• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

2x Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

kod: ZSC1238
6 paź u Ciebie
  • pojemność: 1 litr
  • właściwości: antybakteryjne dezynfekujące
  • rodzaj: spray
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
38,32 zł brutto
-6%19,16 zł/szt.
Dostępnych
30 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

2x Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

Szukasz silnego i skutecznego środka dezynfekująco-czyszczącego? - to sięgnij po Clinex Dezofast

Ten wysokowydajny środek czyszczący nie zawiera aldehydów i jest skuteczny wobec szerokiego spektrum bakterii, drożdży, grzybów i wirusów. Można go również bezpiecznie stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością, dzięki czemu idealnie nadaje się do restauracji, kuchni i zakładów przetwórstwa spożywczego. Dzięki wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej, Clinex Dezofast jest doskonałym wyborem dla Twoich potrzeb dezynfekcyjnych. Doskonale nadaje się do stosowania w różnych miejscach, takich jak szpitale, kliniki czy biura. To co wyróżnia Clinex Dezofast spośród innych środków do dezynfekcji powierzchni to potwierdzona skuteczność wobec koronawirusów.

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, (antybakteryjny, dezynfekujący, 1l)

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, (antybakteryjny, dezynfekujący, 1l) - bezpieczny i niezawodny

Ta unikalna formuła jest idealna do usuwania wszelkiego rodzaju brudu i zanieczyszczeń z powierzchni, a także zapewnia dokładną dezynfekcję. Wystarczy spryskać wybraną powierzchnię, odczekać zalecany czas, a następnie wytrzeć. Warto dodać, że Clinex Dezofast jest dostępny w praktycznym opakowaniu - sprayu o pojemności 1l, co maksymalizuje komfort codziennej dezynfekcji różnego typu powierzchni.

Specyfikacja

2x Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

pojemność
1 litr
właściwości
antybakteryjne dezynfekujące
rodzaj
spray
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Składniki

2-aminoetanol
Chlorek didecylodimetyloamonium
Węglan potasu

Akcesoria
Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

kod: DX124
13 paź u Ciebie
189,30 zł brutto
(189,30 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

kod: DX37
13 paź u Ciebie
-20%
1303,98 zł brutto
1040,99 zł brutto
(1040,99 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 1303,98 zł
szt.
1 szt.
Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

kod: KH3283
6 paź u Ciebie
-34%
2,26 zł brutto
1,49 zł brutto
(0,75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 2,26 zł
szt.
1 szt.
Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

kod: DX60
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
opak
1 opak
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

kod: EB40
6 paź u Ciebie
97,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

kod: EB53
6 paź u Ciebie
-8%
451,99 zł brutto
414,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 451,99 zł
szt.
1 szt.
Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

kod: DX147
6 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
opak
1 opak
Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

kod: DX53
13 paź u Ciebie
-9%
69,29 zł brutto
62,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 69,29 zł
opak
1 opak
Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

kod: DX111
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(7,49 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

kod: DX92
6 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
szt.
1 szt.
Inne tej marki
Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

kod: MT83
6 paź u Ciebie
26,09 zł brutto
(26,09 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC576
6 paź u Ciebie
23,89 zł brutto
(23,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

kod: SC586
6 paź u Ciebie
12,39 zł brutto
(16,52 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

kod: SC485
6 paź u Ciebie
17,49 zł brutto
(17,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

kod: SC630
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(16,40 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

kod: SC715
6 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
(24,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

kod: AS597
6 paź u Ciebie
67,99 zł brutto
(13,60 zł/100 ml)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

kod: MT60
6 paź u Ciebie
19,89 zł brutto
(19,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC573
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
(26,99 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

kod: SC953
6 paź u Ciebie
91,59 zł brutto
(18,32 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

kod: SC821
6 paź u Ciebie
20,29 zł brutto
(20,29 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

kod: SC577
6 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
(13,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

kod: SC563
6 paź u Ciebie
48,49 zł brutto
(9,70 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

kod: MN152
6 paź u Ciebie
32,69 zł brutto
(6,54 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

kod: SC431
6 paź u Ciebie
44,29 zł brutto
(68,14 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Forte, 1l

Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Forte, 1l

kod: MT57
6 paź u Ciebie
28,29 zł brutto
(28,29 zł/l)
szt.
1 szt.