• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 100x75cm, transparentny

kod: EB39
6 paź u Ciebie
  • grubość: 4 mm
  • kolor: transparentny
  • rodzaj tworzywa: plexi
  • wymiary: szerokość 100cm, wysokość 75cm/ okno 20x15cm
  • klasa produktu: Standard
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 100x75cm, transparentny
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pionowa, 70x100cm, transparentny
wymiary: szerokość 100cm, wysokość 75cm/ okno 20x15cm
162,59 zł brutto
Dostępnych
3 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 100x75cm, transparentny

Zadbaj o swoje zdrowie z przegrodą na biurko/ladę firmy 2x3!

Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas pracy? Pozioma, transparentna przegroda na biurko/ladę 2x3 z plexi o grubość 4mm (100x75cm) będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Przegroda ta jest skuteczną i niezawodną ochroną przed różnego rodzaju zarazkami i bakteriami, jej wymiary 100 x 75 cm (szerokość x wysokość) sprawią, że będziesz w pełni osłonięty od innych osób i zminimalizujesz prawdopodobieństwo zarażenia. Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o swoje zdrowie pracując w miejscach, gdzie na co dzień spotyka się wiele różnych osób, jak w urzędzie, banku, sklepach organizujących kontakt z rozmówcą czy w innych instytucjach.

Dodatkowo, przegroda na biurko/ladę firmy 2x3 posiada na dole specjalny otwór o wymiarach 20 x 25 cm, który umożliwi Ci swobodne przekazywanie przez nią dokumentów, pieniędzy czy produktów. Z kolei jej podstawa o szerokości 24 cm zapewnia, że będzie ona stała stabilnie i nie będzie przeszkadzać Ci podczas kontaktów z klientem.  

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 100x75cm, transparentny (c)

Przeźroczysty materiał umożliwi Ci swobodną rozmowę z Twoimi klientami!

Transparentna, pozioma przegroda na biurko/ladę 2x3 z plexi o grubość 4mm (100x75cm) to także wysoka jakość. Została ona wykonana z 4 mm plexi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłuży Ci ona przez bardzo długi czas. Rozwiązanie to zapewnia również, że jest ona w pełni przeźroczysta, przez co dokładnie widzisz swojego klienta i możesz utrzymywać z nim kontakt wzrokowy oraz prowadzić rozmowę tak, jakby przegrody wcale nie było! Nie zwlekaj więc dłużej i zadbaj o swoje zdrowie z transparentną, poziomą przegrodą na biurko bądź ladę firmy 2x3 z plexi o grubość 4mm (100x75cm)!

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 100x75cm, transparentny (c)
Specyfikacja

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 100x75cm, transparentny

grubość
4 mm
kolor
transparentny
rodzaj tworzywa
plexi
wymiary
szerokość 100cm, wysokość 75cm/ okno 20x15cm
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Akcesoria
Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Kala AntyWirus Lemongrass, 70% alk., 5l

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Kala AntyWirus Lemongrass, 70% alk., 5l

kod: SC908
6 paź u Ciebie
78,59 zł brutto
(15,72 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn dezynfekujący do powierzchni Liquid Technologies Surface Viruclean, 5l

Płyn dezynfekujący do powierzchni Liquid Technologies Surface Viruclean, 5l

kod: SC844
wydłużony czas dostawy
-21%
107,90 zł brutto
84,89 zł brutto
(16,98 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 107,90 zł
szt.
1 szt.
Chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni Itseptic, 150 sztuk, tuba

Chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni Itseptic, 150 sztuk, tuba

kod: CH167
6 paź u Ciebie
26,89 zł brutto
(0,18 zł/szt)
szt.
1 szt.
Płyn dezynfekcyjny do rąk Merida Polana Lux DDR+, z pompką, 300ml

Płyn dezynfekcyjny do rąk Merida Polana Lux DDR+, z pompką, 300ml

kod: MD285
6 paź u Ciebie
16,79 zł brutto
(55,97 zł/l)
szt.
1 szt.
Stojak do dezynfekcji rąk + ramka ClassicArtimega, srebrny

Stojak do dezynfekcji rąk + ramka ClassicArtimega, srebrny

kod: TI634
22 paź u Ciebie
460 zł brutto
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l

kod: SC848
6 paź u Ciebie
-6%
96,99 zł brutto
90,69 zł brutto
(18,14 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 96,99 zł
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l

kod: SC1276
6 paź u Ciebie
31,19 zł brutto
(31,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn dezynfekujący do powierzchni Liquid Technologies Surface Viruclean, z rozpylaczem, 1l

Płyn dezynfekujący do powierzchni Liquid Technologies Surface Viruclean, z rozpylaczem, 1l

kod: SC845
wydłużony czas dostawy
-14%
35,09 zł brutto
30,09 zł brutto
(30,09 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 35,09 zł
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus Peppermint, 70% alk., 5 l

Płyn do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus Peppermint, 70% alk., 5 l

kod: SC909
6 paź u Ciebie
78,59 zł brutto
(15,72 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk Kala Lemongrass, 70% alk., 500ml

Płyn do dezynfekcji rąk Kala Lemongrass, 70% alk., 500ml

kod: SC854
6 paź u Ciebie
17,09 zł brutto
(34,18 zł/l)
szt.
1 szt.
Inne tej marki
Blok do flipchartów 2x3 Euro, 66x99cm, w kratkę, 20 kart

Blok do flipchartów 2x3 Euro, 66x99cm, w kratkę, 20 kart

kod: FC4
6 paź u Ciebie
25,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Gablota informacyjna tekstylna w ramie aluminiowej 2x3, 90x60cm

Gablota informacyjna tekstylna w ramie aluminiowej 2x3, 90x60cm

kod: TG76
6 paź u Ciebie
672,97 zł brutto
szt.
1 szt.
Gablota korkowa 2x3, Model 2, 120x180cm, brązowy

Gablota korkowa 2x3, Model 2, 120x180cm, brązowy

kod: TG177
6 paź u Ciebie
1288,82 zł brutto
szt.
1 szt.
Magnetyczny uchwyt do bloku 2x3, 1 sztuka, srebrny

Magnetyczny uchwyt do bloku 2x3, 1 sztuka, srebrny

kod: FC23
6 paź u Ciebie
154,08 zł brutto
szt.
1 szt.
Mapa Polski administracyjna, TMPA2, 2x3, w ramie aluminiowej, 102x120cm

Mapa Polski administracyjna, TMPA2, 2x3, w ramie aluminiowej, 102x120cm

kod: TG105
6 paź u Ciebie
381,28 zł brutto
szt.
1 szt.
Mapa Polski administracyjno-drogowa, magnetyczna, w ramie aluminiowej, 102.5x120cm, skala 1: 700 000

Mapa Polski administracyjno-drogowa, magnetyczna, w ramie aluminiowej, 102.5x120cm, skala 1: 700 000

kod: PW313
6 paź u Ciebie
-8%
423,99 zł brutto
389,53 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 423,99 zł
szt.
1 szt.
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pionowa, 70x100cm, transparentny

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pionowa, 70x100cm, transparentny

kod: EB38
6 paź u Ciebie
-13%
168,26 zł brutto
146,44 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 168,26 zł
szt.
1 szt.
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

kod: EB40
6 paź u Ciebie
97,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica korkowa, 2x3, w ramie aluminiowej, 40x60cm, brązowy

Tablica korkowa, 2x3, w ramie aluminiowej, 40x60cm, brązowy

kod: TG28
6 paź u Ciebie
-8%
74,89 zł brutto
68,79 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 74,89 zł
szt.
1 szt.
Tabliczka informacyjna 2x3, 148x105mm, srebrny

Tabliczka informacyjna 2x3, 148x105mm, srebrny

kod: TI17
6 paź u Ciebie
38,70 zł brutto
szt.
1 szt.
Wskaźnik laserowy 2x3 WL1, laser czerwony, obudowa czarny

Wskaźnik laserowy 2x3 WL1, laser czerwony, obudowa czarny

kod: WN8
6 paź u Ciebie
-7%
86,59 zł brutto
80,21 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 86,59 zł
szt.
1 szt.
Pinezki beczułki 2x3, 30 sztuk, mix kolorów

Pinezki beczułki 2x3, 30 sztuk, mix kolorów

kod: PI51
6 paź u Ciebie
13,99 zł brutto
opak
1 opak
Marker do flipchartów 2x3, okrągła, 4 sztuki, mix kolorów

Marker do flipchartów 2x3, okrągła, 4 sztuki, mix kolorów

kod: MK640
6 paź u Ciebie
28,39 zł brutto
opak
1 opak
Tablica korkowa 2x3, w ramie drewnianej, 120x180cm, brązowy

Tablica korkowa 2x3, w ramie drewnianej, 120x180cm, brązowy

kod: TG116
6 paź u Ciebie
137,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Blok do flipchartów 2x3 Euro, 66x99cm, gładki, 20 kart

Blok do flipchartów 2x3 Euro, 66x99cm, gładki, 20 kart

kod: FC3
6 paź u Ciebie
25,79 zł brutto
szt.
1 szt.
Czyścik magnetyczny 2x3 Duo, 122x56x31mm, biały

Czyścik magnetyczny 2x3 Duo, 122x56x31mm, biały

kod: TA36
6 paź u Ciebie
43,30 zł brutto
(43,30 zł/szt)
szt.
1 szt.