• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

6x Cukierki Wawel Tiramisu, 2.4kg

kod: ZCK133
wydłużony czas dostawy
  • produkt nie zawiera: barwników, sztucznych aromatów
  • smak: tiramisu
  • rodzaj: cukierki
  • waga: 2.4 kg
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
816,45 zł brutto
-5%136,08 zł/opak
op.
1 op.
Zwrot - 14dni
Opis produktu

6x Cukierki Wawel Tiramisu, 2.4kg

Czas na pyszną przerwę w pracy z najwyższej klasy czekoladowymi cukierkami Wawel Tiramisu, 2.4kg

Poznaj pyszne i rozpływające się w ustach cukierki Wawel Tiramisu, 2,4 kg! Te najwyższej klasy czekoladowe cukierki oferują koneserom wyjątkowy smak i rozkosz i z pewnością zachwycą każdego, kto tylko je spróbuje!

Cukierki Wawel Tiramisu z wybornej, deserowej czekolady nadziewane są kremem o wyrazistym smaku tiramisu, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. To idealna słodka przekąska podczas przerwy w pracy lub spotkania biznesowego - każdy z nas zasługuje na chwilę przyjemności!

Cukierki Wawel Tiramisu, 2.4kg

Poczuj różnicę z cukierkami Wawel, pozbawionymi barwników, sztucznych aromatów i emulgatora E476

Cukierki Wawel to produkty wysokiej jakości, które są wolne od barwników, sztucznych aromatów i emulgatora E476. Możesz więc delektować się ich naturalnym smakiem wiedząc, że są one dobre  zarówno dla Twojego samopoczucia jak i zdrowia!

Ekonomiczny sposób na zaspokojenie słodkich zachcianek w Twoim biurze

Wawel Tiramisu stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób szukających ekonomicznego sposobu na zaspokojenie swoich słodkich zachcianek. W opakowaniu znajduje się aż 2.4 kg czekoladowych cukierków, które z pewnością wystarczą na długo. Kup już teraz cukierki Wawel Tiramisu, 2.4 kg  do swojego biura i rozkoszuj się ich wyśmienitym smakiem kiedy tylko przyjdzie Ci ochota.

Specyfikacja

6x Cukierki Wawel Tiramisu, 2.4kg

produkt nie zawiera
barwników, sztucznych aromatów
smak
tiramisu
rodzaj
cukierki
waga
2.4 kg
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
  Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna2173 kJ / 520 kcal
tłuszcz28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany57 g
w tym cukry52 g
białko5,6 g
sól0,15 g
Składniki

czekolada 42 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny]
cukier
tłuszcz roślinny (palmowy)
mleko w proszku odtłuszczone 7,1 %
syrop glukozowy
śmietanka kremowa (z mleka)
wafle (mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz palmowy, sól)
mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier)
serwatka w proszku (z mleka)
kawa naturalna 0,6 %
żółtko jaja w proszku
emulgator: lecytyny
substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza
aromat naturalny
Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %
Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne

Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały, nasiona sezamu i soję.

Inne tej marki
Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK64
pojutrze u Ciebie
44,10 zł brutto
(4,41 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

kod: CK65
pojutrze u Ciebie
34,29 zł brutto
(3,43 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

kod: CK57
pojutrze u Ciebie
40,09 zł brutto
(4,01 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

kod: CK9
pojutrze u Ciebie
33,98 zł brutto
(3,40 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, 245g

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, 245g

kod: CK110
pojutrze u Ciebie
16,99 zł brutto
(6,93 zł/100 g)
opak
1 opak
Pastylki miętowe Wawel w czekoladzie, 1kg

Pastylki miętowe Wawel w czekoladzie, 1kg

kod: PK427
pojutrze u Ciebie
50,69 zł brutto
(5,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Raczki Wawel, 1kg

Karmelki Raczki Wawel, 1kg

kod: CK23
pojutrze u Ciebie
34,78 zł brutto
(3,48 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: CK22
pojutrze u Ciebie
32,69 zł brutto
(3,27 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

kod: HT88
pojutrze u Ciebie
32,89 zł brutto
(3,29 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
pojutrze u Ciebie
17,20 zł brutto
(19,11 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

kod: PK747
pojutrze u Ciebie
9,49 zł brutto
(8,63 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

kod: CK87
pojutrze u Ciebie
43,39 zł brutto
(4,34 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

kod: PK430
pojutrze u Ciebie
43,69 zł brutto
(4,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

kod: PK149
pojutrze u Ciebie
42,29 zł brutto
(4,23 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK39
pojutrze u Ciebie
43,69 zł brutto
(4,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki mieszanka Krakowska Wawel, w czekoladzie, 2.8kg

Cukierki mieszanka Krakowska Wawel, w czekoladzie, 2.8kg

kod: CK36
pojutrze u Ciebie
119,90 zł brutto
(4,28 zł/100 g)
opak
1 opak