• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

6x Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: ZCK725
5 paź u Ciebie
  • produkt nie zawiera: barwników, konserwantów, sztucznych aromatów
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
188,85 zł brutto
-5%31,47 zł/szt.
Dostępnych
2 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

6x Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Wyjątkowy smak mięty z karmelkami Wawel

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg to unikalne połączenie orzeźwiającego smaku mięty z delikatną słodyczą nadzienia. Idealne do codziennej konsumpcji lub jako poczęstunek na różne okazje, sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze.

Naturalny skład bez sztucznych dodatków

Te karmelki są ręcznie produkowane według sprawdzonych receptur, co zapewnia ich niepowtarzalny smak i najwyższą jakość. Nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów, dzięki czemu są idealnym wyborem dla osób, które cenią naturalne produkty.

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Wygodne opakowanie dla większej przyjemności

Dzięki dużemu opakowaniu 1kg, karmelki Wawel zapewniają zapas słodkości na dłużej. To praktyczne rozwiązanie dla rodzin, biur lub osób, które uwielbiają dzielić się słodyczami z bliskimi. Opakowanie pozwala na łatwe przechowywanie i wygodne sięganie po ulubione smakołyki.

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg to doskonały wybór dla każdego, kto ceni wyjątkowy smak, naturalność i praktyczne rozwiązania.

Specyfikacja

6x Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

produkt nie zawiera
barwników, konserwantów, sztucznych aromatów
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 w 100g
Wartość energetyczna1564 kJ/ 368 kcal   
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany92 g
w tym cukry69 g
Białko0 g   
Sól0,02 g

  

Składniki

cukier, syrop glukozowy, naturalne aromaty miętowe 0,35% (olejek miętowy, mentol), ekstrakty roślinne (pokrzywa, szpinak).

 
Produkt może zawierać: orzeszki arachidowe, migdały, orzechy laskowe, nasiona sezamu, soję, jaja i pszenicę.
Inne tej marki
Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

kod: PK430
5 paź u Ciebie
45,09 zł brutto
(4,51 zł/100 g)
opak
1 opak
Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

kod: PK149
5 paź u Ciebie
44,19 zł brutto
(4,42 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

kod: CK65
5 paź u Ciebie
36,40 zł brutto
(3,64 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

kod: CK57
5 paź u Ciebie
42,39 zł brutto
(4,24 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

kod: CK21
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

kod: CK9
5 paź u Ciebie
33,98 zł brutto
(3,40 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

kod: CK109
5 paź u Ciebie
13,99 zł brutto
(5,60 zł/100 g)
opak
1 opak
Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

kod: PK747
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(8,72 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki Raczki Wawel, 1kg

Karmelki Raczki Wawel, 1kg

kod: CK23
5 paź u Ciebie
34,78 zł brutto
(3,48 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
5 paź u Ciebie
17,39 zł brutto
(19,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: CK22
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
(3,30 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

kod: HT88
5 paź u Ciebie
32,89 zł brutto
(3,29 zł/100 g)
opak
1 opak
Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

kod: PK1086
5 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(18,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel malaga, 2.5kg

Cukierki Wawel malaga, 2.5kg

kod: CK125
5 paź u Ciebie
149,90 zł brutto
(6 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

kod: CK87
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK64
5 paź u Ciebie
45,60 zł brutto
(4,56 zł/100 g)
opak
1 opak