• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

4x Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g

kod: ZPK330
6 paź u Ciebie
  • smak: waniliowy
  • waga: 330 g
  • ilość sztuk w opakowaniu: 30
  • jednostka sprzedaży: 4
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
76,70 zł brutto
-4%19,18 zł/szt.
Dostępnych
15 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

4x Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g

Smaczny mały deser dla Twoich klientów lub współpracowników

Bombonierka Alpejskie mleczko Milka, waniliowe, 330g to pyszna i wygodna przekąska, która idealnie nadaje się do delektowania się nią przy kawie lub herbacie. Słodki smak czekolady to chwila ulgi od codziennego zgiełku. Dzięki praktycznemu i eleganckiemu opakowaniu to także doskonały wybór na spotkania biznesowe czy konferencje. Ten smaczny mały deser z pewnością przypadnie do gustu Twoim klientom lub współpracownikom. 

Delektuj się połączeniem kremowej czekolady z delikatną pianką

Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g to pyszny smakołyk dla każdego miłośnika czekolady. Wnętrze z waniliowych pianek pokryte jest bogatą mleczną czekoladą, wyprodukowaną z mleka pochodzącego z alpejskich regionów Europy. Mleko to jest bogatsze w śmietankę i tłuszcz maślany, dzięki czemu czekolady mają bardziej kremową konsystencję i głębszy smak. Rezultatem jest wyjątkowo pyszne pudełko czekoladek, które zaspokoi każdego łasucha.

Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g

Jeśli kochasz kawę i dobrej jakości czekoladę, to bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g jest dla Ciebie! Zamów swoje opakowanie już dziś i pozwól aby słodki smak rozpłynął się w ustach.

Specyfikacja

4x Bombonierka Alpejskie Mleczko Milka, waniliowe, 330g

smak
waniliowy
waga
330 g
ilość sztuk w opakowaniu
30
jednostka sprzedaży
4
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 w 100 gw 11 g
Wartość energetyczna1800 kJ / 430 kcal198 kJ / 47 kcal / 2%
Tłuszcz22,0 g2,4 g / 3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12,5 g 1,4 g / 7%
Węglowodany  54,0 g 5,9 g / 2%
w tym cukry  51,5 g  5,6 g / 6%
Błonnik1,5 g0,2 g  
Białko  3,5 g 0,4 g / 1%
Sól0,13 g0,01 g





* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).           
11 g = 1 pralinka.
Opakowanie zawiera 30 pralinek.   

Składniki

czekolada mleczna 25% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), aromat]
cukier
odtworzone odtłuszczone mleko
syrop glukozowy
tłuszcz mleczny
tłuszcze roślinne (palmowy, shea, kokosowy)
glukoza
substancja utrzymująca wilgoć (E 420)
odtłuszczone mleko w proszku
białko jaja w proszku
substancja żelująca (agar)
regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
stabilizator (inwertaza)
substancja konserwująca (sorbinian potasu)
aromat
Masa kakaowa w czekoladzie mlecznej minimum 44%.

Inne tej marki
Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

kod: PK61
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(6,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

kod: PK64
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
(6,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Grain, 126g

Ciastka Milka Choco Grain, 126g

kod: PK229
6 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(5,47 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

kod: PK390
6 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(6,06 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

kod: HT276
6 paź u Ciebie
10,19 zł brutto
(6,79 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z  czekoladą, 156g

Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z czekoladą, 156g

kod: HT127
6 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,34 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

kod: HT239
6 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(4,76 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

kod: PK608
6 paź u Ciebie
10,29 zł brutto
(6,86 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

kod: HT110
6 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(5,21 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

kod: PK598
6 paź u Ciebie
19,50 zł brutto
(17,73 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, mleczna, 90g

Czekolada Milka, mleczna, 90g

kod: PK599
6 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(7,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

kod: HT283
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(7,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka Oreo, 100g

Czekolada Milka Oreo, 100g

kod: PK729
6 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(7,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

kod: PK298
6 paź u Ciebie
21 zł brutto
(7 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Baton Milka & Oreo Original, waniliowy,  37g

Baton Milka & Oreo Original, waniliowy, 37g

kod: PK807
6 paź u Ciebie
4,39 zł brutto
(11,86 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka Łaciata, 90g

Czekolada Milka Łaciata, 90g

kod: PK134
6 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(8,43 zł/100 g)
szt.
1 szt.