• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l

kod: SC848
6 paź u Ciebie
  • pojemność: 5 litrów
  • właściwości: antybakteryjne
  • rodzaj: płyn
  • klasa produktu: Standard
-6% 96,99 zł
90,69 zł brutto
(18,14 zł/l)
Najniższa cena z 30 dni: 96,99 zł
Dostępnych
1 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l

Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy z płynem Clinex W3 Bacti

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l (c) został wyprodukowany z myślą o myciu i dezynfekcji powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Dzięki swoim działaniom bakteriobójczym i grzybobójczym, zapewnia bezpieczeństwo i higienę, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej czy placówkach ochrony zdrowia. Dodatkowo, płyn Clinex W3 Bacti można stosować również na powierzchniach mających kontakt z żywnością, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem w wielu różnych branżach.

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l (c)

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti - szybki i skuteczny

O skuteczności płynu Clinex W3 Bacti świadczy użycie substancji czynnej, czyli 2,5 g kwasu glikolowego na 100 g preparatu. To dzięki niemu powierzchnie są idealnie czyste, zdezynfekowane i pozostaje na nich jedynie przyjemny zapach. Należy jednak pamiętać, aby po użyciu produktu spłukać czyszczone miejsce wodą. Po użyciu płynu pomieszczenia, w którym dokonano dezynfekcji nie wymaga wentylacji, co znacznie przyspiesza cały proces. Clinex W3 Bacti jest dostępny w dużym opakowaniu o pojemności 5 l, które wystarczą na długi czas. Kup już dziś preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l (c).

Specyfikacja

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 5l

pojemność
5 litrów
właściwości
antybakteryjne
rodzaj
płyn
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Akcesoria
Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

kod: DX124
13 paź u Ciebie
189,30 zł brutto
(189,30 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

kod: DX37
13 paź u Ciebie
-20%
1303,98 zł brutto
1040,99 zł brutto
(1040,99 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 1303,98 zł
szt.
1 szt.
Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

kod: KH3283
6 paź u Ciebie
-34%
2,26 zł brutto
1,49 zł brutto
(0,75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 2,26 zł
szt.
1 szt.
Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

kod: DX60
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
opak
1 opak
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

kod: EB40
6 paź u Ciebie
97,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

kod: EB53
6 paź u Ciebie
-8%
451,99 zł brutto
414,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 451,99 zł
szt.
1 szt.
Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

kod: DX147
6 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
opak
1 opak
Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

kod: DX53
13 paź u Ciebie
-9%
69,29 zł brutto
62,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 69,29 zł
opak
1 opak
Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

kod: DX111
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(7,49 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

kod: DX92
6 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
szt.
1 szt.
Inne tej marki
Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

kod: MT83
6 paź u Ciebie
26,09 zł brutto
(26,09 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC576
6 paź u Ciebie
23,89 zł brutto
(23,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

kod: SC586
6 paź u Ciebie
12,39 zł brutto
(16,52 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

kod: SC485
6 paź u Ciebie
17,49 zł brutto
(17,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

kod: SC630
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(16,40 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

kod: SC715
6 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
(24,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

kod: AS597
6 paź u Ciebie
67,99 zł brutto
(13,60 zł/100 ml)
szt.
1 szt.
Płyn do ręcznego mycia naczyń Clinex Hand Wash,  limonka, 500ml

Płyn do ręcznego mycia naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 500ml

kod: MN104
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
(19,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

kod: MT60
6 paź u Ciebie
19,89 zł brutto
(19,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC573
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
(26,99 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

kod: SC953
6 paź u Ciebie
91,59 zł brutto
(18,32 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

kod: SC821
6 paź u Ciebie
20,29 zł brutto
(20,29 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

kod: SC577
6 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
(13,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

kod: SC563
6 paź u Ciebie
48,49 zł brutto
(9,70 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

kod: MN152
6 paź u Ciebie
32,69 zł brutto
(6,54 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

kod: SC431
6 paź u Ciebie
44,29 zł brutto
(68,14 zł/l)
szt.
1 szt.