• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Segregator A4 Donau Master, 75mm, do 500 kartek, szary

Segregator A4 Donau Master, 75mm, do 500 kartek, szary

kod: SG287
pojutrze u Ciebie
12,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Origen, hipoalergiczne, ekologiczne, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Attis Origen, hipoalergiczne, ekologiczne, z dozownikiem, 500ml

kod: MD360
pojutrze u Ciebie
11,69 zł brutto
(23,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

kod: MD90
pojutrze u Ciebie
14,90 zł brutto
(29,80 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Myszka bezprzewodowa Hama EWM-500R, pionowa, optyczna, czarny

Myszka bezprzewodowa Hama EWM-500R, pionowa, optyczna, czarny

kod: MS346
pojutrze u Ciebie
91,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkład ochronny na biurko Leitz Plus, 500x650mm, przezroczysty

Podkład ochronny na biurko Leitz Plus, 500x650mm, przezroczysty

kod: PU26
pojutrze u Ciebie
79,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Segregator A4 VauPe, szerokość grzbietu 50mm, marmurek

Segregator A4 VauPe, szerokość grzbietu 50mm, marmurek

kod: SG890
pojutrze u Ciebie
9,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, czarny

Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, czarny

kod: SG953
pojutrze u Ciebie
11,91 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK,  50mm, czekoladowy

Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, czekoladowy

kod: SG1047
pojutrze u Ciebie
10,30 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne zbiorcze Donau, 545mm, do 6 pudeł 80mm, otwierane od góry, brązowy

Pudło archiwizacyjne zbiorcze Donau, 545mm, do 6 pudeł 80mm, otwierane od góry, brązowy

kod: PA586
pojutrze u Ciebie
19,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik do przechowywania Plafor Strong Box, 58.6x39x35.5cm, 55l, przezroczysty

Pojemnik do przechowywania Plafor Strong Box, 58.6x39x35.5cm, 55l, przezroczysty

kod: KP292
pojutrze u Ciebie
94,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator A4 Office Products Officer, z szyną, 55mm, czarny

Segregator A4 Office Products Officer, z szyną, 55mm, czarny

kod: SG708
pojutrze u Ciebie
10,18 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Clovin Handy Eco, mleko i kokos, zapas, 5l

Mydło w płynie Clovin Handy Eco, mleko i kokos, zapas, 5l

kod: MD353
pojutrze u Ciebie
44,16 zł brutto
(8,83 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie, antybakteryjne,  glicerynowy, biały, zapas, 5l

Mydło w płynie, antybakteryjne, glicerynowy, biały, zapas, 5l

kod: MD136
pojutrze u Ciebie
27,39 zł brutto
(5,48 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Gold Drop Natural Oliwka i ogórek, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Gold Drop Natural Oliwka i ogórek, zapas, 5l

kod: MD162
pojutrze u Ciebie
37,88 zł brutto
(7,58 zł/l)
szt.
1 szt.
Lampka na biurko Unilux Terra Led, 5W, srebrny

Lampka na biurko Unilux Terra Led, 5W, srebrny

kod: LP158
pojutrze u Ciebie
324,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami Leitz Solid, A4, 6 przegródek, jasnozielony

Teczka z przegródkami Leitz Solid, A4, 6 przegródek, jasnozielony

kod: TH122
pojutrze u Ciebie
64,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek, czarny

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek, czarny

kod: SL316
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex XXL, szerokość grzbietu 80mm, do 600 kartek, biały

Segregator A4 Bantex XXL, szerokość grzbietu 80mm, do 600 kartek, biały

kod: SG365
pojutrze u Ciebie
13,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex XXL, 80mm, do 600 kartek granatowy

Segregator A4 Bantex XXL, 80mm, do 600 kartek granatowy

kod: SG459
pojutrze u Ciebie
-11%
14,99 zł brutto
13,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kosz na śmieci Durable Durabin Eco, 60l, czarny

Kosz na śmieci Durable Durabin Eco, 60l, czarny

kod: KP358
pojutrze u Ciebie
254,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkład ochronny na biurko Durable, ozdobne krawędzie, 650x500mm, czarny

Podkład ochronny na biurko Durable, ozdobne krawędzie, 650x500mm, czarny

kod: PU99
pojutrze u Ciebie
31,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkład ochronny na biurko Durable, ozdobne krawędzie, 650x500mm, granatowy

Podkład ochronny na biurko Durable, ozdobne krawędzie, 650x500mm, granatowy

kod: PU101
pojutrze u Ciebie
30,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, czarny

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, czarny

kod: MK16
pojutrze u Ciebie
9,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, niebieski

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, niebieski

kod: MK15
pojutrze u Ciebie
-7%
10,80 zł brutto
10,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10,80 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte na segregatory, 6x80mm, A4, biały

Pudło archiwizacyjne Esselte na segregatory, 6x80mm, A4, biały

kod: PA47
pojutrze u Ciebie
32,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka na biurko Leitz, 700x360mm, przezroczysty matowy

Podkładka na biurko Leitz, 700x360mm, przezroczysty matowy

kod: PZ183
pojutrze u Ciebie
64,10 zł brutto
szt.
1 szt.
Skorowidz teleadresowy Oxford Essentials, A5, 72 kartki, mix kolorów

Skorowidz teleadresowy Oxford Essentials, A5, 72 kartki, mix kolorów

kod: CG13
pojutrze u Ciebie
61,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty fioletowy

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty fioletowy

kod: PC50
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Office Products Officer, szerokość grzbietu 75mm, czarny

Segregator A4 Office Products Officer, szerokość grzbietu 75mm, czarny

kod: SG649
pojutrze u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe Biznes, 75mm, zielony

Segregator A4 VauPe Biznes, 75mm, zielony

kod: SG940
pojutrze u Ciebie
11,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do podpisu Barbara, A4, 8 kart, granatowy

Teczka do podpisu Barbara, A4, 8 kart, granatowy

kod: SL1227
pojutrze u Ciebie
27,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Student NomadBook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP,  mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Student NomadBook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

kod: ZS662
pojutrze u Ciebie
48,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Notatnik w kratkę Oxford Floral, A5, twarda oprawa, 80 kartek, mix wzorów

Notatnik w kratkę Oxford Floral, A5, twarda oprawa, 80 kartek, mix wzorów

kod: ZS1068
pojutrze u Ciebie
32,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford International Notebook, A5+, w kratkę, 80 kartek, okładka kartonowa, szary

Kołonotatnik Oxford International Notebook, A5+, w kratkę, 80 kartek, okładka kartonowa, szary

kod: ZS338
pojutrze u Ciebie
37,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Leitz Wow, A4, twarda oprawa, 80 kartek, niebieski

Zeszyt w kratkę Leitz Wow, A4, twarda oprawa, 80 kartek, niebieski

kod: ZS22
pojutrze u Ciebie
43,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.