• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

kod: PK64
5 paź u Ciebie
  • smak: czekoladowy
  • waga: 150 g
  • rodzaj: ciastka
  • ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym: 14 szt.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
Dostępnych
586 szt.
szt.
1 szt.
Opcje produktu:
Outlet
9,18 zł brutto
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Wariant OUTLET – Niższa cena!

Skorzystaj z okazji i kup taniej.

Produkt nowy w uszkodzonym/zastępczym opakowaniu
Outlet
9,18 zł brutto
Zobacz w zestawie
Zestaw ciastek: 3x Milka Choco Grain, 3x Milka Choco Biscuits, 3x Wafle Milka Choco Wafer, 3x Milka Choco Lila Sticks, 3x Milka Sensations Choco Inside

Zestaw ciastek: 3x Milka Choco Grain, 3x Milka Choco Biscuits, 3x Wafle Milka Choco Wafer, 3x Milka Choco Lila Sticks, 3x Milka Sensations Choco Inside

kod: ZPK3382
5 paź u Ciebie
122,40 zł brutto
szt.
1 szt.
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

Rozkoszuj się wyjątkowym połączeniem kruchego ciasteczka i grubej warstwy czekolady!

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g to wyjątkowa uczta dla miłośników słodyczy. Harmonijna kompozycja kruchego ciastka i gęstej warstwy mlecznej czekolady z mleka alpejskiego (48%) sprawia, że każdego kęsa chce się po prostu więcej. Duża ilość czekolady (prawie 50% całego ciastka!) gwarantuje intensywność smaku. To uniwersalne ciastko, które każdemu przypadnie do gustu. Pyszne, delikatne i kruche, a do tego rozpływające się w ustach.

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

W poręcznym i praktycznym opakowaniu 150 g

Zapakowane w poręczne opakowanie o wadze 150 g, ciastka Milka Choco Biscuits są idealnym towarzyszem zarówno podczas przerw w pracy, na spotkaniach czy w podróży. Możesz się rozkoszować ciastkami Milka Choco Biscuits w połączeniu z ulubioną kawą lub herbatą. Nie zwlekaj dłużej zamów je już dziś!

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g mogą też być doskonałym uzupełnieniem kosza prezentowego.

Specyfikacja

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

smak
czekoladowy
waga
150 g
rodzaj
ciastka
ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym
14 szt.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 w 100 gw 12,5 g (1 ciastko)
Wartość energetyczna2055 kJ /
490 kcal
257 kJ /
61 kcal/  3%
*
Tłuszcz21.0 g2.7 g/  4%*
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12.0 g1.5 g/  7%*
Węglowodany  66.0 g8.3 g/  3%*
w tym cukry41.0 g5.1 g / 6%*
Błonnik2.3 g0.3 g
Białko7.0 g0.9 g / 2%*
Sól0.66 g0.08 g / 1%*


* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
1 ciastko = 12.5 g; 12 ciastek w opakowaniu.

Składniki

mąka pszenna, cukier, tłuszcz kakaowy, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), sól, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)

Inne tej marki
Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

kod: PK61
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(6,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

kod: PK390
5 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(6,06 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Grain, 126g

Ciastka Milka Choco Grain, 126g

kod: PK229
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(5,47 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

kod: HT276
5 paź u Ciebie
10,19 zł brutto
(6,79 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z  czekoladą, 156g

Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z czekoladą, 156g

kod: HT127
5 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,34 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

kod: HT239
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(4,76 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

kod: PK608
5 paź u Ciebie
10,29 zł brutto
(6,86 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

kod: HT366
5 paź u Ciebie
10,99 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

kod: HT110
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(5,21 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

kod: PK598
5 paź u Ciebie
19,50 zł brutto
(17,73 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, mleczna, 90g

Czekolada Milka, mleczna, 90g

kod: PK599
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(7,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

kod: HT283
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(7,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

kod: PK298
5 paź u Ciebie
21 zł brutto
(7 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Baton Milka & Oreo Original, waniliowy,  37g

Baton Milka & Oreo Original, waniliowy, 37g

kod: PK807
5 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(11,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka Łaciata, 90g

Czekolada Milka Łaciata, 90g

kod: PK134
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(8,43 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka Strawberry, truskawkowa, 100g

Czekolada Milka Strawberry, truskawkowa, 100g

kod: PK745
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(7,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.