• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Solidarność

(3 produktów)
Filtry
cena brutto
czas wysyłki
widok:
Filtry
cena brutto
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 350g

Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 350g

kod: PK209
5 paź u Ciebie
39,47 zł brutto
(11,28 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 190g

Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 190g

kod: PK202
5 paź u Ciebie
-7%
28,17 zł brutto
26,19 zł brutto
(13,78 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 28,17 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

kod: PK1229
5 paź u Ciebie
-9%
45,39 zł brutto
41,41 zł brutto
(18,16 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 45,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.