• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, czarny

Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, czarny

kod: MK2431
pojutrze u Ciebie
17,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, żółty

Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, żółty

kod: MK2433
pojutrze u Ciebie
15,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Torba na laptopa Kensington Simply Portable EQ, 16", czarny

Torba na laptopa Kensington Simply Portable EQ, 16", czarny

kod: CC285
pojutrze u Ciebie
186,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel, 16 sztuk

kod: KW637
pojutrze u Ciebie
26,09 zł brutto
(1,63 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Grande Intenso, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Grande Intenso, 16 sztuk

kod: KW639
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Koszulki groszkowe Leitz Premium, poszerzane, A4, 170 µm, 5 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Leitz Premium, poszerzane, A4, 170 µm, 5 sztuk, transparentny

kod: KO392
pojutrze u Ciebie
72,99 zł brutto
(14,60 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Dyplom Arkady Galeria Papieru, A4, 170g/m2, 25 arkuszy, złoty

Dyplom Arkady Galeria Papieru, A4, 170g/m2, 25 arkuszy, złoty

kod: DL131
pojutrze u Ciebie
30,89 zł brutto
(1,24 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta kartonowa Lettpac, B5, 175x250mm, z paskiem samoprzylepnym, biały

Koperta kartonowa Lettpac, B5, 175x250mm, z paskiem samoprzylepnym, biały

kod: KE531
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(2,39 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudełko do przechowywania Leitz Puro, średnie, 17l, z tektury z recyklingu, 2 sztuki, czarny

Pudełko do przechowywania Leitz Puro, średnie, 17l, z tektury z recyklingu, 2 sztuki, czarny

kod: PA1037
pojutrze u Ciebie
126,44 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Identyfikator Durable Clip Card,  z magnesem, 17x67mm, 25 sztuk, ramka kolor czarny

Identyfikator Durable Clip Card, z magnesem, 17x67mm, 25 sztuk, ramka kolor czarny

kod: IT180
pojutrze u Ciebie
449 zł brutto
(17,96 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podkładka piankowa pod mysz Fellowes Economy, 186x224x6mm, niebieski

Podkładka piankowa pod mysz Fellowes Economy, 186x224x6mm, niebieski

kod: PZ10
pojutrze u Ciebie
8,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 18mm, 96 sztuk, czerwony

Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 18mm, 96 sztuk, czerwony

kod: EU14
pojutrze u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,07 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Uchwyt do telewizora Hama, 19-48", do 25kg, Vesa 200x200mm, czarny

Uchwyt do telewizora Hama, 19-48", do 25kg, Vesa 200x200mm, czarny

kod: SX310
pojutrze u Ciebie
-15%
58,90 zł brutto
49,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 58,90 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Reklamówki plastikowe Sarantis, na rolce, 190 sztuk, bezbarwny

Reklamówki plastikowe Sarantis, na rolce, 190 sztuk, bezbarwny

kod: TS38
pojutrze u Ciebie
-14%
8,68 zł brutto
7,49 zł brutto
(0,04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,68 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Astra More Classic, 1kg

Kawa ziarnista Astra More Classic, 1kg

kod: KW683
pojutrze u Ciebie
71,19 zł brutto
(7,12 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 1kg

Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 1kg

kod: CK166
pojutrze u Ciebie
94,49 zł brutto
(9,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa Ziarnista Vaspiatta Africana, 1kg

Kawa Ziarnista Vaspiatta Africana, 1kg

kod: KW351
pojutrze u Ciebie
151,91 zł brutto
(15,19 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg

kod: CK206
pojutrze u Ciebie
57,08 zł brutto
(5,71 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Segafredo Caffe Crema Dolce, 1kg

Kawa ziarnista Segafredo Caffe Crema Dolce, 1kg

kod: KW596
pojutrze u Ciebie
72,48 zł brutto
(7,25 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Crema Ricca, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Crema Ricca, 1kg

kod: KW682
pojutrze u Ciebie
110,90 zł brutto
(11,09 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kabel ładujący Hama Lightning, 1m, biały

Kabel ładujący Hama Lightning, 1m, biały

kod: PF359
pojutrze u Ciebie
51,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny edding 400, okrągła, 1mm, czarny

Marker permanentny edding 400, okrągła, 1mm, czarny

kod: MK1418
pojutrze u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka Hama Prime M50CD-B, mikrościnek 2x12mm, 6 kartek, P-5/T-2/E-2/-O1 DIN, czarny

Niszczarka Hama Prime M50CD-B, mikrościnek 2x12mm, 6 kartek, P-5/T-2/E-2/-O1 DIN, czarny

kod: NR564
pojutrze u Ciebie
399 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm niebieski

Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm niebieski

kod: MK648
pojutrze u Ciebie
14,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, czarny

Segregator ringowy VauPe do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, czarny

kod: SG981
pojutrze u Ciebie
15,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka  Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, bordowy

Teczka Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, bordowy

kod: SL1595
pojutrze u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka  Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, czarny

Teczka Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, czarny

kod: SL1596
pojutrze u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka  Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, granatowy

Teczka Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, granatowy

kod: SL1597
pojutrze u Ciebie
26,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Akumulator Panasonic Eneloop, AA, 2000mAh, 2 sztuki

Akumulator Panasonic Eneloop, AA, 2000mAh, 2 sztuki

kod: BT186
pojutrze u Ciebie
38,49 zł brutto
(19,25 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek Pelikan Griffix, HB, dla prawo- i leworęcznych, 2 sztuki, blister, szary

Ołówek Pelikan Griffix, HB, dla prawo- i leworęcznych, 2 sztuki, blister, szary

kod: OD113
pojutrze u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywak do powierzchni delikatnych York Bacteria Stop, 7x11cm, 2 sztuki, biało-niebieski

Zmywak do powierzchni delikatnych York Bacteria Stop, 7x11cm, 2 sztuki, biało-niebieski

kod: GK47
pojutrze u Ciebie
4,29 zł brutto
(2,15 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Lampka na biurko Unilux Flexio 2.0 LED, czarny

Lampka na biurko Unilux Flexio 2.0 LED, czarny

kod: LP151
pojutrze u Ciebie
204,91 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Sir William's Tea, 50 sztuk x 2.2g

Herbata Rooibos w torebkach Sir William's Tea, 50 sztuk x 2.2g

kod: HB640
pojutrze u Ciebie
-29%
56,39 zł brutto
40,29 zł brutto
(0,81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 56,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru Kratka, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, biały

Karton ozdobny Galeria Papieru Kratka, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, biały

kod: OP143
pojutrze u Ciebie
14,78 zł brutto
(0,74 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Wow, A4, 20 koszulek, metaliczny fioletowy

Album ofertowy Leitz Wow, A4, 20 koszulek, metaliczny fioletowy

kod: SL625
pojutrze u Ciebie
29,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.