżakującego w whisky J. A. Baczewski i luksusowej czekolady deserowej

Odkryj absolutnie pyszne doświadczenie z piernikami Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g!

Ta wyjątkowa propozycja od Fabryki Cukierniczej Kopernik od lat uznawana jest za prawdziwie wyjątkowy przysmak. Każdy kęs ujawnia sekretne składniki - rzemieślnicze ciasto leżakowane w szlachetnej whisky J. A. Baczewski w połączeniu z wyśmienitą czekoladą deserową i przyprawami korzennymi. To naprawdę niezapomniane połączenie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! Ciesz się nim samodzielnie lub podziel się nim z przyjaciółmi i rodziną, aby uzyskać idealne rozwiązanie na każde spotkanie!

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Podaruj prezent, który naprawdę się wyróżni - piernikowe serca 128 g w eleganckim opakowaniu

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie i whisky, o wadze 128 g, zachwycą każdego nie tylko swoim wyjątkowym smakiem, ale również eleganckim opakowaniem.

Będzie to idealny słodki upominek dla pracowników lub klientów biznesowych, a także doskonałe uzupełnienie kosza prezentowego. Pierniki te uprzyjemnią każde ważne spotkanie, ale nie tylko. Możesz nimi cieszyć się w przerwie na kawę lub herbatę.

Specyfikacja

8x Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

smak
whisky
waga
128 g
rodzaj
piernik
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Premium
Wartości odżywcze

 

 
 w 100 g
Wartość energetyczna1666 kJ / 395 kcal
Tłuszcz   9.4 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone5.4g
Węglowodany69 g
W tym cukry35 g
Białko5.9 g
Sól 0.1 g
Składniki

mąka pszenna, czekolada 26% [ cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyna sojowa), aromaty], cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, whisky 0,5%, skrobia ziemniaczana, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Może zawierać: mleko, jaja, orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. 

Inne tej marki
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku śliwkowym w czekoladzie, 150g

kod: PK417
pojutrze u Ciebie
9,19 zł brutto
(6,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

kod: HT234
pojutrze u Ciebie
11,89 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK861
pojutrze u Ciebie
8,39 zł brutto
(5,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

kod: PK858
pojutrze u Ciebie
5,19 zł brutto
(4,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki uszatki Kopernik, 153g

Pierniki uszatki Kopernik, 153g

kod: HT271
pojutrze u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,13 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, whisky, 128g

kod: HT313
pojutrze u Ciebie
13,89 zł brutto
(10,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik,  pomarańczowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, pomarańczowy w czekoladzie, 145g

kod: PK415
pojutrze u Ciebie
11,39 zł brutto
(7,86 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

kod: PK724
pojutrze u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

Listki waflowe w deserowej czekoladzie Kopernik Premium, 96g

kod: PK854
pojutrze u Ciebie
15,49 zł brutto
(16,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny w czekoladzie, 56g

kod: PK659
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

kod: HT233
pojutrze u Ciebie
12,99 zł brutto
(8,96 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie korzenny, 120g

kod: PK660
pojutrze u Ciebie
4,81 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

Pierniki Kopernik Premium Serca Piernikowe w deserowej czekoladzie, 128g

kod: PK859
pojutrze u Ciebie
12,50 zł brutto
(9,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku truskawkowym w czekoladzie, 150g

kod: HT280
pojutrze u Ciebie
8,19 zł brutto
(5,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

Pierniki Kopernik Katarzynki, korzenny, 94g

kod: PK658
pojutrze u Ciebie
4,19 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie,  180g

Torcik Piernikowy Kopernik, owocowy w deserowej czekoladzie, 180g

kod: PK860
pojutrze u Ciebie
13,19 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.